انتخاب بهترین محصول صادراتی تجاری و 5 عامل مهم در انتخاب

انتخاب بهترین محصول صادراتی تجاری دغدغه شروع تجارت هر کسی می تواند باشد که در این صفحه در مورد انتخاب نام محصول یا انتخاب نوع محصول توضیح داده ایم.

شما اگر تولید کننده‌ی محصولی نیستید و یا خودتون محصولی ندارید و یا محصولی دارید اما قصد دارید در مورد پیشنهادها و محصولات دیگر بررسی و تصمیم‌گیری کنید یا قصد دارید محصولتون رو عوض کنید مطالب این صفحه می تواند براتون مفید باشد.

شما به عنوان یک عضوی که در بابیروش شروع به فعالیت کردید هدف دارید که از طریق معامله یا خرید و فروش یک کالایی مثلا به روش‌هایی مثل دراپ شیپینگ یعنی روش هایی که بیس آن تولید کالا نیست بتونید به درآمد برسید و این بیس نیازمند این است که یک تصمیم‌گیری در مورد کالا کنید. اگر قصد دارید این کالا را در بازار داخلی یا در بازار خارجی استفاده کنید متفاوت است.

هیچ محدودیتی در انتخاب محصول ندارید!

اگر می‌خواهید بازار داخلی کار کنید تقریبا هر آن چیزی که در داخل کشور ما تولید می‌شود و موجود هست یا وارد می‌شود قابلیت صادرات دارد و هیچ محدودیتی در انتخاب محصول ندارید.

اما اگر قصد صادرات دارید کالاهایی که ممنوعیت صادراتی دارند یا اکثر کالاهایی که وارداتی هستند محدودیت صادراتی دارند و به خاطر همین شما امکان کار کردن این کالاها را ندارید.

کالاهایی که می توانید انتخاب کنید

اکثر عمده‌ی کالاها اعم‌ از خوراک، پوشاک ، کالاهای مصرفی، کالاهای صنعتی، کالاهای مربوط به صنعت ساختمان و حوزه‌های دیگر مثل مواد معدنی، محصولاتی که مواد اولیه تولید صنعت هستند همه ی این‌ها در ایران فراوان و ظرفیت تولید بسیار زیادی دارند و شما می‌توانید کار کنید.

انتخاب محصول

اگر تولید کننده یا صاحب محصول هستید پس به این صفحه مراجعه کنید...

انتخاب محصول

تولید کننده هستید ؟ صاحب محصول هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

مروری بر پروسه ی انتخاب محصول

انتخاب بهترین محصول صادراتی تجاری

در پروسه‌ی انتخاب محصول شما باید محصول خودتون رو بر اساس

1- محل سکونت خود
2- تجربیات خود
3- نوع علاقه‌ تان
4- چه تامین کننده یا تولیدکننده‌هایی می‌شناسید
5- چه مقدار می‌خواهید هزینه کنید

بعضی از محصولات هزینه‌های بیشتر و بعضی هزینه‌های کمتری دارند. شما در مرحله اول سعی کنید یک رزومه‌ی کاملی از خودتون رو به مشاورتون ارائه کنید تا مشاور برای شما این محصول رو بررسی و جمع‌بندی کند تا شما به عنوان کسی که قصد دارید در بابیروش کار کند و یک موضوع فعالیتی در حوزه‌ی تجارت دارید امکانات و ظرفیت‌ها و تجربیات یا سرمایه‌های اجتماعی برای شما فراهم شود.

پرسشنامه انتخاب محصول

پرسشنامه ای در اختیاتون قرار می دهیم که تکمیل کردن این پرسشنامه و دادن این اطلاعات به مشاورتان به شما کمک می‌کند تا ما به شما یک تا ده قلم کالا پیشنهاد بدهیم .

ممکن است براساس اطلاعات شما و معایب و مزایایی که درباره ی هر محصول گفته شده تصمیم به انتخاب آن محصول نگیرید ، پس تکمیل دقیق اطلاعات پرسشنامه بسیار مهم است. اگر هم نیاز داشتید می توانید با مشاورینتون یا حتی مدیران و اساتید مرتبط با این قضیه ارتباط تلفنی بگیرید.

پرسشنامه انتخاب محصول

اگر علاقه مندید راحتتر انتخاب محصول کنید و تردید در انتخاب محصول خود دارید به این صفحه مراجعه کنید

پرسشنامه انتخاب محصول

برای پاسخ به پرسش ها...
اینجا کلیک کنید

دغدغه های بعد از انتخاب محصول

بعد از اینکه محصولتان را انتخاب کردید باید این دغدغه رو از ذهنتون دور کنید که محصول حتما باید معروف یا محصولی باشد که همه در بازار جهانی یا ایران می شناسند . جالب است بدانید خیلی از محصولات عجیب و غریب و ساده‌تر هم داشتیم که افراد به خوبی توانستند از آن نتیجه بگیرند.

اگر جمع‌بندی ما در مزیت و معایب محصول با توجه به بودجه شما خوب باشد قطعا شما می توانید این محصول رو به عنوان محصول دارای رتبه و ارزشمند انتخاب کنید. فقط بعضی از محصولات زمان بیشتر و سود بیشتر و حجم کمتر ، بعضی ها زمان و سود کمتر اما حجم بیشتری دارند .

بازار همیشه در یک تعادلی قرار دارد و در این تعادل باید معاملات خودمان را انجام دهیم.

استاد نظام پرور
انتخاب محصول
remove add
repeat favorite
0:00:0

پاسخگوی سوالاتتون هستیم

اگر مسئله‌ای داشتید می‌تونید در همین صفحه کامنت خودتون رو بنویسید تا ما پاسخگو باشیم ، چرا که دیگران هم مثل شما ممکن ست این سوال براشون مطرح بشود از آن استفاده کنند ، از طریق مشاورینتون یا از طریق خطوط ثابت و تیکت هم می تونید نسبت به ارائه سوالات خودتون اقدام کنید و ما با توجه به اون شما رو راهنمایی خواهیم کرد.

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *