صادرات تضمینی

مشارکت در صادرات کالاهای ایرانی

هدف بازاریابی و فروش کالا در امارات به صورت مستقیم در بازار های ریتل ، خرده فروشی ، عمده فروشی و تاجران و واسطه هایی که به امارات سفر می کنند می باشد. برای کشور های آفریقایی و عربی در این طرح ۲ ماه زمان مارکتینگ گذاشته می شود و با انجام بازاریابی ، بهترین بازار کالا را پیدا می کنیم.
در این روش تضمین کامل وجود دارد که در یک سال با توجه به سقف قرارداد صادرات کالا را انجام میدهیم.
بازار امارات یک بازار ۲۰۰ میلیارد دلاری میباشد که به نسبت ایران ۴ برابر بیشتر مصرف دارد و تامین کننده آن کشور های آفریقایی و‌ خلیجی می باشند. 

اشتغال شخصی

مشاوره ، اجرا ، کوچینگ افراد تازه وارد

ما در بابیروش توانسته ایم با توجه به شرایط کنونی کشورمان که شروع و راه اندازی یک کسب و کار و بیزینس جدید مستلزم علم و تجربه زیادی میباشد تا موجب رشد و شکوفایی سریع تر و قطعی برایتان شود . خدمات و تسهیلات موثری را مانند طرح ریزی کسب و کار و استارتاپ های نو ، مشاوره و اجرای برنامه های تجاری را به علاقه مندان به این حوزه ارائه دهیم و تا به ثمره رساندن شما در این امر در کنارتان باشیم.

بازارسازی صنعتی

بازارسازی ، برندینگ ، بازاریابی مدرن

امروزه تولیدی ها ، تامین کنندگان و مجموعه های زیادی را در کشورمان داریم که در سیستم فروش کالاهایشان با مشکل مواجه هستند. شرکت بابیروش با توجه به سابقه های درخشانی که در همکاری های فراوانش در سال های اخیر با مجموعه های مختلف در فروش داشته، امروزه توانسته برای تولید کنندگان، سرویس های متنوعی را ارائه دهد. این مدل نیز تماما اختصاصی برای بابیروش می باشد. که می تواند مسئولیت های اجرایی کسب و کارتان را از شروع تا به سود رساندنتان را به عهده بگیرد.