تنها شرکت ایرانی فروشنده مستقیم کالا در آمازون

فروش کالا در آمازون با همکاری بابیروش با هدف ایجاد و کسب و بازارهای امارات و آمریکا به همراه تمامی خدمات جانبی برای ایرانیان میسر گردد. بابیروش اولین و تنها شرکتی در ایران می باشد که می تواند این خدمات را به صورت کامل ارائه نماید.

فروش کالا در آمازون مشکلات و دردسرهای بسیار زیادی دارد تاکنون آموزش های بسیار زیادی در مورد نحوه ایجاد اکانت در آمازون در اینترنت انتشار پیدا کرده است اما هیچ شرکتی نتوانسته این خدمات را به درستی عرضه نماید. بابیروش با همکاری شریک تجاری خود و بزرگترین وارد کننده تجهیزات و لوازم آمازون آمریکا به ایران موفق به تهیه و کسب تمامی زیرساخت های مورد نیاز برای فروش کالای ایرانی در بازار آمریکا و امارات به زودی در تمامی دنیا را فراهم ساخته است.

مراحل اجرایی این خدمات به شرح زیر می باشد.

1- بررسی اولیه کالا به لحاظ نبودن محدودیت های قانونی ارسال کالا به آمریکا و امارات 

در این بررسی بابیروش با توجه به دستور العمل های اولیه آمازون کالای شما را بررسی می کند تا اگر ممنوعیت یا مجوز های خاصی برای صادرات آن به آمریکا وجود دارد یا برخلاف قوانین آمازون می باشد پیش از شروع کار تمهیدات اولیه آن را دیده باشد.

2- تعیین سطح کیفی خدمات

این خدمات در سطح های مختلف قابل عرضه می باشد.هر سطح میزان تبلیغات و تعداد محصولات مشخصی دارد.پیشنهاد ما به شما برای شروع کار از اولین سطح خواهد بود چرا که پس از استقرار و راه اندازی اولیه کالای شما در آمازون می توان به سرعت ارتقا را انجام داد و از طرفی تجربه اولیه شروع کار را به دست خواهید آورد.

(برای تعیین سطح با مشاوران مجموعه در ارتباط باشید.)
3- عکاسی محصول 

تمامی محصولات درج شده در آمازون نیازمند عکاسی ویژه با توجه به استاندارد های این شرکت می باشد لذا برای شروع کلیه عکاسی ها را مجموعه بابیروش انجام خواهد داد. 

4- تهیه بارکد بین الملل

برای فروش کالای شما نیاز به تهیه بارکد بین المللی برای درج بر روی کالای شما خواهد بود و تیم فنی ما اقدام به تهیه و درج آن بر روی محصولات شما خواهد نمود.

5- تغییر مدارک و گواهی مبدا 

در ارسال کالا قطعا نیاز به مدارک غیر ایرانی و گواهی مبدا مورد نیاز و از طرفی سایت اختصاصی غیر ایرانی می باشد که نشان دهنده معرفی تولید کننده و شاخصه های مختص به آمازون می باشد.ما در بابیروش تمامی این مدارک را تهیه و نشان و علامت تجاری و گواهی مبدا و تمامی مراحل تغییر مدارک را انجام خواهیم داد. 

6- بسته بندی و ارسال کالا به انبار های بابیروش در امارات 

برای فروش و ارسال سریع کالا و سود آوری بالاتر کالا نیاز هست که کالای شما در انبار های اختصاصی بابیروش در آمازون قرار بگیرد. تمامی مراحل بسته بندی طبق استاندارد های امریکا و حمل و نقل کالای شما به انبار های آمازون توسط تیم ما انجام خواهد گرفت .

هزینه های ارسال از فروشنده کالا دریافت می گردد البته با توجه به سود بسیار زیاد بازار آمریکا کلیه هزینه های بعد از فروش از مشتری و خریدار دریافت خواهد گردید.

مقدار و حجم ارسال کالا به نظر فروشنده کالا بر می گردد بابیروش توان ارسال هر مقدار از کالای شما را دارد لاین اختصاصی ارسال و دریافت کالای بابیروش به عنوان صادر کننده کالا در ایران این شرایط ایده آل را برای شما فراهم نموده است که در کوچکترین و بزرگترین حالت کالای خود را ارسال نمایید.

شما تنها لازم است کالا را در انبار های ایران به ما تحویل دهید کلیه مراحل بسته بندی و درج بارکد بین الملل و ارسال و حمل و نقل کامل به انبارهای آمریکا با تیم فنی و لجستیک ما خواهد بود.

این خدمات فعلا در سطوح زیر عرضه می گردد و به زودی در تمامی دنیا و حتی در بازارهای آسیای شرقی توسعه خواهد یافت.

پس از درج محصول شما در سایت آمازون بهتر از تعدادی از کالاهای شما در انبارهای اختصاصی ما در آمازون قرار بگیرد تا سرعت فروش و موفقیت شما به شدت افزایش یابد. شما می توانید به هر مقدار که تمایل داشته باشید از محصول خود از طریق بابیروش به آمریکا ارسال نمایید.کارشناسان ما پس از بررسی و محاسبه هزینه های ارسال و انبارداری و انجام کلیه تغییرات و مدارک مورد نیاز برای ارسال کالا اعم از بسته بندی و گواهی مبدا به شما اعلام می نمایند که چه مقدار می باشد.پس از تایید شما و پرداخت هزینه ها کلیه عملیات توسط تیم لجستیک بابیروش انجام می گیرد و دیگر نیاز نیست دغدغه چیزی داشته باشید.

در طی هر دوره 60 روزه هر مقدار از کالای شما که توسط آمازون فروخته شود  معادل مبلغ دلاری آن پس از کسر درصد های آمازون و هزینه انتقال و تبدیل ارز به حساب ریالی شما در ایران واریز می گردد.

در طی زمان با توجه به نیاز های بازار کارشناسان ما به شما پیشنهادهایی برای فروش و توسعه بازارتان خواهند داد تا بتوانید در فروش خود توسعه و مشتریان بیشتری به دست بیاورید.

سطح یک

معرفی محصول در آمازون
  • درج 5 محصول در صفحات آمازون
  • عکاسی محصولات طبق استانداردهای آمازون
  • تهیه بارکد بین الملل برای 5 محصول
  • پشتیبانی و پاسخ گویی فنی
شروع

"*" indicates required fields