صادرات تضمینی به امارات

صادرات تضمینی به امارات و کسب درآمد دلاری برای سرمایه گذار و تولید کننده

درخواست مشاوره

جهت مشاوره با برترین اساتید بابیروش فرم زیر را ارسال کنید.

امروزه در بازار های جهانی فروختن به روش های مختلف وجود دارد.

در بابیروش چه خدماتی به شما ارائه میدهیم؟

فروش مستقیم کالای ایرانی در امارات:

با فروش مستقیم در امارات متحده عربی،صاحبان کالا می توانند محصولات خود را بدون مداخله ی هیچ واسطه ای در کشو امارات به فروش برسانند. هدف شرکت بابیروش کسب سود بسیار بیشتر تولید کنندگان و سرمایه داران در معاملات تجاری خارجی می باشد.

سرمایه گذاری و در آمد دلاری از صادرات:

سرمایه گذاری و کسب درآمد های دلاری همواره ایمن ترین و پر سود ترین روش کسب درآمد بوده، که  امروزه با افزایش روز افزون قیمت دلار و نرخ های تورمی در این بازار متلاطم، اهمیت و جذابیت بیشتری نیز پیدا کرده است. صادرات از مرسوم ترین و ایمن ترین راه ها برای کسب این قبیل درآمد ها به شمار می آید. شرکت بابیروش با تکیه بر امکانات و ظرفیت های موجود خود، بستری مناسب برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی پدیدآورده است تا بتوانند به راحتی از محصولات خود به صورت دلاری و کم ریسک کسب در آمد کنند.

صادرات تضمینی به امارات:

امارات به عنوان یکی از کشور های بسیار مهم تجاری و اقتصادی دنیا، امکان مبادله انواع محصولات با سایر تجار بین المللی را فراهم آورده است. وجود این بازار جهانی در نزدیکی کشور ما فرصتی استثنایی برای علاقه مندان به صادرات پدید آورده است؛ هرچند بهره بردن از این فرصت به طبع با چالش هایی نیز همراه است. شرکت بابیروش، با کادری مجرب و با سابقه در این زمینه، سعی در بر طرف کردن این چالش ها دارد. لذا، در همین راستا ضمن هموار تر کردن این مسیر، در جهت اطمینان خاطر صادر کنندگان عزیز، صادرات محصولات متنوع شما را به این بازار پر رونق جهانی تضمین نیز می نماید

صادرات به امارات

بیش از ٧٠ سال سابقه صادراتی و تجارت بین المللی

صادرات سود ساز

همه چیز درمورد طرح مشارکت بابیروش

در این روش مشارکت کننده غیر از کالا و سرمایه فقط ۱۰ درصد مبلغ کل را بابت مارکتینگ هزینه می کند. کلیه این کار با تضمین فروش بابیروش انجام می شود.
(اگر مارکتینگ و بازاریابی موفق نباشد و امکان صادرات محصول وجود نداشته بشد توسط بابیروش مبلغ مارکتینگ برگشت داده می شود ) بابیروش از طریق فروش مستقیم در   و خرده فروشی های امارات یا مراکز تجاری بزرگ یا مصرف کننده ها یا تاجر هایی که به هر عنوان به امارات سفر می کنند اقدام به فروش کامل می کنند. در تمامی مراحل فروش کالا به نام مشتری و در اختیار مشتری می باشد.

هدف بازاریابی و فروش کالا در امارات به صورت مستقیم در بازارهای ریتل خرده فروشی، عمده فروشی و تاجران و واسطه هایی که به امارات سفر می کنند برای کشور های افریقایی عربی در این روش ۲ ماه زمان مارکتینگ داریم با بازاریابی خودمون بازار کالا رو پیدا می کنیم.
در این روش تضمین کامل داریم در یک سال با توجه به سقف قرار کالا صادر کنیم . بازار امارات یک بازار ۲۰۰ میلیارد دلاریه که به نسبت ایران ۴ برابر بیشتر مصرف داره تامین کننده کشور های افریقاییی و‌ خلیجی است . بزرگترین پورت دریایی خاورمیانه بزرگترین وارد کننده خاور میانه

در تمامی مراحل فروش کالا به نام مشتری و در اختیار مشتری می باشد.

 • شروع یک مسیر نو برای رسیدن به تجارت های جهانی

  طرح های صادراتی شرکت بابیروش برای تمام سرمایه گذاران ،َ تولید کنندگان و فعالان حوزه تجارت تسهیلاتی را جهت شروع این مسیر نو محیا کرده است.

  بابیروش دریچه ای به آینده  تجارت 
 • آغاز کسب و کار شخصی با تجربه ی بابیروش

  برای اشخاصی که قصد ارتقا دادن کسب و کار خود را دارند اما به تازگی این مسیر را شروع کرده اند ما در بابیروش تمهیداتی را در نظر گرفته ایم برای ارتقا و سوددهی بیشتر کسب و کار شما.

  تلاش برای ارتقا کسب و کار شخصی خود 
 • گسترش بازار هدف کسب و کارتان با خدمات بابیروش

  بسیاری از تامین کنندگان ، تولیدی ها و مجموعه های مختلفی با مسعله ی عدم وجود تعدد  مشتری هستند . بابیروش با استفاده از قدرت بالایی که در بازارسازی و برندینگ و بازاریابی های مدرن دارد طرح های گسترده ای جهت گسترش بازار شما آماده کرده است.

  افزایش مشتری هدف 

  درخواست مشاوره

  جهت مشاوره با برترین متخصصان صادرات فرم زیر را ارسال کنید.

  خدمات دیگر ما

  اشتغال شخصی

  مشاوره ، اجرا ، کوچینگ افراد تازه وارد

  گسترش بازار

  بازارسازی ، برندینگ ، بازاریابی مدرن