مزایای ثبت شرکت خارجی و 4 مورد از منفعت های آن برای شما !

اهمیت داشتن هویت غیر ایرانی!

مزایای ثبت شرکت خارجی موضوع جذاب این مقالست!

یک شرکت خارجی به شما هویتی غیر ایرانی میدهد، این که عده‌ای از مشتریان خارجی یا خریداران بازار جهانی از این موضوع که طرف حسابشون به صورت مستقیم ایرانی باشد نگرانی و دغدغه دارند ! و داشتن یک هویت یا برند خارجی یا اسم خارجی می‌تواند چند مزیت برای شما داشته باشد.

مزیت های ثبت شرکت خارجی:

شما اگر شرکت خارجی ثبت کنید 1) درون کشوری که این شرکت ثبت کردید اکثرا به شما اقامت میدهند ، به لحاظ اینکه صاحب یک شرکت هستید و می‌تونید از این رزومه یا سابقه فعالیت خودتون در اون شرکت استفاده کنید ، 2) برای اینکه در سال‌های بعد اقامت دائمی در آن کشور بگیرید یا برای اینکه 3) در یک کشور دیگری اقامت بگیرید و یا 4) برای اینکه ویزای کشورهای دیگر را بگیرید استفاده کنید .

دنیا برای تاجرین احترام ویژه ای قائله !

چون بالاخره شما رو به عنوان یک شرکت دار و بیزینسمن می‌شناسند و این یک اعتبار خاصی ست! دنیا برای بیزینسمن ها احترام خاصی قائل ست و اونها رو ارزشمند میدونن. از طرفی شما تمام نشان و برندتون، به نام یک برند غیر ایرانی ثبت شده و می‌تونید در دنیا برای مالکیت این نشان یا برندتون اقدامات بعدی هم انجام بدید ، در اون کشور هم در آینده اگر بخواهید به عنوان یک قرارداد با یک شرکت دیگه‌ای در یک مناقصه ای شرکت کنید با مشکلی مواجه نمی‌شید یعنی شما بابت این مسئله خیلی راحت‌تر میتونید مناقصات یا تندرها رو شرکت کنید و عملا این به شما یک فرصت بسیار خوبی میدهد.

شرایط ثبت شرکت

شرکت شما می‌تونه مالکیت صد درصد به نام شما باشه ، شریکان غیر ایرانی داشته باشید تا به راحتی حساب دلاری باز کنید، همه ی شرکت شما می‌تواند به نام شما باشد، به واحد پولی آن منطقه حساب ارزی باز کنید و می‌توانید در طی زمان برای حسابتون ال سی به واحدهای ارزی مناسب اون منطقه بگیرید .

بابیروش در هر مرحله ای میتونه کمکتون کنه!

در حال حاضر بابیروش در کشورهای مختلف با توجه به امکانات و زیرساخت‌هایی که دارد برای اعضای خودش این شرایط فراهم کرده که بتوانند شرکت ثبت کنن و کارشون رو شروع کنن ، عملیات اجرایی کارهاشون رو بابیروش براشون انجام می‌دهد، پیگیری‌ها رو انجام داده تا بتواند یک بیزینس پایدار و ایمن در کشورهای مختلف داشته باشد!

استاد نظام پرور
ثبت شرکت خارجي
remove add
repeat favorite
0:00:0

امنیت بیزینس به کمک بابیروش!

امنیت از این نظر که اگر شما به عنوان یک خارجی یا شرکت خارجی قراردادی ببندید و با کسی به اختلاف بخورید به لحاظ اینکه هویت تجاری در اون کشور دارید می‌تونید از حمایت‌های کنسولی و حمایت‌های اقتصادی این کشور برای خدمات حقوقی خودتون استفاده کنید، و بعضا از حمایت‌های اقتصادی آن کشور برای توسعه بازار استفاده کنید!

مزیت داشتن شرکت خارجی مثلا در اروپا:

در کشورهای اروپایی خیلی خوب به شرکت‌ها تسهیلات و امکانات و credit میدهند و ابزارهای مالی بسیار خوبی در اختیارشون میگذارند ، مثلا در آلمان اگر حساب یورویی داشته باشید، طی دو سال 250‌هزار یورو گردش داشته باشید به شما اقامت دائم و اقامت بیزینسی میدهند، نیازی نیست که خیلی سخت گیرانه زبان بلد باشید ، خیلی راحت‌تر با شما کنار می آیند چون میگن ، داره مالیات میده ، درآمد و گردش مالی ایجاد کرده ، خرج خودش هم میتواند بدهد و اصطلاحا به دولت محتاج نیست یعنی نیازمند سرانه و یارانه در این کشور نیست و کارش داره انجام میشه، این فرد خودش اشتغال ایجاد کرده و ارزش شما بالا میره.

دفتر مجازی خارجی

به کمک بابیروش در هر نقطه دنیا دفتر مجازی بگیر...

دلت میخواد دفتر مجازی در خارج از ایران داشته باشی؟

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

راحت ویزا بگیر!

با همین مدارک و هویت‌ها، شما حتی اگر به کشور دیگری سفر کنید و ویزا بخواید بگیرید سفارت آن کشور به محض دیدن مدارک هویتی و تجاری شما به مراتب خیلی بیشتر برای شما احترام قایل میشه و راحتتر به شما ویزا میدهد، چون برای یک بیزینسمن خیلی سخت نمی‌گیرند!

به کمک بابیروش بهترین خدمات و بهترین برنامه ریزی رو داشته باشید!

در نهایت بابیروش این خدمات رو برای شما ایجاد کرده ست. با مشاوران ما در ارتباط باشید با توجه به امکانات و پتانسیل‌های شما برای شما برنامه‌ریزی می‌کنیم، ساختار ایجاد می‌کنیم و به شما می‌گوییم کدام کشور با چه شرایطی برای شما مطلوب‌تر است تا بتونی بهترین نتیجه‌ها رو بدست بیارید .

تعرفه ها:

سطح یک

میلیون تومان 100 سالانه
  • ثبت شرکت در ترکیه

سطح دو

میلیون تومان 300 سالانه
  • ثبت شرکت در ترکیه
  • ثبت شرکت در امارات

سطح سه

میلیون تومان 550 سالانه
  • ثبت شرکت در ترکیه
  • ثبت شرکت در امارات
  • ثبت شرکت در هنگ کنگ

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *