طراحی بهترین و خاص ترین لوگو یا نشان تجاری و 6 مدل از انواع آن

طراحی بهترین و خاص ترین لوگو

طراحی بهترین و خاص ترین لوگو یا نشان تجاری به کمک بابیروش موضوع بحث لوگو این صفحه آموزشی ست.

همانطور که میدانید در شروع کارتون به یک لوگو یا نشان تجاری نیاز دارید. لوگو انواع مختلفی دارد و با توجه به جدول هزینه‌هایی که داریم هر کدام از مدلها را بخواهید انتخاب کنید بابیروش برایتان انجام می‌دهد.

طراحی بهترین و خاص ترین لوگو
طراحی لوگو از بالاترین سطح تا پایین‌ترین سطح می باشد ، حداقل سطحش در حد لوگویی ست که کار شما رو راه می اندازد. این طراحی به سلیقه و نظر شما برمی‌گردد. زمانی که شما بودجه تان محدود است قطعا باید هزینه‌ی کمتری کنید و زمانی که می‌توانید هزینه بیشتری کنید انتخاب گسترده تری خواهید داشت مثلا برند بوک برای شما انتخاب کرده و در طراحی کانسپت و مفاهیم و معانی دیگر لوگو شما را همراهی خواهیم کرد.

انواع مدل های طراحی لوگو

لوگو مدل‌ها و تعاریف خیلی زیادی دارد که با توجه به مدل‌های مرسومی که برای شما خواهیم گفت می توانید تصمیم‌گیری کنید.

طراحی لوگو مونوگرام

به یکی از کوچکترین مدل لوگوهایی که استفاده می شود لوگوی مونوگرام می گویند. مونوگرام یعنی از موضوعی که شما دارید مطرح می‌کنید قسمت کوچکی از آن را انتخاب می کنند، مثل hp ، یا مک دونالد که لوگوی آن فقط شامل ‌M هست، یعنی قسمت کوچکی از یک محتوا به عنوان لوگو انتخاب شده که هم در فارسی و هم به انگلیسی می توان این مدل لوگو را طراحی کرد. این را هم بدانید که طراحی این مدل لوگو پایه‌ تفکری بیشتری میخواهد و برندسازی سنگین‌تریی دارد.

طراحی لوگو تایپوگرافی

لوگوهای تایپوگرافی خیلی مشهورتر هستند و معمولا افراد از این مدل طراحی استقبال می‌کنند. یعنی اسم برند یا نشان تجاریتان که در واقع در یک صفحه آموزشی دیگر درباره ی آن توضیح خواهیم داد ، به صورت تایپوگرافی، یعنی به صورت یک حالتی از یک شکل خاصی طراحی می کنیم. مثلا گوگل و کوکاکولا یک مدل تایپوگرافی دارد، اینها برندهایی هستند که متن داخل برندشان به صورت اسم کاملشان درج شده پس اسم شرکت مورد نظر از روی برند و لوگوی آن کاملا دیده می شود. برند سایران هم تایپوگرافی ست چرا که اسم کاملش در لوگوی خودش درج شده . این مدل لوگو می‌تواند فارسی یا انگلیسی باشد.

طراحی لوگوی پیکتوگرام

لوگو می تواند تصویری باشد. در لوگوی تصویری یک تصویر قید شده و حتی ممکن ست هیچ کلمه ای در لوگوی مورد نظر قید نشده باشد به این مدل لوگوها پیکتوگرام می گویند. مثال های معروفی از این مدل لوگو توییتر، بنز، بی ام دبلیو و اپل هستند. این مدل لوگو با رنگ و تصویر ساده ای قابل طراحی ست.

طراحی لوگوی ترکیبی

این مدل لوگو ترکیبی از دو مدل مونوگرام و پیکتوگرام است. یعنی ترکیبی از متن و تصویر در این مدل بارز است.
طراحی بهترین و خاص ترین لوگو

طراحی لوگوی انتزاعی

مدل لوگوهای انتزاعی یا abstract تصویری پیچیده تر و تفسیرپذیرتر و کاملا متفاوت طراحی می شود. مثل تصویر نیمه ای از یک شتر در بیابان باشد. این مدل لوگو انتزاعی و ترکیبی ست.

طراحی لوگوی ماسکاتا

اینها لوگوهای سنگین‌تر و شامل ترکیب‌های بزرگتر و پیچیده تری هستند. اگر علاقه مندید لوگوهای سنگین تر با امکانات جذاب تر و بامفهوم تری انتخاب کنید پس باید یک مشاوره اختصاصی داشته باشید .
استاد نظام پرور
طراحی لوگو یا نشان تجاری
remove add
repeat favorite
0:00:0
انتخاب هر کدام از این مدل های طراحی لوگو رو می توانید از طریق تیکت یا مشاورین تجاری خود با ما درمیان بگذارید. قطعا در طی روند طراحی لوگو برای رسیدن به بهترین نتیجه و بهترین طراحی کنار شما خواهیم بود.

لوگومو بر چه اساسی باید طراحی کنم ؟

طراحی بهترین و خاص ترین لوگو

لوگوی شما در واقع یک کالیته ی رنگی دارد، یعنی معمولا سه رنگ اصلی در انتخاب شما اولویت دارد ، پس سه رنگ در پالت خود انتخاب می کنید . اگر در انتخاب مشکل دارید ما می توانیم به صورت ایده ای طیفی از رنگها رو به شما پیشنهاد دهیم تا از بینشان رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید یا ممکن است خودتان ایده بدهید و ما براساس ایده ی شما طراحی را انجام دهیم.

1- انتخاب رنگ
2- انتخاب مدل لوگو
3- فارسی یا انگلیسی بودن لوگو را انتخاب می کنید
4- ایده یا مفهمومی که برای انتخاب لوگو مد نظرتان هست را برای ما بیان می کنید.

ما با توجه به این موارد انتخابی طرح های اولیه ای به عنوان ایده برای شما طراحی می کنیم . بعد از دیدن طرح ها تایید نهایی خود را طی یکی الی دو جلسه بیان می کنید.

در آخر فایلهای فتوشاپ و دیگر فایلها در اختیارتون قرار میگیرد که می توانید در جاهای دیگر مثل کمپانی پروفایل و زیر ساختهای صادراتی، درج پرفرما ، کاتالوگ ها، کارت ویزیت ، در سربرگها و نشان های تجاری تان می توانید استفاده کنید و در طی زمان تغییر، بهبود یا توسعه بدید .

اگر مشکل یا سوالی داشتید می توانید از طریق تیکت با پشتیبان‌ها یا از طریق مشاورین تجاری خود با ما درمیان بگذارید.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *