بهترین روش های کسب درآمد در قرن21 شروعش با تغییر مسیر زندگیت

بهترین روش های کسب درآمد

بهترین روش های کسب درآمد با انتخاب یک مسیر برای شروع کسب و کار و تغییر موقعیت فعلی خودمون در واقع از محیط امنمون خارج شدن و وارد شدن به یک محیط پر ریسک که تصمیم بسیار سختی ست شروع می شود. طبیعی ست که شما هم نباید بتونید به راحتی این کار رو انجام بدید .

عقلانی هم هست که با سرعت انجام دادن یک چنین کاری ممکن است ترسناک باشه یا شما رو درگیر چالش‌هایی کنه که پیش بینیش رو نکردید. پس باید با یک تصمیم‌گیری دقیق و درست شروع بشه .

بعضا در محیط امن خودمون موندن مثل این است که من در یک منطقه بسیار خشک یا بد آب و هوا بخوام زندگی خودم رو ادامه بدم.

ذات اصلی کار و ذات اصلی موفقیت چیست؟

در یک شهری که شغلی برایم وجود نداره در یک منطقه‌ای که امکان رشد برای من وجود نداره که بخوام در اون ادامه بدم ، در این حالت خارج شدن از محیط امن در واقع خارج شدن از محیط خطر، خارج شدن از بیابان بی‌آب و علف و حرکت کردن به سمت یک مسیر برای موفقیت و برای رشد، ذات اصلی کار و ذات اصلی موفقیت هست.

در چه مسیری داری زندگی می کنی؟

آیا از درآمد و زندگیت راضی هستی؟

باید نگاه کنیم و ببینیم از چه مسیری حرکت می‌کنیم . متاسفانه در شرایط امروز خیلی از ما در همون شرایط بی آب و علف قرار داریم، در مسیری که درآمد خوبی نداریم و بیشتر زندگیمون به زنده ماندن میگذره!

یعنی چیزی نداریم که از دست بدیم یا اگر هم بخوایم لحظه‌ای درنگ کنیم در روزگار امروز همان چیزی که هست رو بدهکار می شیم.

مثل راننده‌ای که از صبح تا شب کار می‌کنه هر چیزی که به دست میاره شب خرج می‌کنه و فردا هم باید همین کار رو انجام بده و اگر روزی بلند نشه یا دیرتر بلند بشه یا روزی نتواند رشدی بدست بیاره یا نتونه کار کنه، حادثه‌ای براش اتفاق بیفته و درآمدی کسب نکنه، اون روز روز سخت زندگیشه و تمام عملیات و فرایندهای خودش به عملکرد فیزیکی بدن خودش برمی‌گردد.

تحلیل بازار امروز

تحلیل گرانی کالاهای پرمصرف و بحران جهانی

تحلیل بازار

خبر داغ امروز تحلیل بازار و تورم اقتصادی...
اینجا کلیک کنید

چجوری می تونیم از شرایط بد خلاص بشیم؟

راه‌حل‌هایی وجود داره که ما از این شرایط خارج بشیم و حضور فیزیکی ما عامل موفقیتمون نشه یعنی اگر روزی در بستر بیماری یا در شرایطی قرار بگیریم که نتوانیم حرکت کنیم ، بتوانیم زندگیمون رو ادامه بدیم و درآمد و اعتبار مون و امثال این هم در کنار کارمون باشه .
استاد نظام پرور
تغییر زندگی ، تغییر مسیر کسب و کار
remove add
repeat favorite
0:00:0

اکثر عملکردهای ما وابسته به فرایندهای فیزیکی ما هست!

بهترین روش های کسب درآمد

اگر نگاه کنید اکثر عملکردهای ما وابسته به فرایندهای فیزیکی ما هست و بعضی از شغل‌ها بستگی به عملکرد گذشتمون داره یعنی شما وقتی صحبت از این می‌کنید که امروز به عنوان یک صاحب شغل یا کسب و کاری هستید و عملکرد گذشتتون چقدر در تصمیم‌گیری‌های امروز تاثیرگذار است بسیار مهم است.

مثال راننده رو فرض کنید راننده در اثر کاری که انجام میده اعتباری به دست نمی‌آورد. حتی خیلی از دلال‌ها هم در اثر فعالیتی که انجام میدن اعتباری به دست نمی آورند و این اعتبار در آیندشون تاثیرگذار نیست .

یعنی اگر بگوید من امروز نمیرم سر کار و اعتبارم یا سیستمم برای من امروز کار می‌کنه چنین اتفاقی نمیفته و درآمدی که داره ایجاد می‌کنه به شخص خودش و به جریان فیزیکی بدنش در بازار برمی‌گرده.

تجارت اعتبار می آفریند!

در بعضی از بیزنس‌ها خود فرد و اعتباری که داره حتی به ارث می‌رسه مثل تجارت. الان شما به تجارت نگاه کنید تاجران زمانی که می‌میرند فرزندانشون ارث بره اعتبار اونها هستن یعنی خود فرد از نظر فیزیکی فعالیت نمی‌کند ، حضور فیزیکیش در دنیای امروز حذف شده یعنی حضور فیزیکی نداره اما سابقه و اعتبار تجاری به نسل بعدی خودش انتقال پیدا می‌کنه.

راه اندازی کسب و کار

در این مقاله مهم ترین چالش های راه اندازی کسب و کار را خواهید خواند!

راه اندازی کسب و کار

با چالش های راه اندازی کسب و کار آشنایی؟
اینجا کلیک کنید

مدل سرمایه‌گذاری موفق امروز

مدلی که در برندسازی در فضای تجاری امروز ، شما هویتی به دست می‌آورید که خودتون حتی اگر حضور فیزیکی نداشته باشید بتواند این فعالیت و این ارزش به جای خودش بمونه و برای شما درآمد ایجاد کنه .

بدست آوردن اعتبار و فضا در آینده

ما به دنبال این هستیم که در یک فرایند برندسازی به مسیری برسیم که غیر از حضور فیزیکیمون اون اعتبار و فضایی که به دست میاریم در آینده برای ما سرمایه و پس‌انداز بشود . جریانش کاملا پیچیده‌تر و متفاوت‌تر از هر مسیر دیگر هست. همه‌ی افراد نمی توانند ، آنهایی که به دنبال پارامترهای بزرگتر فضاهای بزرگتر درآمدهای بیشتر یا اصطلاحا هوشیارتر هستند ، در این بازار از این امتیاز می توانند بهره ببرند. امیدواریم که شما جزو کسانی باشید که بهره‌های بسیار زیادی از این فضا برای خودتون ایجاد کنید.

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین روش های کسب درآمد در قرن21 شروعش با تغییر مسیر زندگیت»

  1. باسلام و عرض ادب ، بسیار ممنونم از شما و ازجناب استاد نظام پرور ، دقیقا این مطالبی که فرمودید صحیح است و جسارتا یک مطلب هم من اضافه می کنم به عنوان کسی که تازه با این زندگی جدید داره آشنا میشه و اون اینه :
    آگاهی یافتن افرادی همچون بنده که خواهان تغییر وضعییت زندگی خودشان وجامعه شان هستند و نیز وجود افرادی بعنوان مشاوران و راهنمایان امین !! قطعا میتواند گره گشا باشد چه بسا بنده علاقه مند باشم اما بواسطه راهنمایی های نامناسب ، نردبان دیگری بشم و یا خودم با دست خودم تمامی سرمایه زندگیم را به سقوط بکشانم و همینطور است اگر مشاوران عالی رتبه ای همچون شما و دوستان وجود داشته باشد ولی افرادی همچون بنده نوعی ، بدون انگیزه و فقط جهت تفنن وارد این مقوله شوند ، بازهم نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد.
    بازهم از راهنمایی هایتان سپاسگزاری میکنم. پاینده باشید / نادر ببرافکن🌺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *