درباره شرکت تجاری صادراتی بابیروش 2 برابر بدانید!

درباره شرکت تجاری صادراتی بابیروش

درباره شرکت تجاری صادراتی بابیروش بیشتر بدونید تا بهتر بتونید شروع کنید. با توجه به توانمندی و مهارت‌های خودتون ممکنه در بخش‌های مختلف مجموعه بابیروش به کار گرفته بشید، یا ممکنه امروز بتونیم با هم کاری رو شروع کنیم و یا در آینده به شرایط و امکانات و از طرفی هم مهارت‌های شما برمی‌گرده.

بابیروش

مجموعه بابیروش درواقع از مدیرانی تشکیل شده که سالیان سال در بحث صادرات وتجارت در حال فعالیت اند. مجموعه‌ ای از چند شرکت هستند که با همدیگر مشغول فعالیتیم و این فرایند رو ایجاد کردیم.

شعبات بابیروش

دفتر اصلی ما در تهران هست و تعدادی در خارج از ایران داریم در کشورهایی مثل قزاقستان ،گرجستان ، امارات ، عراق و کشورهای دیگه‌ای که بعدا در قسمت درباره‌ی ما و قسمت تماس با ما، می‌تونید اطلاعات دفاتر دیگر ما رو ببینید.

بابیروش چه خدماتی ارائه میده؟

اسم مجموعه به لحاظ هدف و خدماتی که در نظر گرفتیم، یعنی هدف توانمندسازی مجموعه‌ها، افراد یا اشخاص برای بحث تجارت و صادرات هست .
یعنی هر شخصی با هر موضوعی که به بابیروش مراجعه می‌کند ، ما برایش بیزینس پلن و مدل مارکتینگ طراحی می‌کنیم و کار بازاریابی رو برایش انجام می‌دهیم ، اگر مذاکره ، مراوده ، حمل و نقل ، گمرک ، ترخیص هم بخواهید برایتان انجام خواهیم داد.

امکانات بابیروش در داخل و خارج از ایران

تمام امکانات داخل و خارج ایران ما برای این است که مجموعه یا اون فرد بتواند به هدفی که دنبالش هست برسد و مهارت کافی در اون کار رو به دست بیاورد پس ما همه امکانات رو برایش فراهم می کنیم، این امکانات میتونه شامل:

1) واردات کالا
2) صادرات
3) تجارت بین‌الملل یعنی خرید و فروش بین چند کشور باشد(با توجه به اینکه ما دفاتر زیادی در خارج از ایران داریم)
4) بحثهای آموزشی
5) بحث‌های اجرایی و عملیاتی
6) بحث بیزینسی
7) مارکتینگ

یا هر مدل امکانات دیگه‌ای باشه فرقی نمیکنه ما در مجموعه بابیروش هدفمون درواقع توسعه‌ی فضای تجاری و درآمد هست .

استاد نظام پرور
درباره ما شرکت تجاری صادراتی بابیروش
remove add
repeat favorite
0:00:0

درباره ما

هر کدام از مدیران مجموعه بابیروش رو برای اینکه بشناسید…

درباره ما

می‌تونید مختصری در قسمت درباره ما سایت بابیروش مطالعه کنید..

اینجا کلیک کنید

من نظام پرور…

مدیری هستم که بیش از 15 سال حجم بسیار زیادی کار صادراتی انجام داده ام، سابقه فعالیت در مجموعه‌های مختلف دارم و بیش از صد همایش و برنامه رو در ایران در بحث تجارت و صادرات اجرا کردم ، بیش از هزار ویدیو و مقاله از من در اینترنت انتشار پیدا کرده .
مدیران دیگر بابیروش که اعضای هیات مدیره هستند و بیش از هفتاد سال کار صادرات می‌کنند، دو بار صادرکننده‌ی برتر ملی شدند، سابقه‌ی تجاری اونها در کشورهای مختلف دنیا، مثل مهندس رحیم‌زاده حداقل بیش از هفتاد سال در اروپا هستش و افرادی هستند که در این زمینه دارای سابقه و مهارت بسیار بالایی هستن!
همانطور که گفتم ،این مجموعه با توجه به مهارت و امکاناتی که دارد زیرمجموعه‌های دیگری هم دارد ، یعنی همزمان مدیران در چند شرکت دیگر هم در حال فعالیت هستند!

برای همکاری با ما فرم سایت را پر کنید!

شما به عنوان کسی که قصد دارید با ما شروع به کار کنید ، می‌تونید در بخش‌های مختلفی از مجموعه ی ما کار کنید ، این فعالیت به مهارت و توانمندی شما و رزومه شما برمی‌گرده ، ما سعی میکنیم هر فردی رو با توجه به مهارت و انگیزه‌ اش در یک موقعیت مناسب قرار بدیم، مثلا ممکنه شما مهارت در مذاکره و تجارت بین‌الملل یا مهارت در فروش و بازار داخلی یا مهارت در سایت و طراحی و گرافیک و چنین چیزهایی داشته باشید .

وقتی فرم قسمت همکاری با ما در سایت رو پر کنید بررسی می کنیم ، مدیران بخش جذب ما رزومه شمارو چک می‌کنند و با توجه به آن یک مصاحبه‌ای دیگری با شما انجام میدهند. سعی کنید اطلاعات کامل ، بیشتر و جزئی تر و دقیق‌تری از خودتان بدهید.

مثلا کسی اومده فقط نوشته من مثلا تکنسین فنی بودم . اینجا سوال پیش میاد خب تکنسین فنی دقیقا در کدام بخش فنی بودید؟! دقیقا چه کاری انجام دادید؟! در چه تاریخی ؟! در چه بازه‌ی زمانی ؟! و چه شرکتی؟!

اینکه صرفا خیلی خلاصه بگید تکنسین فنی بودید یا مثلا اصطلاحات فنی رو بکار ببرید ، قطعا بررسی ما رو بسیار سخت می‌کنید! و این نمی‌تونه اون چیزی که مد نظر ما باشه رو فراهم کنه.

چقدر حقوق میخوای؟

ما در یک مرحله از شما می پرسیم پیشنهاد شما برای حداقل حقوق شروع کار چقدر هست؟! این به معنای این هستش که ما این عدد به عنوان پایه در نظر میگیریم و این فرد کمتر از این عدد مد نظرش نیست! حالا ما با توجه به رزومه و شرایطی که شما مطرح کردید اعلام می‌کنیم که این پیشنهاد شما مطلوب هست یا نیست ، این به شما برمی‌گرده پس سعی کنید اطلاعات کامل وارد کنید.

تست روانشناسی

بعضا چیزهایی پرسیدیم که روانشناسی هست ، به نام اینکه بازخوردهای شما رو بسنجیم. سعی کنید اونها رو به صورت واقعی و اصولی وارد کنید یعنی مبنا این نباشه که یه چیز ایده‌آلی وارد کنید همون چیزی که واقعا حستون و عملکردتون در اون زمان برای شما ایجاد می‌کنه رو بیان کنید، چرا که طی زمان در موقعیت‌ها و نوع برخوردهای شما تاثیرگذارست و اگر غیر واقعی باشه تصمیم‌گیری‌های ما رو دچار تغییر می‌کنه .

بابیروش با چه افرادی همکاری میکنه ؟!

ما افرادی رو می‌خواهیم که حقیقتا به دنبال رشد و پیشرفت و هیجان و حرکت باشند، اگر صرفا به دنبال یک کار روتین با سطح معمولی هستید بابیروش نمی‌تونه برای شما مناسب باشه!

نکته همکاری با بابیروش!

محدودیتی در هزینه یا حقوق و دستمزد نیست بستگی به آن چیز یا آورده ای ست که شما ایجاد می‌کنید، هرچه آورده شما بیشتر باشد قطعا مجموعه هم بیشتر برای شما هزینه خواهد کرد!

درباره ما شرکت تجاری

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات


مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

2 دیدگاه دربارهٔ «درباره شرکت تجاری صادراتی بابیروش 2 برابر بدانید!»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *