دفتر تجاری عراق به کمک بابیروش 1 امتیاز محسوب می شود

دفتر تجاری عراق
دفتر تجاری عراق یک امتیاز عالی برای شما که قصد تجارت و صادرات دارید محسوب می شود. اگر مشتری شما درخواست ملاقات و مذاکره و عقد قرارداد حضوری در عراق را دارد نگرانی ای ندارد ! به کمک بابیروش این فرصت رو در تجارت خودتان ایجاد کنید .

موقعیت تجاری صادراتی عراق

در حال حاضر بیشتر کالاهایی که به عراق صادر می‌شوند، در زمره محصولات غذایی و بهداشتی هستند. البته می‌توان به صادرات ماشین‌آلات کشاورزی نیز اشاره کرد؛ اما به نظر می‌رسد صادرات کالاهای فناورانه، صنعتی، دارو و موارد مشابه که جایگاه چندانی در سبد صادراتی ایران به عراق ندارند، هم ثبات بیشتری دارد و هم درآمد بیشتری نصیب کشور می‌کند.

ضمن اینکه صادرات کالاهای متنوع به عراق و فاصله گرفتن از صادرات صرف کالاهای سنتی، می‌تواند بهره‌وری تولید و کیفیت کالای تولیدکننده ایرانی را ارتقا دهد؛ زیرا بازار عراق، بازاری رقابتی محسوب می‌شود که واردکننده انواع کالاهای مصرفی از چین، ترکیه، امارات، هند و کشورهای اروپایی است.

تنوع‌بخشی به کالاهای صادراتی و توجه به صادرات محصولات فناورانه و صنعتی تا حدودی می‌تواند ایران را از برخی تغییرات در سیاست‌های اقتصادی دولت عراق، از جمله در تنظیم بازار و کنترل واردات که بیشتر در حوزه مواد غذایی و محصولات کشاورزی مشاهده می‌شود، مصون نگه دارد.

در صادرات خدمات فنی و مهندسی نیز بازار عراق واجد ظرفیت‌های مناسبی است؛ به‌ویژه اینکه با بهبود شرایط امنیتی و افزایش درآمدهای نفتی این کشور نسبت به سال 2019 و نیمه نخست سال 2020، روند بازسازی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام سرعت خواهد گرفت. گسترش صادرات خدمات فنی و مهندسی همچنین می‌تواند ارزآوری به کشور را افزایش و مشکلات اقتصادی شرکت‌های داخلی را کاهش دهد.

استاد نظام پرور
خدمات دفاتر تجاري خارجي بابيروش
remove add
repeat favorite
0:00:0

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.

مراحل به چه صورت هست؟

دفتر تجاری عراق

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

دفتر تجاری گرجستان

برای کسب اطلاعات بیشتر...

دفتر تجاری گرجستان

برای فرایند مذاکره و عقد قرارداد علاقه مندید در گرجستان ، دفتر تجاری داشته باشید؟
اینجا کلیک کنید

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد:

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یه پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا:

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش:

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.

تعرفه ها:

سطح چهار

دفتر تجاری عراق
میلیون تومان 140 چهل ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر عراق

سطح سه

دفتر تجاری عراق
میلیون تومان 110 سی ساعت
  • استفاده از تمام امکانات فیزیکی دفتر عراق

سطح دو

دفتر تجاری عراق
میلیون تومان 75 بیست ساعت
  • استفاده از تمام امکانات فیزیکی دفتر عراق

سطح یک

دفتر تجاری عراق
میلیون تومان 48 دوازده ساعت
  • استفاده از تمام امکانات فیزیکی دفتر عراق

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *