انتخاب محصول تجاری صادراتی برای تولیدکننده ها و 2 مدل افراد

انتخاب محصول تجاری صادراتی موضوع این صفحه آموزشی ست. شما به عنوان کسی که تولیدکننده یا صاحب محصولی هستید ، به عنوان کسی که قصد دارد با محصول تولیدی خود شروع به تجارت کند پس فرایند انتخاب محصول شما پیچیده نیست چرا که محصولتون رو انتخاب کرده اید.

ما برای اینکه بتوانیم تصمیمات بعدی در مورد محصولاتون رو بگیریم قطعا نیازمند اطلاعاتی از طرف شما هستیم.

مدل افرادی که قصد شروع تجارت دارند

دو جور افراد شروع به کار می‌کنند:

1) افرادی که نمیدانند یا انتخابی بر محصول یا برندشون ندارند یا در انتخابشون تردید دارند
2) افرادی که تولیدکننده یا صاحب برند یا محصولی هستند

اگر تولیدکننده هستید پس جزو آن دسته از افراد که محصول مشخص دارند و تردید یا نیاز به بررسی بیشتری در انتخابشان ندارند قرار می گیرید . در این حالت ما برای اینکه بتونیم مراحل بعدی کار شما را پیش ببریم نیازمند اطلاعات بیشتری از محصول و بازار هدف شما هستیم.

استاد نظام پرور
انتخاب محصول برای تولید کننده ها
remove add
repeat favorite
0:00:0

چه اطلاعاتی لازم است در اختیار بابیروش بگذارید؟

انتخاب محصول تجاری صادراتی

لازم است اگر اطلاعاتی از سوابق فروش یا معاملات خودتون دارید در اختیار ما بگذارید تا ما بتوانیم تحلیل دقیق‌تری در مورد موضوع محصولات شما داشته باشیم مثلا اطلاعاتی درباره ی رقبا، میزان شهرت شما ، بازار و مدل مشتریانی که داشتید به ما بدهید.

هر چه داده ی اطلاعات شما که در اختیار ما می گذارید بیشتر باشد ، بنابراین ما در مورد مدل و استراتژی‌هایی که در فروش و بازاریابی یا مارکتینگ محصول شما می‌توانیم تصمیم گیری کنیم قطعا کامل‌تر و دقیق‌تر خواهد بود.

این اطلاعات به ما در پیش بینی آینده و روند بازار کمک می‌کند و با توجه به تجربیات و دانشی که داریم می توانیم از ترکیب این‌ها را در بهینه‌سازی و بهبود خروجی‌های شما در بازاریابی و فروش استفاده کنیم.

انتخاب محصول

اگر تولید کننده نیستید و نمیدانید چه محصولی باید انتخاب کنید به این صفحه مراجعه کنید

انتخاب محصول

اگر تولید کننده نیستید این صفحه برای انتخاب محصول مناسب است...
اینجا کلیک کنید

هرچه اطلاعات دقیق تر باشد به نفع شماست!

انتخاب محصول تجاری و صادراتی

پس سعی کنید هر اطلاعاتی که می‌توانید در اختیار ما بگذارید. این اطلاعات می تواند شامل داده های مهمی از رقبایی که در بازار محلی و رقبای ویترین اینترنتی شما، انواع مدل‌های فروشی که تا بحال داشتید ، بیشترین میزان فروش و تراکنشی که داشتید، هم چنین تعداد مشتری به نسبت تراکنش می تواند اطلاعات مفیدی برای ما باشد.

اطلاعات می تواند با ذکر اعداد و ارقام هم باشد مثلا بگویید هر مشتری از من ده میلیون تومان خرید کرده و این ده میلیون تومان شامل یک آیتم یا ده آیتم یا فرضا ده قدم کالا بوده و هر قلم کالای ما متوسط این مقدار ارزش دارد . در واقع با ذکر این اطلاعات عددی به تنوع کالا و محصول خود اشاره می کنید .

پس هر اطلاعاتی می تواند خیلی بهتر به ما در گذر از این مرحله و رفتن به مراحل بعد و گرفتن تصمیم های دقیق تر و جزئی تر کمک کند.

بپرسید و جواب بگیرید

اگر در این مرحله سوال یا مساله‌ی خاص دیگری بود حتما از طریق مشاورین یا پشتیبان یا ارسال تیکت با ما در میان بگذارید.

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *