دفتر تجاری در چین به کمک بابیروش در سال 2022

دفتر تجاری در چین
دفتر تجاری در چین به کمک بابیروش چگونه امکان پذیر هست ؟! این سوال ممکنه برای شمایی که علاقه دارید جلسات حضوری با مشتری خود در چین داشته باشید یک امتیاز محسوب می شود.

چین از نظر اقتصادی

اقتصاد چین از اواخر دهه هفتاد قرن ۲۰ به تندی تغییر کرده و در حال رشد است . بر اساس برابری قدرت خرید ، چین دارای دومین اقتصاد بزرگ جهان و یک بازیگر اصلی در اقتصاد جهانی است . حجم اقتصاد چین ($ ۱۲٬۳۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ در سال ۲۰۱۲) بلافاصله پس از اتحادیه اروپا و آمریکا یعنی در مقام سوم در جهان قرار می گیرد .

چنانچه رشد کنونی اقتصادی چین همچنان ادامه یابد ، چین از نظر اقتصادی ، در حال رسیدن به آمریکا یعنی بزرگ ترین اقتصاد جهان است و باید خود را برای مقابله با پی آمدهای سیاسی و اقتصادی این موضوع آماده کند . این امر موجب نگرانی های عمده سیاسی خواهد شد زیرا این کشور به صورت نیروی بمراتب قوی تری در منطقه در آمده .

بیش از ۵۰ ٪ مردم چین کشاورزند . صنعتگران ۲۴٪ و کارمندان و بازرگانان۲۶ ٪ نیروی کار فعال این کشور را تشکیل می دهند . با این وجود حدود ۲۰۰ میلیون نفر از مردم چین با درآمد روزانه کمتر از یک دلار زندگی می کنند . میلیون ها تن هنور در فقر شدید زندگی می کنند و مشکلات زیربنایی نیز در چین ادامه دارد .

صنایع اصلی چین بسیار گسترده و شامل محصولات آهن و استیل ، زغال سنگ ، ماشین آلات ، نفت و پتروشیمی ، اسباب بازی ، کفش و لوازم الکترونیکی است . برنج ، گندم ، سیب زمینی ، ذرت ، بادام زمینی ، چای ، ارزن ، جو ، کتان ، ماهی و خوک فراورده های اصلی کشاورزی هستند . صادرات عمده چین ماشین آلات ، پوشاک ، کفش ، اسباب بازی ، سوخت معدنی ، مواد شیمیایی و واردات آن ماشین آلات ، مواد شیمیایی ، آهن و استیل و سوخت معدنی است .

بانک جهانی ، وضعیت اقتصادی چین را مطلوب و محیط اقتصاد کلان این کشور را با ثبات توصیف کرده است . بانک جهانی آمار جدید را یک پیشرفت عمده توصیف کرده است با وجود افزایش میزان تولید ناخالص داخلی ، نرخ سرانه تولید اقتصادی هنوز بسیار پایین است و برای اینکه چین به سطح کشورهای توسعه یافته برسد هنوز راه زیادی را باید طی کند .

شاخص های اقتصادی چین در سال 2018

 • صادرات : ۲۴۹۴ میلیارد دلار
 • واردات : ۲۱۳۵ میلیارد دلار
 • حجم کل تجارت : ۴۶۲۹ میلیارد دلار
 • تولید ناخالص داخلی ( بر اساس قیمت جاری به میلیارد دلار )    :    ۱۴۰۹۲ میلیارد دلار
 • درصد رشد تولید ناخالص داخلی : ۶/۵ درصد
 • سرانه تولید ناخالص داخلی   :   ۹۷۲۰ دلار
 • درصد نرخ تورم : ۲/۷ درصد
 • درصد نرخ بیکاری :  ۴/۷ درصد
 • درآمد سرانه : ۹۷۲۰ دلار
 • ذخیره ارزی و طلا :  ۳۰۶۲ میلیارد دلار ( نوامبر ۲۰۱۸ )
 • بودجه جاری  : ۳۱۵۰ میلیارد دلار
 • مازاد بودجه ( از تولید ناخالص داخلی )     %۳/۸- ( ۲۰۱۷ )
 • نرخ رشد تولیدات صنعتی : ۸/۷ درصد
 • درآمد جهانگردی : ۱۲۳ میلیارد دلار
 • بدهی خارجی :  ۹۷۳
 • عضویت در سازمان های بین المللی و منطقه ای  :  سازمان ملل متحد ( با حق وتو )، آپک ، بانک جهانی ، عضو سازمان جهانی تجارت ( WTO )
 • ترازپرداخت های حساب جاری  :  ۲۵۴ میلیارد دلار

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.

مراحل به چه صورت هست؟

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

استاد نظام پرور
دفتر تجاری در چین
remove add
repeat favorite
0:00:0

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یه پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

دفتر تجاری در امارات

داشتن دفتر تجاری فیزیکی در امارت به کمک بابیروش امکان پذیر است...

دفتر تجاری در امارات

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.

تعرفه ها

سطح چهار

دفتر تجاری در چین
میلیون تومان 280 چهل ساعت
 • استفاده از تمام امکانات دفتر فیزیکی در چین

سطح سه

دفتر تجاری در چین
میلیون تومان 220 سی ساعت
 • استفاده از تمام امکانات دفتر فیزیکی در چین

سطح دو

دفتر تجاری در چین
میلیون تومان 150 بیست ساعت
 • استفاده از تمام امکانات دفتر فیزیکی چین

سطح یک

دفتر تجاری در چین
میلیون تومان 96 دوازده ساعت
 • استفاده از تمام امکانات دفتر فیزیکی در چین

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *