5 راه تغییر فکر و شغل رو به کمک استاد نظام پرور بیاموزید!

5 راه تغییر فکر و شغل رو در این مقاله یاد میگیری اما مهم عمل کردن به شنیده ها ست نه فقط گوش کردن و مطالعه بلکه عمل کردن یعنی خودت هم میخوای تغییر کنی ، یعنی خودت هم میخوای زندگیت عوض شه.

اگه این سوال دائم برات پیش میاد که چه کاری کنم ؟ جواب اینه، کاری کنید غیر از کارایی که همه انجام دادن ، غیر از چیزایی که همه دیدن، غیر از تلاش‌هایی که همه کردن، غیر از مسیرهایی که همه رفتن !

متفاوت عمل و فکر کن!

چرا می خواین کارهایی که همه انجام دادن، مسیری که همه رفتند رو برید بعد با خودتون بگید چرا نشد ؟! مشخص بود چرا همه موفق نشدند چرا همه نتیجه نگرفتن. چرا از کارهای جدید و از مسیرهای جدید می‌ترسید؟ چرا می‌خواین اعتماد نکنید؟ چرا نمی‌خواید شروع کنید ؟ چرا نمی‌خواید تلاش کنید ؟!
استاد نظام پرور
متفاوت فکر و عمل کن
remove add
repeat favorite
0:00:0

انواع مدل تجارت

با صادرات، واردات، صادرات مجدد و تجارت بین المللی و فرق بینشون آشنایید ؟

انواع مدل تجارت

با انواع مدل تجارت آشنایی ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

حتی شده با کم و کوچیک مسیر جدیدی تو زندگیت ایجاد کن

شما با کم و کوچیک هم شروع نمی‌کنید! بعضی موقع‌ها در انتخاب‌ها زمان می‌خواهیم، زمان نه برای اینکه بهش خوب فکر کنیم، برای اینکه بریم با آدم‌هایی که زندگی‌های معمولی داشتن مشورت بگیریم؛ در جواب میگید که چی بشه؟ که چه اتفاقی بیفته ؟ که چه رشدی به دست بیاریم؟ هیچ

این روزها بعضا با جوان‌ها و افرادی صحبت می‌کنیم چهره‌هاشون رو میبینیم و سختیایی که تو زندگیشون دارن می‌کشن بسیار بسیار زیاده، اما همین افراد باز هم میرن از آدم‌هایی مشورت و راهنمایی و مسیر می‌گیرن که زندگی‌های همیشگی همه رو دارند!

5 راه تغییر فکر

از آدم های معمولی و سمی زندگیت مشورت نگیر!

دنبال چی هستید؟ منتظرین آدم‌های معمولی اطراف خودتون آدم‌هایی که زندگیشون در یک خط روتین تکرار می‌کنن شما رو برای تغییر و حرکت خوب تشویق کنند؟ اما تشویق نمی‌کنن! خوشحال باشید که مشوق نیستند چون اگر تشویق می‌کردند می‌دونستیم که مسیر اشتباهه.

متاسفانه خیلی ها ظرفیت دیدن پیشرفتت رو ندارن !

دوستی بود مسیر جدیدی رو با ما شروع کرد بهش گفتم فلانی از امروز که شروع کنی همه بهت میگن نمیشه و نمیتونی، چون ذات آدم‌های اطرافمون اینه که بگن نمیشه، نمی‌تونی، نباید بشه . امروز به خاطر حرف همین دوستان اینجا هستید، همین دوستان که اگر می‌خواید کاری رو انجام بدید تو رو منع می‌کنن، به خاطر اینکه نمی‌خوان تو از این خط روتین کارگری خارج بشی! حالا ممکنه بیزینس کوچیک یا کسب و کاری داشته باشی اما یه آدم متوسط یا حتی پایین‌تر باشی.

روی حرفمان با این تیپ آدم‌هایی نیست که امروز در بازار خیلی خوب دارن پیش میرن چون این آدم‌ها هیچوقت به اطرافیانشون نه نگاه میکنند نه اهمیت میدن و فقط میگن من نگاه کردم آیا دو دوتا چهارتا میشه.

توجه کنید!

5 راه تغییر فکر و شغل

یه مقدار حرفای ما رو گوش کنید، آیا حرف ما حرف اینه که زندگی معمولی داشته باشید ؟! آیا از شما می‌خوایم تمام کارهایی که آدم‌های اطرافت انجام دادن رو انجام بدی؟!

نه، ما میگیم کاری رو انجام بده که همه‌ی آدم‌های موفق انجام دادن تا بتونی زندگیت رو عوض کنی اونا رفتن به سراغ تغییر کردن ، تجربه کردن و تلاش کردن و امروز ثمره‌ هاش رو دیدن. امیدوارم همه‌ی شما رو در این ثمر دادن و این نتیجه دادن ببینیم تا بتونیم بهترین نتیجه‌ها را به دست بیاریم موفق و پیروز باشید.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *