واردات کالا به ایران و چالش های متعدد آن در قرن 21

واردات کالا به ایران

واردات کالا به ایران یکی از بحث‌های جدا نشدنی از اقتصاد و تجارت ماست.

شما به عنوان کسی که قصد دارید در بحث واردات کار کنید نیازمند همراهی هستید که بتواند کالا رو از خارج از ایران براتون تامین کند. پیدا کردن خود تامین کننده‌ها، فروشنده‌ها ،خرید کالا، انجام معاملات ،کنترل کیفی یا (Quality Control) QC، بحثهای کمیتی، کیفیتی و امثال این‌ها همه این عملیات رو باید براتون انجام بدن، یعنی کالای شما باید از همه‌ی ابعاد بررسی بشه و سالم به دست شما برسه که شما ما در حین خرید از بازار جهانی دچار مشکل نشید!

هنر یک تاجر چیست؟!

1) هنر چانه‌زنی
2) هنر پرداخت
3) هنر اینکه چطور بتونیم اعتبار پیش این فرد یا کسی که داریم خرید می‌کنیم به دست بیاریم
4) هنر بستن قرارداد بلند مدت
5) هنر اینکه چطور امتیازهای بیشتری ازشون بگیریم تا بتوانیم در آینده بهتر یا در همین امروز پرسودتر کار کنیم

واردات کالا به ایران

ممکنه در ابتدای تجارت خود تجربه‌ی این کار و این هنرها رو نداشته باشید و نیاز داشته باشه کسی برای شما این کارها را انجام بدهد و شما هم در کنارش باشید و کار را یاد بگیرید تا بتوانید از سری بعد خیلی راحت‌تر واردات انجام بدید و به حجم کارتان اضافه کنید، ممکنه مواد اولیه باشه ، ممکنه قطعات باشه یا هر کدوم از این‌ها.

واردات کالا به ایران

آیا توقف واردات نیازه ؟!

نمی‌تونیم بگیم که اگر واردات امروز در کشورمون متوقف کنیم کشور ما بی‌نیاز میشه، نه واقعا واردات ضرورت تولیدست!

امروز بزرگترین صادرکننده‌های دنیا مثل چین، آمریکا ، آلمان بزرگترین واردکننده‌های دنیا هم هستند و اکثرا مواد اولیه وارد می‌کنند! البته چیزهای دیگر هم کامل و آماده وارد می‌کنند و این یک فرایند طبیعی ست.

بابیروش به عنوان یک شرکت توانمندساز و تسهیل کننده و تسریع کننده آمدیم این قبیل خدمات رو جزو خدمات بابیروش گذاشتیم و نیومدیم به یک دید نگاه کنیم که صرفا یک نفر فقط باید کار صادرات انجام دهد، نه، اگر نیازی به واردات هم دارید و اگر ضرورتی بر واردات وجود داره ، در همه ی این کارها بابیروش میتونه کمکتون کنه تا به درستی انجام بدید.

خدمات بابیروش با توجه به نیاز شما ممکنه در زمینه کمک به واردات برای شما یا انجام عملیات بازار یا پیدا کردن تامین کننده باشد.

واردات عمده کالا

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات واردات کالا …

خدمات واردات کالای عمده و خرد و سمپل در بابیروش


بیشتر بدانید!

استاد نظام پرور
واردات کالا به ايران
remove add
repeat favorite
0:00:0

واردات کالا به ایران

گوشه ای از خدمات متعدد بابیروش:

مثلا کسی به ما مراجعه کرده بود یه فیلمی از یک کالا نشان داد و گفت من این کالا رو میخوام برام تامین کنید، بابیروش هم تامین کالا رو پیدا کرد، مذاکره رو انجام داد و نمونه‌هایی به عنوان سمپل تهیه کرد و در نهایت با قیمت مناسبی کالای مورد نظرشون رو تامین کرده و کارهای واردات و بقیه عملیات براشون انجام شد بدون این که بخواد دغدغه انجام هر کدام از عملیات رو داشته باشه، هم چنین بابیروش عملیات تبادلات ارزی و چالشهای مالی و دغدغه های مربوط به آن را نیز انجام میدهد.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات


مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *