مشاوره تجاری بابیروش راه گشای چالش های اقتصادی شما در قرن21م

مشاوره تجاری

مشاوره تجاری یا مشاوره کسب کار لازمه شروع درست و بی نقص یک بیزنس است . هر شخصی که مایل به راه اندازی کسب و کار خود است بهتر است برای کم کردن چالش های هر کاری برای بررسی همه جانبه و دقیق مسیر شغلی خود از یک مشاوره تجاری که در امور مختلف تجاری و بیزنسی دانش و آگاهی های لازم و تخصصی را برخوردار است بهره ببرد.

مشاور تجاری کیست ؟

کسی که به شما مشاوره راه اندازی کسب و کار ، راهکارهای تغییر مسیر فکری ای که منجر به تغییر مسیر شغلی و آینده شما می شود، در مورد راه های کسب درآمد ، معرفی به روزترین ، کارآمدترین و پردرآمدترین شغل ، آنالیز کلی و اجمالی محصولات یا کالاهای پیشنهادی به شما برای ورود به عرصه ی تجارت، خرید فروش داخلی یا خرید و فروش خارجی ، تخمین سرمایه حداقلی یا حداکثری برای یک بیزنس جدید، پیش بینی کننده روند آینده شغلی ، بر عهده ی شخصی ست که مشاور تجاری شما نامیده می شود .

تکنیک های حمل و نقل

برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید...

انواع حمل و نقل بین المللی

برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه این مقاله می تواند بسیار کمک کند...
اینجا کلیک کنید

تخصص های مشاور تجاری

شخصی که مشاور تجاری شماست می بایست دانش و آگاهی در حوزه های مختلف آنالیز و تحلیل کالا یا محصول ، حسابداری ، روانشناسی ، تحلیلگری فنی داشته باشد.
داشتن این دانش و آگاهی در زمینه های ذکر شده در سطوح مختلف دسته بندی می شود و به طبع کسی که از تجربه و دانش بیشتری برخوردار باشد به عنوان مشاور ارشد برگزیده می شود .

انواع سطوح مشاور تجاری

مشاورین تجاری بابیروش در سه سطح می توانند به افراد مختلف در حوزه کسب و کارشان کمک کنند:

سطح اول) اگر درخواست شما داشتن مشاوره سطح یک است پس می توانید از مشاوره های تخصصی و عمومی مشاورین دوره دیده به صورت ماهانه بهره ببرید.

سطح دوم) اگر علاقه مندید که در کنار توصیه های عمومی یا تخصصی مشاورین خود از دانش تخصصی یک استاد اقتصاد به مدت دو ساعت ماهانه در کنارش بهره ببرید می توانید درخواست مشاوره تجاری سطح دوم را داشته باشید.

سطح سوم) سطح سوم مشاور تجاری شامل برخورداری از مشاوره های اساتید اقتصاد و هم چنین مشاور تجاری دوره دیده در مدت بیست ساعت به صورت ماهانه می باشد.

مزیت های داشتن مشاور تجاری

هنگام راه اندازی کسب و کار یا در حین فعالیت کاری خود داشتن یک مشاور تجاری می تواند به پایین آوردن درصد خطا و اشتباه شما در انتخاب ها ، معاملات و حساب و کتاب شما کمک به سزایی کند.

پس روند کاری شما با پایین آمدن خطا و اشتباهات احتمالی کمتر و حتی با صفر درصد ضرر یا خطای مالی مواجه شده و تسریعی در زمان سودهی شما اتفاق می افتد.

بنابراین به نفعتان است که اگر تجربه و دانش کافی از بازار های هدف کالای خود یا تحلیل درست کالا و محصولات ،روند مبادلات ارزی ، روند انجام درست معامله و مذاکره با مشتریان داخلی یا خارجی را ندارید در فعالیت های کاری خود از مشاورین تجاری متخصص بهره ببرید.

هدف بابیروش از لزوم فعالیت مشاورین تجاری

مشاوره تجاری

1) شفاف سازی روند شروع و ادامه و تجارت
2) پیش بینی درست اینکه هر شخصی پتانسیل کدام نوع بازار تجاری یعنی : صادراتی ، وارداتی ، بین المللی ، طرح مشارکت صادراتی و آموزشی و آنالیزی، تامین کالا ، لجستیک، حمل و نقلی ، مذاکره ای و… را دارد.
3) دادن مشاوره و توصیه های به موقع و کلیدی به هنگام چالش ها یا مشکلات احتمالی پیش آمده.
4) کمک به یافتن تامین کننده مناسب برای کالا یا محصول شما.
5) تسریع در سوددهی فعالیت کاری شما
6) پایین آمدن درصد خطا و اشتباه در بیزنس شما
7) جلوگیری از تصمیم ها و انتخابات احتمالی که منجر به پسرفت و ضررهای مالی می شود.

مشاوره تجاری

توصیه بابیروش

داشتن یک راهنمای دلسوز یک راه شفاف یک پیش بینی درست از آینده کاری و تجاری خودتان بسیار می تواند به سلامت فکری و روحی و روند پیشرفت شما در زندگیتان کمک کند . چه بسا بسیارند افرادی که سرمایه های کلانشان را بخاطر نداشتن اطلاعات و دانش کافی از آلیز و تحلیل بازار و انتخاب درست محصول ، نداشتن آگاهی های لازم از روند جا به جایی های ارزی ،حمل و نقل و دیگر مسائل از دست داده اند و متحمل خسارتهای زمانی روحی و فکری و اجتماعی شده اند.

پس به راهنما یا مشاور تجاری خود اعتماد کرده و در طی مسیر کاری خود از توصیه ها و تجارب و دانش او برای کوتاه کردن زمان به سود رسیدن خود کمک بگیرید. آرزوی بابیروش رسیدن شما به موفقیت های بزرگ است.

تعرفه ها

سطح سه

میلیون تومان 20 ماهانه
  • حمایت مشاور دوره دیده + تیم مشاوره اساتید اقتصاد
  • به مدت 20 ساعت در ماه
VIP

سطح دو

میلیون تومان 5 ماهانه
  • حمایت مشاور دوره دیده + یکی ازاساتید اقتصاد
  • به مدت دو ساعت در ماه
پیشرفته

سطح یک

میلیون تومان 1 ماهانه
  • حمایت مشاورین دوره دیده
مقدماتی

سوالات متداول:

بله ، شما می توانید از طریق تیکت یا ارتباط تلفنی با بخش نظارت و ارزیابی درخواست تغییر مشاور خود را بدهید و این هیچ هزینه ای ندارد.
مشاوران تجاری تا پایان مدت زمان عضویت با شما همراه خواهند بود.
خیر ، بابت این خدمات و پاسخ گویی به سوالات مربوط به فروش شما باید از خدمات مشاوره فروش داخلی یا صادراتی استفاده کنید.

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

1 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تجاری بابیروش راه گشای چالش های اقتصادی شما در قرن21م»

  1. سلام گاهی یک راهنمایی میتواند کل زندگی انسانی را تغییر دهد.
    آرزوی موفقیت برای شما دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *