انسانهای موفق شکست خورده ی قرن 21 رو بیشتر بشناسید!

انسانهای موفق شکست خورده رو میشناسید؟ زندگی نامشون رو مطالعه کردید؟ چقدر دربارشون می دونید و آشنایید تا به راز موفقیتشون و اینکه هیچ وقت جا نزدن اطلاع دارید؟ 

شکست یعنی پله ای به سمت موفقیت

انسانهای موفق شکست خورده

وقتی یه کاری انجام میدی و شکست می‌خوری، یعنی یه تارگتی برای خودت می گذاری و بهش نمی رسی یعنی به سمت چیزی میرید و اون رو به دست نمیارین ، حس خیلی بدی پیدا می کنی وقتی که به سمت هدف یا آرزوت حرکت می‌کنی و نمی‌تونید. انگیزه‌ و حس حال آدم از دست میره و با خودت می گی چرا نشده چرا نتونستم و این قبیل حرفایی که میاد تو ذهن و فکر آدم، و بعدا کار رو رها می‌کنی.

این یه حس متقابل که همه آدم ها حتی خود من هم دارم و خیلی وقتا احساس می کنم که در یک سری از موارد باید کار رو رها کنم. اما در این مواقع یه چیز دیگه درونم به من میگه که رها کردن راه حلش نیست، حتما شما هم این لحظات رو تجربه کردید.

استاد نظام پرور
شکست قسمتی از موفقیت است
remove add
repeat favorite
0:00:0

به ندای درونت که راهنمای توست گوش کن!

چیزی درونم میگه شاید بازه زمانی که کار رو شروع کردی زمان مناسبی نبوده، دوباره تلاش کن. شاید آدم‌ها یا کسانی که در این مسیر برای اجرای کار گذاشته خوب نبودند، شاید به خوبی با دقت اجرا نکردیم. وقتی که می‌دونم میشه و می‌دونم که دیگران تونستن پس امکان پذیره و یقین دارم که این مسیر مسیر درستیه و عقب‌نشینی معنا نمیده.

در هیچ شرایطی عقب نشینی نکن!

عقب نشینی یعنی شکست، عقب نشینی یعنی اینکه من پذیرفتم نمی‌خوام تلاش کنم عقب‌نشینی یعنی میخوام برگردم به عقب و تسلیم بشم. اما تسلیم شدن خودش خفت و ذلت و سختی داره .

ترجیح میدم در مسیر و در حرکت از بین برم تا اینکه در عقب‌نشینی و خفت بخوام زندگی کنم. شما نباید از چیزی که می‌خواین از مسیری که به اون باور دارید از اون کاری که بهش یقین دارید عقب‌نشینی کنید .

نباید وقتی در یک مسیری حرکت می‌کنید و نمی‌تونید موفق بشید به خاطر اینکه شکست خوردید برگردید.
هیچوقت چیزی رو شکست نمیبینم بلکه یک تجربه می‌بینم. چطور نوشتن املای غلط، شکست حساب نمیشه و تجربه محسوب میشه ، کشیدن یک نقاشی زشت شکست حساب نمیشه تجربه حساب میشه ولی عدم موفقیت در کاری شکست حساب میشه!

تحلیل بازار

گرانی بازار دغدغه ی مهم این روزهای مردم ایران است..

تحلیل بازار

گرانی بازار ، تورم اقتصادی بی سابقه ،پایین آمدن قدرت خرید مردم...
اینجا کلیک کنید

خیلی از ما در دنیای یاس و ناامیدی به سر میبریم!

بیدار شوو تا کابوست تموم شه !

خیلی از ما امروز در دنیایی از یاس و ناامیدی به سر میبریم، در دنیایی که برای ما مثل کابوسه، کابوس وحشتناک عدم موفقیت ، کابوس ترسناک نمی‌تونم ها.

کارتون گالیله رو یادتونه ؟

تو کارتون گالیله یه نفر بود که همش می‌گفت من می‌دونم نمی‌شه و این حس بد یک نفر در ذهن آدم همش فریاد میزنه و جذابیتش اینه که اطرافیان ما هم منتظرن انگشت اتهام به سمت اون بگیرن. اما گوش نکنین… گوش نکنین که اونها به دنبال این نیستن که شما رو به سمت جلو ببرن اون‌ها افرادی هستن که در دنیای یاس خودشون شکست خوردند و یه کنجی برای خودشون انتخاب کردن.

درصد خیلی کمی پیدا میشه کسی که بگه دوباره تلاشت رو بکن و بگه اگر مسیر درستی رو انتخاب کردی پس نتیجه می‌گیری. اینطور نباشه که مسیر اشتباهی رو انتخاب کنی که اصلا هدف به نظر نمیاد.
یک دوستی کتابی رو به من پیشنهاد کرد و گفت این کتاب نویسندش در چهل سال پیش یک استراتژی اصلی گذاشته و اون اینکه همیشه هدف و تارگتت به جای خودش باشه اما استراتژی‌های رسیدن رو تغییر بده.

اگر یک مسیری جواب نداد استراتژی ، راه حل ، مسیر یا مدل دیگری رو امتحان کن. چون هدف که درسته و قابل دسترسه پس تلاشت رو بکن.

راه اندزی کسب و کار جدید=تغییر زندگی

بهترین روش های کسب درآمد با انتخاب یک مسیر درست برای شروع کسب و کار...

تغییر زندگی، تغییر شغلت

اگر می خوای مسیر زندگیت تغییر کنه مطالعه این صفحه خیلی میتونه بهت کمک کنه..
اینجا کلیک کنید

خودتون رو کوچیک نبینید، تلاش کنید...

امیدوارم که ارزش‌های خودمون رو درک کنیم و تسلیم ضعف‌های دیگران نشیم چون دیگران ضعف‌های خودشون رو به ما القا می‌کنند و ما با این القایی که بدست میاریم تلاشی نمی‌کنیم. تلاش نمی‌کنیم موفق بشیم، تلاش نمی‌کنیم زندگیمونو تغییر بدیم ، تلاش و ریسک و هزینه نمی‌کنیم و مثل افراد خسته به پشت سرمون نگاه می‌کنیم .
انسانهای موفق شکست خورده

به هدفتون می رسید

چطور برگردیم به جای اینکه با تلاش و چنگ زدن به هدفی که میخوایم برسیم ؟ به هدفتون می‌رسید به شرط اینکه به عقب برنگردیم به اون عقب‌نشینی فکر نکنیم و شکست‌های دیگران رو ملاک خودمون قرار ندهیم. هدفتون ثابت بشه فقط استراتژی‌ها رو عوض کنید .همه‌ی ما می‌تونیم نتیجه های خیلی بهتری به دست بیاریم .

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *