سوالات متداول

هر آنچه که ممکن است بخواهید بدانید...

راه اندازی

شروع هر کاری نیاز به زمانی برای آماده سازی یا زیرسازی دارد شما به عنوان فردی که قصد دارد یک تجارت و کسب و کاری را شروع کند در هر مرحله از کار خود و خدماتی که درخواست داده بابیروش باید پیش نیازهایی را با توجه به درخواست شما فراهم نماید به مدت زمان آماده سازی پیش نیاز ها زمان راه اندازی گفته می شود.
اگر شما سرویس و خدمات کمی در پلن عضویت خودتان داشته باشید قطعا مدت زمان راه اندازی و آماده سازی این سرویس زمان کمتری خواهد برد اما در صورتی که مثلا شما عضویتی را دریافت کردید که نیاز به راه اندازی شرکت و یا حساب خارجی دارد این مدت زمان بیشتر خواهد بود. زمان های راه اندازی متناسب با میزان و کیفیت خدمات درج شده در پلن عضویت شما می باشد
بله ،عواملی موجب تسریع یا کند شدن روند راه اندازی می شوند مثلا در مرحله ای از کار نیاز به تایید شما را داریم فرض کنید شما در پلن عضویت خود لوگو دارید قطعا در زمان طراحی این لوگو نیاز به تایید شما هست و اگر رنگ بندی یا طرح مورد نظر خود را سریعا به ما اعلام نکنید قطعا زمان راه اندازی کند تر پیش خواهد رفت و برعکس اگر شما در پاسخ گویی به تیکت ها و سوالات بخش راه اندازی نهایت تسریع را داشته باشید این روند ممکن است از مدت مشخص شده کمتر انجام پذیرد.
در تمامی مراحل راه اندازی پشتیبان بابیروش همراه شما هست و سعی می کند که در سریع ترین زمان خدمات شما راه اندازی شود و شما بتوانید از آن استفاده کنید اما اگر به هر دلیلی از طرف بابیروش این زمان بیش از مدت مشخص شده باشد ما به مدت زمان عضویت شما اضافه خواهیم کرد تا حق عضویت شما به صورت کامل قابل استفاده باشد.
در تمامی مراحل راه اندازی پشتیبان بابیروش همراه شما هست و سعی می کند که در سریع ترین زمان خدمات شما راه اندازی شود و شما بتوانید از آن استفاده کنید اما اگر به هر دلیلی از طرف بابیروش این زمان بیش از مدت مشخص شده باشد ما به مدت زمان عضویت شما اضافه خواهیم کرد تا حق عضویت شما به صورت کامل قابل استفاده باشد.
در صورتی که پیش از زمان راه اندازی درخواست لغو عضویت بدهید بین ۱۰ تا ۵۰ درصد از مبلغ کسر خواهد شد و به حساب شما بر می گردد این زمان بستگی به نوع عضویت شما می باشد و به شرح زیر می باشد. سطح یک ۱۰ درصد سطح دو ۲۰ درصد سطح سه ۲۰ درصد سطح چهار ۳۰ درصد سطح پنج ۴۰درصد سطح شش و هفت ۵۰ درصد
در صورتی که تا شش ماه بعد از زمان راه اندازی درخواست لغو عضویت بدهید بین ۵۰ تا ۹۰ درصد از مبلغ کسر خواهد شد و به حساب شما بر می گردد البته اگر بیش از شش ماه شود کل مبلغ کسر و مبلغی قابلیت عودت ندارد. سطح یک ۵۰درصد سطح دو ۶۰درصد سطح سه ۶۰درصد سطح چهار ۷۰ درصد سطح پنج ۸۰درصد سطح شش و هفت ۹۰درصد در صورتیکه درخواست لغو عضویت پس از شش ماه از مدت راه اندازی صورت پذیرد هیچ مبلغی عودت نمی گردد.
از حداقل هفت روز شروع می شود تا ۴ ماه این زمان بستگی به نوع بسته عضویتی که انتخاب کرده اید متفاوت است.

آموزش

با عضویت در بابیروش شما از خدمات آموزشی که برای اعضا در نظر گرفته ایم می توانید استفاده کنید این آموزش ها همه در بحث های تجارت و توسعه کسب و کار می باشد ما سعی کرده ایم به صورت تخصصی و کاملا مدون آموزش ها را ارایه کنیم بابیروش در هر دوره با ارائه آموزش های جدید خود برای اعضا سعی در بهبود و ارتقا علمی و تخصصی آن ها دارد .
برای استفاده از آموزش ها در سطح های اولیه باید در سایت learn.babirush.com با نام کاربری و رمزی که پشتیبانی به شما می دهد وارد شوید برای هر سطح از عضویت ها تعدادی از آموزش ها در دسترس می باشد که می توانید از آنها استفاده نمایید .
هر سطح میزان دسترسی عضو را نشان می دهد و با بالارفتن سطح دسترسی شما به محتوای بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد. ما دسترسی ها رو با توجه به هدف شما در نظر گرفته ایم مثلا فردی که سطح هفت را گرفته است به مراتب نیاز های آموزشی بیشتری دارد و تلاش بیشتری برای توسعه کسب و کار دارد پس محتوای مورد نیاز خاص تری باید فراهم شود. دسترسی های هر سطح به شرح زیر می باشد: سطح یک انگیزشی، فرهنگ سازی، تعدادی از آموزش های بخش فروش داخلی، تعدادی از آموزش های بخش انتخاب محصول داخلی، تعدادی از آموزش های بخش انتخاب محصول خارجی، تعدادی از آموزش های بخش تحلیل بازار داخلی ، تعدادی از آموزش های بخش تحلیل بازار خارجی. سطح دو همه دسترسی های سطح یک + فروش داخلی کامل، تحلیل بازار داخلی کامل، صادراتی، تعدادی از آموزش های بخش بین المللی، انتخاب محصول داخلی کامل، تعدادی از آموزش های بخش انتخاب محصول خارجی، تعدادی از آموزش های بخش تحلیل بازار خارجی سطح سه دسترسی کامل به همه بخش ها و آموزش های سایت.
در سطح ۴ علاوه بر دسترسی کامل به سایت به صورت مجازی نیز آموزش داده خواهد شد . به دلیل اینکه شما در این سطح از خدمات قطعا نیاز به آموزش های بیشتری برای توسعه کسب و کار خود دارید با برگزاری کلاس های مجازی به صورت گروهی سعی در بهبود کیفیت آموزش ها خواهیم داشت . در سطح ۵ برای شما علاوه بر دسترسی به کلیه کلاس های سایت و دوره های آموزش مجازی به صورت خصوصی نیز کلاس هایی برگزار می گردد که اساتید درخواستی شما تشریح و آموزش مباحث تجاری با شما همراهی خواهند کرد. تجارت کردن نیاز به آموزش دارد و قطعا هر چه هدف بزرگتر آموزش های بیشتر مورد نیاز هست .
اگر دسترسی شما در سطحی هست که از همه فایل ها نمی توانید استفاده کنید اما نیاز به یک آموزش خاص دارید، می توانید به صورت مستقیم فقط همان فایل را از روی سایت خریداری کنید و محتوای آن را استفاده کنید.

پشتیبان

پشتیبان یک نفر از کارشناسان بابیروش هست که در جهت تسریع خدمات ارائه شده در بابیروش برای اعضای خود در تمامی مراحل شروع کار تا راه اندازی کامل همراه شما هست . پشتیبان وظیفه دارد که کلیه فرآیند های مربوط به راه اندازی سرویس های شما را در سریع ترین زمان ممکن پیگیری و انجام دهد. پشتیبان ها کارشناسانی هستند که از طریق تیکت /چت و تماس تلفنی پیگیر کار های اجرایی و راه اندازی شما هستند. کارشناسان پشتیبانی در تمامی ساعات اداری موظف به پاسخ گویی و انتقال درخواست های شما و یا پیگیری هر گونه مشکل یا نظر شما به تیم های اجرایی خواهند بود.
برای ما رضایت شما مهم هست و در این جهت با آموزش مداوم پشتیبان ها سعی در بهبود کیفیت خدمات و جلب رضایت شما خواهیم داشت. در این راستا اگر شما از خدمات پشتیبانی خود راضی نباشید یا به هر علت احساس می کنید که نمی توانید به خوبی ارتباط بگیرید و نیاز به پشتیبان دیگری دارید می توانید مستقیما از طریق تیکت یا تلفن به بخش نظارت و ارزیابی درخواست تغییر پشتیبان را بدهید . شماره تماس بخش نظارت و ارزیابی در بخش تماس با ما در سایت قرارگرفته است.
بله پشتیبانی چند سطح دارد که هر سطح نوع خدمات متفاوتی به شما ارایه می کند این سطح ها به شرح زیر است: سطح یک پیگیری و پاسخ گویی و راهنمایی تلفنی واتساپی و تلگرامی و تیکتی از اعضا تا زمان راه اندازی سرویس های درخواستی توسط یک نفر به صورت اشتراکی ( یعنی یک پشتیبان برای چندین مشتری خدمات ارایه میدهد.) سطح دو در این سطح تمامی خدمات سطح یک ارائه می شود، با این تفاوت که تعداد مشتریان این پشتیبان ها کمتر از سطح یک می باشد تا مدت زمان پیگیری و اجرای کار تسریع تر شود. سطح سه در این سطح تمامی خدمات سطح یک و دو توسط دو پشتیبان ارائه می گردد. یک پشتیبان به زبان فارسی و یک پشتیبان به زبان انگلیسی معمولا این سطح از خدمات با توجه به نیاز های مضاعف اعضایی که کار صادرات انجام می دهند ارائه می شود . سطح چهار در این سطح تمامی خدمات سطح های بالاتر توسط سه پشتیبان به زبان های عربی و انگلیسی و فارسی ارائه می گردد.
برای دریافت خدمات پشتیبانی بیشتر باید رده عضویت خود را بالا ببرید و به صورت اتوماتیک خدمات پشتیبانی شما به سطح بعدی ارتقا خواهد یافت .
بله قطعا ، اما به مراتب کمتر می باشد چرا که وظیفه پشتیبان تا زمان راه اندازی بوده و بعد از آن در معدود مواردی که مشکلی پیش بیاید برای شما باید خدمات ارائه دهد.

مشاور تجاری

شما برای شروع کسب و کار خود قطعا درگیر مسایل زیادی هستید و این مشاور تجاری هست که شما را با توجه به رده عضویت خود و نوع هدف و توانمندی ها و استعداد های شخصی حمایت و راهنمایی می کند . مشاوران تجاری افراد آموزش دیده و یا اساتید بزرگ دانشگاه در رشته های بین الملل یا بازرگانی می باشند که برای شروع کسب و کار در ابتدا یا در هر زمان شما را حمایت می کنند.
بله ، ارائه خدمات مشاوره تجاری با توجه به رده عضویت شما متفاوت هست. سطح یک مشاوران آموزش دیده برای کمک و حمایت شما در جهت انتخاب محصول / نوع بازار هدف و مدل های تجاری موفق. سطح دو مشاوران تجاری آموزش دیده به همراه یکی از اساتید دانشگاهی و یا متخصص در رشته های بازرگانی یا اقتصاد یا گرایش های مرتبط . سطح سه مشاوران تجاری آموزش دیده به همراه تیمی از اساتید برتر و متخصص از دانشگاه برای تحلیل کالا بررسی و انتخاب بهینه بازار هدف .
بله شما می توانید از طریق تیکت یا ارتباط تلفنی با بخش نظارت و ارزیابی درخواست تغییر مشاور خود را بدهید و این هیچ هزینه ای ندارد.
مشاوران تجاری تا پایان مدت زمان عضویت با شما همراه خواهند بود.
خیر بابت این خدمات و پاسخ گویی به سوالات مربوط به فروش شما باید از خدمات مشاوره فروش داخلی یا صادراتی استفاده کنید.

نگهداری

منظور از نگهداری پایدار نگه داشتن سایت و سرویس های آنلاین شما بر روی اینترنت با میزبانی هاست ،طی یک سال از زمان راه اندازی می باشد که شامل: میزبانی هاست یا سرور اختصاصی ( بستگی به سطح خدمات ) بک اپ گیری هفتگی / روزانه ( بسته به سطح خدمات )‌ رفع خطاهای امنیتی و آپدیت سرویس های آنلاین شما به صورت مداوم می باشد.
کلیه خدمات و سرور های اختصاصی متعلق به بابیروش می باشد در سرویس های که پایه آن ایران بوده از دیتا سنتر ها و تجهیزات اختصاصی ایران خود بهره می برد مثلا در سایت های فارسی و در سرویس هایی که خدمات آن پایه خارجی دارد از دیتا سنتر تجهیزات اختصاصی خود در خارج از ایران استفاده میکند. سرور های بابیروش از بالاترین تکنولوژی ها و رده های امنیتی بهره مند هستند. پهنای باند این سرور های نامحدود و توسط چندین مسیر ارتباطی کنترل می گردند . خدمات نگهداری در سه سطح زیر ارائه می گردد. سطح یک ارائه خدمات نگهداری و میزبانی با سرور اشتراکی (یعنی در این سرور سایت های دیگر مشتریان بابیروش قراردارد ) در نظر داشته باشید بابیروش فروشنده خدمات میزبانی نیست لذا هیچ سایت دیگری غیر از اعضای خود را بر روی سرور های خود پذیرا نیست . بک اپ گیری هفتگی و مداوم ازداده ها به روز رسانی و رفع خطاهای امنیتی سطح دو در این سطح برای هر مشتری فضای میزبانی در حدود ۵۰ گیگ در نظر گرفته می شود و کلیه خدمات سطح یک شامل آن می شود. به صورت روزانه بک اپ گیری می شود. سطح سه در این سطح برای مشتری سرور اختصاصی به همراه آی پی ادرس اختصاصی در نظر گرفته می شود این سطح بک اپ سرور اختصاصی نیز دارد .
شما برای چنین درخواست هایی می توانید از طریق تیکت یا تلفنی از پشتیبانی خود اقدام نمایید.

دامنه

Domain یا دامنه اسم سایت شما می باشد برای آدرس دادن سایت خود باید یک نام داشته باشد مثلا babirush.com این یک نام دامنه هست هر کسی که این اسم را در مرورگر خود تایپ کند سایت بابیروش باز می شود حالا شما با انتخاب نام دامنه مناسب خود به سایت خود یک آدرس می دهید برای استفاده از آدرس ها باید برای هر سایت یک دامنه خریداری شود که اگر خودتان دامنه داشته باشید ما دامنه شما را بر روی سایت ثبت می کنیم و یا اگر نیاز داشته باشید ما برای شما دامنه جدید به نام خودتان ثبت می کنیم مدت ثبت هر دامنه یک سال هست و بعد از یک سال باید دوباره تمدید کنید تا بتوانید از این آدرس استفاده کنید.
در صورت عدم تمدید دامنه سایت شما دیگر در دسترس نخواهد بود و ممکن است فرد دیگری این دامنه را مالک شود و به قیمت های خیلی زیادی به شما حاضر باشند بفروشند مثلا ۴۰ هزار دلار! حتما یک ماه قبل از سررسید تاریخ ثبت دامنه خود اقدام به تمدید آن کنید تا مشکلی برای سایت شما پیش نیاید.
بله پشتیبان های فنی شما را در انتخاب نام دامنه کمک خواهند کرد در ضمن آموزش هایی در این مورد نیز هست که اختیارتان قرار خواهد گرفت .
در هر رده از عضویت ما تعداد دامنه ای که شرکت متعهد به ثبت آن هست بیان شده است مثلا اگر درج شده ۶ منظور تا تعداد شش عدد دامنه توسط بابیروش ثبت خواهد گردید. ثبت این دامنه ها در رده دامنه های general می باشد یعنی دامنه های خاصی که قیمت آن ها از ۱۰ دلار بیشتر هستند در تعهد بابیروش نمی باشد.
برای اعضای بابیروش در صورت تمایل دامنه های بیشتری با دریافت هزینه جداگانه ثبت می گردد. برای این درخواست می توانید مستقیما روی سایت اقدام نمایید یا از طریق پشتیبان خود مطرح نمایید.

سایت اختصاصی

برای تجارت و برندسازی نیاز دارید که در فضای مجازی نیز دیده شوید بسیاری از مشتریان شما از طریق اینترنت شما را پیدا می کنند لذا نیاز به یک یا چندین سایت به زبان های فارسی انگلیسی و یا عربی یا هر زبان دیگری دارید که خدمات و محصولات شما را معرفی کند و ازطرفی شما را در جهت بازاریابی محتوا (content marketing ) همراهی کنند . در حال حاضر بسیاری از افراد از سیستم های یا سی ام اس های آماده استفاده می کنند اما بابیروش سیستم اختصاصی خود را با جدید ترین تکنولوژی های دنیا راه اندازی کرده است این سامانه کاملا هوشمند و استاندارد بوده و بر پایه برنامه نویسی php /laravel طراحی و ساخته شده است. امنیت فوق العاده و با SEO بسیار عالی و ازطرفی انعطاف فوق العاده آن موجب سرعت بخشی به خدمات شما خواهد گردید. در بستر نمایشی نیز از ۲۲ تکنولوژی جدید دنیا همچون HTML5, Google Analytics, and jQuery, according to G2 Stack استفاده شده است . برای تهیه این پلت فرم بیش از ۳۸ نفر برنامه نویس حرفه ای طی حداقل یک سال فعالیت کرده اند . ما برای شما سایت را به صورت کامل طراحی و بر اساس استاندارد مورد نظر بابیروش آماده خواهیم کرد . این به معنای طراحی اختصاصی سایت برای اعضا نیست بلکه ما با توجه ماهیت برندسازی و تجاری سازی اعضا اقدام به طراحی سایت خواهیم کرد و سایت را مشابه آدرس زیر راه اندازی خواهیم کرد. در رنگ بندی و لوگو و محتوا از اطلاعات اعضا استفاده خواهد شد. در نظر داشته باشید بابیروش یک شرکت طراحی سایت نیست بلکه با توجه به نیاز اعضا اقدام به راه اندازی سایت های تجاری می کند .
راه اندازی چند سایت به مراتب ارزشمند تر از راه اندازی یک سایت به چندین زبان می باشد. این پیشنهاد بابیروش به شما می باشد وبرای اعضا به ازای هر زبان یک سایت تجاری راه اندازی می کند .

ترجمه

قطعا یک تاجر در مذاکرات و بحث های خارجی در تهیه اسناد و مکاتبات مثل پاسخ گویی به ایمیل ها و یا حتی تهیه کاتالوگ و کامپانی پروفایل نیاز به کمک یک مترجم دارد، ممکن است شما زبان انگلیسی هم بلد باشید ولی همیشه کمک یک مترجم در بهبود مکالمه تاثیر گذار هست. بابیروش در خدمات ترجمه در سطح های مختلف سعی کرده است تمامی نیاز های شما را در ترجمه و زبان انگلیسی یا عربی برطرف کند این خدمات در سطح های مختلف ارائه می گردد. سطح اول : پاسخ گویی به سوالات و پیام های شما تا یک هزار کلمه در هفته توسط تیم ترجمه انگلیسی به صورت تیکتی یا واتس آپ سطح دوم :پاسخ گویی به سوالات و پیام ها جهت ترجمه متون یا پیام ها تا یک هزار کلمه در هفته توسط دو تیم ترجمه انگلیسی و عربی سطح سوم : پاسخ گویی به سوالات و پیام ها جهت ترجمه متون یا پیام ها تا یک هزار کلمه در هفته توسط دو تیم ترجمه عربی انگلیسی + هفته ای یک ساعت آموزش خصوصی زبان انگلیسی تخصصی تجارت و صادرات به صورت غیر حضوری
خیر در ترجمه فقط مکالمات یا پیام های شما ترجمه خواهد شد برای مذاکره باید از خدمات سازمان تجاری خارجی استفاده کنید .
بله در خدمات مترجم بابیروش هر نوع پیامی که نیاز به ترجمه داشته باشد برای شما با توجه به نوع سطح درخواستی ترجمه خواهد گردید.

لوگو

لوگو یا نشان تجاری شما هست که مثل هر علامت دیگری که برای نشان دادن هویت شما و برند شخصی شما به مشتریان استفاده می شود مورد توجه قرار گرفته است. نداشتن لوگو به برند تجاری شما آسیب می زند و بودن آن موجب بهبود هویت شرکتی و رسمیت پیدا کردن و در نتیجه موجبات اعتماد سازی برای مشتریانتان می شود.
طراحی لوگو یک مبحث مهم در خلق یک برند می باشد که درصد زیادی از کار برندینگ و یا خلق برند را تشکیل می دهد. همه ما هر روزه با تعداد زیادی لوگو و آرم سر و کار داریم که بعضا نیز خودآگاه و ناخودآگاه با بعضی از آنها ارتباط برقرار می کنیم. لوگو ها به صورت کلی در راستای افزایش درآمد یک برند یا کسب و کار طراحی می شوند. به گونه ای که این لوگو بتواند در عین سادگی ارتباط مناسب را با مخاطبان آن کسب و کار ایجاد کند و پیام ها، اهداف و ارزشهای آن برند یا کسب و کار را به آنها انتقال دهد. اما همه این لوگوهای موجود در اطراف ما برپایه یک استاندارد مشخص طراحی می شوند. انواع آن به شرح زیر می باشد: علائم اختصاری، مونوگرام یا Letter mark لوگویی است که بر پایه تایپوگرافی طراحی می شود. نام نوشتاری، تایپوگرافی، لوگو تایپ یا Word mark نوعی از لوگو است که شباهت زیادی با مونوگرام دارد. علائم تصویری، سمبل، آیکون، پیکتوگرام یا Pictorial mark ها عمدتا بر پایه یک تصویر گرافیکی طراحی می شوند. لوگوهای انتزاعی یا Abstract یک نوع خاص از لوگو های تصویری هستند. به گونه ای که به جای تصاویر قابل درک در لوگو تصویری، مانند سیب در لوگو اپل و پرنده در لوگو توییتر، از یک یا چند فرم و شکل انتزاعی استفاده می شود تا به وسیله آن، پیام کسب و کار شما به شکلی متفاوت و بعضا زیباتر به مشتری منتقل شود. مسکات یا Mascot یک شخصیت است. شخصیتی که قرار است بیانگر و نشان دهنده کسب و کار شما باشد. شخصیتی که بصورت رو در رو می تواند با شما ارتباط برقرار کند. لوگوی ترکیبی یا Combination از تلفیق لوگوتایپ و لوگو تصویری خلق می شود. یک لوگو امبلم یا Emblem از یک نوشته یا یک فونت درون یک شکل یا آیکون تشکیل شده است. ارائه مفهوم با حداقل ها، وظیفه لوگو مینیمال یا Minimal است. لوگو های سه بعدی و یا 3D لوگوهایی هستند که پایه طراحی آن از بعد تشکیل شده و از قواعد پرسپکتیو نیز تبعیت می کند. می شود به صورت های دیگری نیز لوگو را معرفی کرد اما کلیت لوگو ها شامل موارد فوق می شوند ما با توجه به نیاز شما در هر رده عضویت کار طراحی لوگو را انجام خواهیم داد.
ما با توجه به نوع سطح شما تیم های خاص خود را برای طراحی لوگوی شما در نظر گرفته ایم قطعا کسانی که قصد تجارت خارجی و بین الملل را دارند نیاز به کار و زمان بیشتری برای طراحی لوگو دارند و در نتیجه هزینه بیشتری باید برای آن انجام گیرد.لوگو در سه سطح زیر طراحی میگردد: سطح اول : در این حالت یک طراح بین ۲تا ۳ ساعت برای طراحی لوگو زمان می گذارد به زبان فارسی می باشد و این در حداقل نیاز شما می باشد و نیاز شما را در ابتدای کار فراهم می کند در صورت نیاز می توانید سطح عضویت خود را ارتقا دهید . سطح دوم : در این حالت طراح بین ۳ تا ۸ ساعت وقت می گذارد برای طراحی لوگوی شما به دو زبان فارسی و انگلیسی سطح سوم : در این سطح لوگوی شما توسط یک تیم طراحی بین المللی که دارند جوایز بسیاری از جشنواره های بین المللی می باشند طراحی خواهد گردید حداقل زمان طراحی شما یک ماه می باشد.

برندسازی محتوای فارسی

اصل اول در فروش هر کالایی دیده شدن هست شما اگر دیده نشوید دیگر مشتری نخواهید داشت که فرصت مذاکره و فروش پیدا کنید. اما دیده شدن در فضاهای مختلف ضرورت اصلی کار شما هست در حال حاضر بهترین فضا برای کسب و کارهای دنیا اینترنت هست مردم خواسته های خود را برای پیدا کردن تامین کننده و فروشنده کالا های خود استفاده می کنند حال برای این دیده شدن چه استراتژی و راهکاری دارید. بابیروش با تیم قوی خود در این جهت به صورت کاملا حرفه ای عمل می کند ترکیبی بین بازاریابی محتوا و بهینه سازی و seo و تمامی استانداردهای بهبود و درک و تحلیل از فرصت های بازار را به شما ارائه می کند . در برندسازی محتوای فارسی تیم بابیروش طی مدت زمان های متعهد شده خود بر روی سایت شما به صورت تخصصی کار میکند محتوای مناسب را نوشته و طی چندین مرحله بهینه می کند در این سیستم مبنا کیفیت محتوا می باشد و اصول اصلی ارتقا آن بر اساس بازخورد های گوگل و وب مستر و آنالیزور های بابیروش می باشد. ما در هر ماه ۵ محتوا جدید می نویسیم و یا ۵ محتوا را ویرایش می کنیم بر اساس اصول و استاندارد های سئو و بهینه سازی بر اساس رفتار کاربرها و مدیران و ناظران ما با توجه به رفتار و بازخورد های به دست آمده فرآیند های سایت را بهینه خواهند کرد ما اصولی به اسم محتوای زیاد نداریم بلکه بر اساس محتوای کم و با کیفیت بهبود جایگاه را ادامه خواهیم داد . قطعا این فرآیند یک ماهه اتفاق نخواهد افتاد و ممکن است چندین ماه برای گرفتن جایگاه زمان نیاز داشته باشد .
بله با توجه به نیاز برندسازی خود می توانید درخواست بسته های جدید یا دوبرابر را بدهید ما در بسته های دوبرابر با صرف زمان بیشتر سعی در بهبود کیفی محتوا خواهیم کرد در بعضی از محصولات رقابت بسیار زیاد هست و صرفا با یک بسته نمی توان جایگاه مطلوبی به دست آورد.

برندسازی محتوای انگلیسی

در برندسازی محتوای انگلیسی مقداری فرایند سخت تر و پیچده تر می باشد ما در این روش از متد های بازاریابی و تبلیغاتی بیشتری استفاده می کنیم تا در زمان کمتری به تعداد بیشتر از نتیجه ها برسیم در همین حین هم با نوشتن یا ویرایش دو محتوا انگلیسی سعی در بهبود جایگاه های آن خواهیم کرد. شما به عنوان عضوی که از این خدمات استفاده می کنید قطعا در طول ماه حداقل از این سرویس ده درخواست دریافت خواهید کرد اگرچه مشتریان ممکن است بیشتر یا کمتر از این تعداد باشند قطعا با ارایه بازخوردهای خود به تیم های مجری برندسازی انگلیسی سعی در بهبود کیفی بازخورد ها خواهد شد اما در این سرویس حداقل تعداد بازخورد ۱۰ عدد تضمین گذاشته شده است.
بله شما می توانید بسته اضافه برندسازی انگلیسی برای ماه های بعد خود دریافت کنید و یا حتی درخواست سرویس های همزمان دوبرابر بدهید تا میزان درخواست های شما تعدادش در طول ما افزایش پیدا کند و شما روند سریع تری نسبت به درخواست های مشتریان خود داشته باشید.

برندسازی محتوای عربی

اصل اول در فروش هر کالایی دیده شدن هست شما اگر دیده نشوید دیگر مشتری نخواهید داشت که فرصت مذاکره و فروش پیدا کنید.اما دیده شدن در فضاهای مختلف ضرورت اصلی کار شما هست در حال حاضر بهترین فضا برای کسب و کارهای دنیا اینترنت هست مردم خواسته های خود را برای پیدا کردن تامین کننده و فروشنده کالا های خود استفاده می کنند حال برای این دیده شدن چه استراتژی و راهکاری دارید. در زبان عربی نیز نیاز دارید که به خوبی دیده شوید. بابیروش با تیم قوی خود در این جهت به صورت کاملا حرفه ای عمل می کند ترکیبی بین بازاریابی محتوا و بهینه سازی و seo و تمامی استانداردهای بهبود و درک و تحلیل از فرصت های بازار را به شما ارائه می کند . در برندسازی محتوای عربی تیم بابیروش طی مدت زمان های متعهد شده خود بر روی سایت شما به صورت تخصصی کار میکند محتوای مناسب را نوشته و طی چندین مرحله بهینه می کند در این سیستم مبنا کیفیت محتوا می باشد و اصول اصلی ارتقا آن بر اساس بازخورد های گوگل و وب مستر و آنالیزورهای بابیروش می باشد. ما در هر ماه ۵ محتوا جدید می نویسیم و یا ۵ محتوا را ویرایش می کنیم بر اساس اصول و استاندارد های سئو و بهینه سازی بر اساس رفتار کاربرها و مدیران و ناظران ما با توجه به رفتار و بازخورد های به دست آمده فرآیند های سایت را بهینه خواهند کرد . ما اصولی به اسم محتوای زیاد نداریم بلکه بر اساس محتوای کم و با کیفیت بهبود جایگاه را ادامه خواهیم داد . قطعا این فرآیند یک ماهه اتفاق نخواهد افتاد و ممکن است چندین ماه برای گرفتن جایگاه زمان نیاز داشته باشد .
بله با توجه به نیاز برندسازی خود می توانید درخواست بسته های جدید یا دوبرابر را بدهید ما در بسته های دوبرابر با صرف زمان بیشتر سعی در بهبود کیفی محتوا خواهیم کرد در بعضی از محصولات رقابت بسیار زیاد هست و صرفا با یک بسته نمی توان جایگاه مطلوبی به دست آورد.

برندسازی محتوای فارسی/انگلیسی/عربی

این سرویس ها به صورت ماهانه می باشند و در رده های مختلف عضویت فقط تعداد ماه تغییر می کند و یا تعداد بسته یعنی شما اگر ۳ عدد اختصاص یابد یعنی سه ماه مثلا بسته برندسازی محتوای فارسی را خواهید داشت .

مشاور فروش داخلی

شما در حین تجارت و یا شروع کسب و کار خود قطعا نیاز به یک مشاور دلسوز که بتواند در حین مذاکره با مشتری به شما راهکار و تکنیک هایی ارایه دهد تا بتوانید بهتر به نتیجه برسید مثلا شما قصد دارید با مشتری در مورد ارسال کالا به توافقاتی برسید یا در مورد دریافت پول یا اعتماد سازی یا حتی در نحوه مذاکره احساس می کنید نیاز به مشاوره دارید در این جا خدمات مشاوره بابیروش به شما کمک خواهد کرد . این خدمات به صورت ساعتی در زمان عضویت تعریف شده است اما هر بار مکالمه به منزله یک ساعت هست مثلا اگر ۴۰ ساعت دارید و شما هر بار یک ربع صحبت کردید یعنی شما ۴۰ ساعت خود را استفاده کرده اید .
بله قطعا شما برای درخواست خدمات یا تایم بیشتر با مشاور فروش خود یا از طریق سایت اقدام نمایید.

مشاور فروش صادراتی

همان طور که شما در ابتدای هر کاری نیاز به یک راهنما دارید قطعا یک مشاور خوب که به روند های صادراتی آشنا و مسلط هست می تواند به سرعت رشد کسب و کار شما و بهبود روابط شما با مشتریان کمک کند. دنیای صادرات اکثرا برای ما ناشناخته و جدید هست بودن یک مربی خوب در کنارمان موجبات دلگرمی و اطمینان خاطر از مسیر را فراهم خواهد کرد در این مسیر قطعا مشاور تجاری صادراتی باید مهارت های خاص و اطلاعات به مراتب بیشتری نسبت به افرادی که قصد دارند در بازار داخلی فعالیت کنند خواهد داشت و بابیروش برای این کار نیز مشاوران متخصص و دوره خود را برای شما ارایه خواهد کرد این سرویس نیز مثل مشاوره فروش داخلی به صورت ساعتی و با همان شرایط اجرایی ارائه می گردد.
بله قطعا شما برای درخواست خدمات یا تایم بیشتر با مشاور فروش خود یا از طریق سایت اقدام نمایید.

ثبت شرکت داخلی

در شروع یک کسب و کار داشتن هویت و مدارک ثبت شده به روند تجاری شما بسیار کمک می کند در بسیاری از موارد اعضای ما درخواست داشته اند که بابیروش آن ها را در این جهت که شرکتی با موضوع فعالیت خود ثبت کنند همراهی کند و در این حالت دغدغه های شما در شروع کار کاهش یابد . بله ما برای شما از طریق شرکت های همکار دارای مجوز و به صورت کاملا قانون مند اقدام به ثبت شرکت مسئولیت محدود خواهیم کرد این فرآیند توسط وکیل قانونی انجام خواهد گرفت. سعی ما در این جهت هست که به اعضای خود تمامی آنچه برای شروع یک تجارت نیاز دارند را بدهد و آن ها را در قانونی سازی و ایجاد هویت یک برند واقعی کمک کند.
بله ممکن است اما باید درخواست خود را برای ثبت شرکت سهامی خاص یا تضامنی یا سهامی عام یا … به پشتیبان فنی بیان کنید تا بررسی لازم را نموده و به شما اطلاعات کامل و هزینه های مازاد را اعلام نماید.
ما برای هر فردی که در رده عضویت آن خدمات ثبت شرکت هست در طی یک سال یک شرکت ثبت می کنیم و در صورت نیاز به بیشتر از آن ، باید از طریق تیکت، درخواست بررسی دهید.

ثبت نام تجاری و لوگو داخلی

شما پس از تایید طراحی و نشان تجاری خود نیاز دارید که این نشان را در مرکز ثبت نشان و علامت تجاری ایران ثبت کنید تا به عنوان مالک و صاحب این برند شناخته شوید اگرچه در اکثر برند ها ثبت نشان ضروری نیست اما قطعا شما در حین کار با چنین فرآیندی مانع از هر نوع کپی برداری از آن خواهید شد بابیروش از طریق شرکت های همکاری خود برای شما این فرایند پر دردسر و هزینه بردار را خواهد کرد تا شما بر روی مشتریان خود تمرکز کرده و به سرعت به رشد بپردازید .

کارت بازرگانی

دریافت کارت بازرگانی فرآیندی کاملا قانونی و مشخص دارد که باید همه افراد پیش بروند اما شروع و انجام مراحل آن نیاز به یک تیم مشاور و راهنمای دقیق دارد که در این روند شما را تسریع کند بابیروش برای اعضای خود در این مسیر راهنمایی و مشاوره و مدیریت می کند تا شما به سرعت بتوانید کارت بازرگانی مورد نظر خود را دریافت کنید و صادرات کالاهای خود را با کارت بازرگانی خود انجام دهید.
قطعا باید شما یا مدیر عامل شرکت شرایط لازم دریافت کارت بازرگانی را داشته باشید مثل کارت پایان خدمت یا معافیت یا سن حداقلی مشخص شده و هر آنچه که در قانون قید شده است در زمان درخواست دریافت کارت بازرگانی تیم مشاور ما شما را راهنمایی و حمایت می کند که با کمترین دغدغه امکان دریافت آن را داشته باشید.
داشتن کارت بازرگانی شما را در این فرآیند بسیار معتبر تر و قوی تر می کند اما اگر شما حتی نتوانید دریافت کنید ما انجام امور صادراتی کالای شما را می پذیریم و طبق ضوابط قانونی انجام میدهیم.

مشاوره مالیاتی

طبق قانون اساسی در راستای حمایت از تولید داخلی و صادرات به صادر کنندگان مالیاتی نمی خورد فقط در مواردی که مشمول خام فروشی یا محدودیت های قانونی می شود ممکن است که مالیات مشمول آن خواهد شد. تیم مشاوره مالیاتی ما شما را در این زمینه قطعا مشاوره می دهند.
در این خدمت یک مشاور خبره مالیات به صورت ساعتی با تعیین وقت قبلی می توانید نسبت به بررسی و پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما را راهنمایی کند این خدمات به صورت تلفنی و با تعیین وقت قبلی توسط پشتیبان شما قابل ارایه می باشد.
بله مانعی ندارد شما می توانید با خرید ساعت های بیشتر نسبت به دریافت خدمات در زمان های بیشتر اقدام کنید.
در حال حاضر فقط برای اعضای با رده سازمان تجاری به بالا قابل ارائه می باشد جهت دریافت این خدمات با مشاور خود ارتباط بگیرید.
بله شما در زمان مشاوره خود می توانید نسبت به پرسیدن سوالات خود اقدام کنید اما مواردی که آموزشی باشد در دوره هایی که بر روی قرار خواهد گرفت و می توانید استفاده کنید.
بله در زمان های مشاوره می توانید در امور ارزش افزوده و هر موضوع مرتبط با امور مالیاتی سوالات خود را بپرسید.

عکاسی (تیزر و انیمشن)

در خدمات عکاسی بر اساس تعداد عکسی که توسط عکاس های بابیروش در استودیو بابیروش انجام می گیرد محاسبه می گردد. اعزام نیرو و تجهیزات برای عکاسی در محیط های غیر از استودیو شامل هزینه های اعزام نیرو و استقرار تجهیزات و حق ماموریت و هزینه های سفر و .. می شود برای دریافت و بررسی شرایط عکاسی در خارج از استودیو می بایست با پشتیبان خود ارتباط بگیرید یا از طریق تیکت درخواست نمایید.
بله مانعی ندارد عکاسی به صورت عمومی و در سطح اولیه انجام می گیرد و شما می توانید برای سفارش های خاص با پشتیبان خود ارتباط بگیرید یا از طریق تیکت درخواست بدهید.
بله تیم طراحی و تدوین و تصویر بابیروش برای شما هر نوع از سرویس های خاصی که مد نظرتون باشد را ارائه می دهد برای محاسبه و بررسی درخواست آن را با پشتیبان خود ارتباط بگیرید.

چاپ

هر تاجری در زمنیه کسب و کار خود نیازمند اسناد و مکاتبات چاپی با توجه به نوع و سطح تجارت خود است لذا بابیروش برای اینکه شما در فرآیند های تجاری نیازی به مراجعه به مراکز دیگر و پیگیری فرآیند های تجاری نداشته باشند برای شما ارائه می گردد. این خدمات در چند سطح با توجه به نوع عضویت شما ارایه می گردد. سطح یک:‌ارایه حداقل یک کارت ویزیت به صورت چاپی