فرصت تجاری در گرجستان

فرصت تجاری در گرجستان

فرصت تجاری در گرجستان رویای بسیاری از شماهاست ، اینکه چطور و چگونه با داشتن دفتر تجاری در گرجستان بتونید به تجارت خودتون توسعه بدید و با مشتریتون به صورت حضوری در دفتر کار تجاریتون مذاکره کنید و قرارداد ببندید به کمک بابیروش دیگر یک رویا نیست !

 

موقعیت اقتصادی و صادراتی گرجستان

طبق تحقیقات انجام شده میزان حمل و نقل و صادرات گرجستان به ویژه صادرات روغن و فرآورده‌های آن، افزایش یافته است. بنابراین انتظار می‌رود کشور گرجستان به جایگاه والایی در بخش بنادر پر اهمیت در منطقه برسد. بنادری همچون پوتی و باتومی نبض صادرات گرجستان هستند. به ویژه پوتی که علاوه بر تاثیر زیادی که در بخش صادرات و واردات دارد، یک بندر آزاد تجاری نیز محسوب می‌شود. از آنجایی که صادرات و واردات از طریق دریا هزینه کمتری دارد و بندر پوتی از طریق دریای سیاه به آب‌های آزاد بین المللی متصل است، نقش زیادی در صادرات و واردات این کشور ایفا می‌کند.

از مهم ترین موارد صادراتی در کشور گرجستان می‌توان به آهن، مرکبات، مشروب، مواد شیمیایی و چایی اشاره داشت. همچنین به عنوان مهم ترین کالاهای وارداتی گرجستان می‌توان از سوخت و انرژی، ماشین آلات و قطعات، تجهیزات حمل و نقل، دارو، دانه و سایر مواد غذایی نام برد.

 

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.
استاد نظام پرور
خدمات دفاتر تجاري خارجي بابيروش
remove add
repeat favorite
0:00:0

مراحل به چه صورت هست؟

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

ثبت شرکت خارجی

ثبت شرکت خارجی به کمک بابیروش ...

ثبت شرکت خارجی

برای کسب اطلاعات بیشتر ...
اینجا کلیک کنید

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد:

فرصت تجاری در گرجستان

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یه پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

فرصت تجاری در گرجستان

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.

تعرفه ها

سطح چهار

دفتر تجاری در گرجستان
میلیون تومان 140 چهل ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر گرجستان

سطح سه

دفتر تجاری در گرجستان
میلیون تومان 110 سی ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر گرجستان

سطح دو

دفتر تجاری در گرجستان
میلیون تومان 75 بیست ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر گرجستان

سطح یک

دفتر تجاری در گرجستان
میلیون تومان 48 دوازده ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر گرجستان

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *