طراحی سایت اختصاصی برند بابیروش

طراحی سایت اختصاصی بابیروش برای تجارت و برندسازی نیاز است، که در فضای مجازی نیز دیده شوید .بسیاری از مشتریان شما از طریق اینترنت شما را پیدا می کنند لذا نیاز به یک یا چندین سایت به زبان های فارسی انگلیسی و یا عربی یا هر زبان دیگری دارید که خدمات و محصولات شما را معرفی کند و ازطرفی شما را در جهت بازاریابی محتوا (content marketing ) همراهی کنند.

در حال حاضر بسیاری از افراد از سیستم های یا سی ام اس های آماده استفاده می کنند اما بابیروش سیستم اختصاصی خود را با جدید ترین تکنولوژی های دنیا راه اندازی کرده است این سامانه کاملا هوشمند و استاندارد بوده و بر پایه برنامه نویسی php /laravel طراحی و ساخته شده است.

امنیت فوق العاده و با SEO بسیار عالی و ازطرفی انعطاف فوق العاده آن موجب سرعت بخشی به خدمات شما خواهد گردید.

در بستر نمایشی نیز از ۲۲ تکنولوژی جدید دنیا همچون HTML5, Google Analytics, Js and jQuery, according to G2 Stack استفاده شده است .
برای تهیه این پلت فرم بیش از ۳۸ نفر برنامه نویسی حرفه طی حداقل یک سال فعالیت کرده اند .

ما برای شما سایت را به صورت کامل طراحی و بر اساس استاندارد مورد نظر بابیروش آماده خواهیم کرد،
این به معنای طراحی اختصاصی سایت برای اعضا نیست بلکه ما با توجه ماهیت برند سازی و تجاری سازی اعضا اقدام به طراحی سایت خواهیم کرد و سایت را مشابه آدرس زیر راه اندازی خواهیم کرد
در رنگ بندی و لوگو و محتوا از اطلاعات اعضا استفاده خواهد شد.
در نظر داشته باشید بابیروش یک شرکت طراحی سایت نیست بلکه با توجه به نیاز اعضا اقدام به راه اندازی سایت های تجاری می کند .

تجارت شما نیاز به معرفی و هویت خاص خود دارد اما این معرفی می بایست منجر به بازار و مشتری نیز شود بابیروش صرفا برای شما سایتی ایجاد نمی کند که هویت شما را معرفی کند بلکه فرآیندی ایجاد می کند که منجر به ارتباط مشتریان و برندسازی شما خواهد شد می گردد.

سایت های اختصاصی بابیروش با بهترین متد ها با توجه به آخرین استاندارد های دنیا بر اساس تجربه تجاری بابیروش و تیم متخصص آن طراحی می گردد تا در سریع ترین زمان به مشتریان خود برسید.
امروزه تمامی متقاضیان زنده بازار برای پیدا کردن تامین کننده ها و تولید کننده های محصول خود در اینترنت جستجو می کنند چرا که دسترس ترین مسیر و راحت ترین مسیر کسب اطلاعات اینترنت می باشد. فرایند تحلیل رفتار مشتریان و نوع تقاضا و انتخاب کلیدواژه های درست در تخصص ماست.
راه اندازی و پشتیبانی سایت اختصاصی تجاری برای اعضا یکی از خدمات مورد نیاز تجار ما در بازار های تجاری می باشد که برای شما به خوبی انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت اختصاصی

این خدمت با راه اندازی بر روی سرور های بابیروش شروع و با تایید کیفی توسط عضو در تیکت به پایان می رسد.

تا زمانی که سرویس بر روی سرور های بابیروش فعال می باشد و عضویت کاربر مدت آن اتمام نیافته بابیروش و تیم فنی آن موظف به نصب آخرین به روزرسانی های ضروری سایت یا سایت های عضو می باشند و این جزو خدمات دوره احتساب می گردد.

استاد نظام پرور
خدمات طراحی سایت اختصاصی
remove add
repeat favorite
0:00:0

این خدمات در یک سطح و در چندین زبان قابل ارائه هست.

تفاوتی بین سایت های فارسی و انگلیسی یا هر زبان دیگری وجود ندارد و همه در قالب یک سورس کد ارائه می گردد.

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

سایت اختصاصی

میلیون تومان 5 سالانه
  • سایت اختصاصی برنامه نویسی شده با لاراول، استفاده شده از 22 تکنولوژی جدید دنیا
  • فعالیت بیش از 38 برنامه نویس طی یک سال
  • سلیقه شما در رنگ بندی و لوگو و محتوا دخیل است
  • امنیت فوق العاده و با SEO بسیار عالی
  • سرعت بخشی به خدمات شما
اولیه

سوالات متداول:

طراحی سایت اختصاصی

به صورت عمومی چون سورس کد اختصاصی هست این مسئله نباید انجام گیرد اما در راستای رضایت مشتری و مشتری مداری در صورت درخواست مشتری در اختیار مشتری یک فول بک آپ در اختیارشون قرار خواهد گرفت.
این خدمت با پیاده سازی و راه اندازی یک سایت اختصاصی اصطلاحا CMS بر روی سرور های بابیروش و به صورت نرم افزاری بر پایه وب ارائه می گردد.
راه اندازی چند سایت به مراتب ارزشمند تر از راه اندازی یک سایت به چندین زبان می باشد. این پیشنهاد بابیروش به شما می باشد وبرای اعضا به ازای هر زبان یک سایت تجاری راه اندازی می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *