دفتر تجاری در امارات به کمک بابیروش در سال 2022 چگونه ست؟

دفتر تجاری در امارات
دفتر تجاری در امارات به کمک بابیروش چگونه امکان پذیر هست ؟! این سوال ممکنه برای شمایی که علاقه دارید جلسات حضوری با مشتری خود در امارات داشته باشید یک امتیاز محسوب می شود.

موقعیت اقتصادی امارات

کشور امارات متحده عربی یک کشور کوچک با پتانسیل درآمدزایی بالا است که توانسته رونق اقتصادی گسترده‌ای را برای خود رقم بزند. این کشور به طور کلی از سوی اقتصادانان زیادی مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته است و مشخص است که در سال‌های پیش روی می‌تواند به ریتم سودآوری خوبی دست یابد. این کشور مسیر پر پیچ و خم اقتصادی را به خوبی طی کرده است و مشخص است که وضعیت توسعه اقتصادی در این کشور به طور دقیق پیش می‌رود.

رویکردهای عظیم اقتصادی که در کشور امارات در زمینه عمران و ساخت و ساز دیده می‌شود سبب شده که به یکی از کشورهای قدرتمند دنیا از نظر اقتصادی تبدیل شود. این کشور به طور کلی راهبردهای دقیقی در زمینه سرمایه‌ گذاری‌های خارجی زود بازده را مدنظر قرار داده و تا حد زیادی در این مسیر موفق ظاهر شده است.

اوج شکوفایی اقتصادی کشور امارات متحده عربی در زمینه رقابت‌های جهانی اقتصادی بوده است و در روال‌های تجاری این کشور خوش درخشیده است و به طور کلی رتبه ۳۲ در جهان را دارد. این کشور از نظر فضای رقابتی بسیار عالی نشان داده شده است و مشخص است که نسبت به قطر و کویت و بحرین پیشرفت جدی داشته است و رقابت را پیش گرفته است. در این کشور درآمد زیادی حاصل از فروش نفت و همینطور سایر محصولات طبیعی وجود دارد.

اوج شکوفایی اقتصادی کشور امارات متحده عربی در زمینه رقابت‌های جهانی اقتصادی بوده است و در روال‌های تجاری این کشور خوش درخشیده است و به طور کلی رتبه ۳۲ در جهان را دارد. این کشور از نظر فضای رقابتی بسیار عالی نشان داده شده است و مشخص است که نسبت به قطر و کویت و بحرین پیشرفت جدی داشته است و رقابت را پیش گرفته است. در این کشور درآمد زیادی حاصل از فروش نفت و همینطور سایر محصولات طبیعی وجود دارد.

اقتصاد امارت متحده عربی دومین اقتصاد بزرگ جهان عرب محسوب می‌شود، در نظر داشته باشید که صادرات نفت خام از این کشور به سایر کشورها بیش از ۲ میلیون بشکه در روز اعلام شده است. وضعیت اقتصادی کشور امارات متحده عربی به طور چشمگیری پیشرفت داشته است و مشخص است که این کشور می‌تواند در سال‌های آتی به رشد خوبی دست یابد. اینطور که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد شاخص موازنه تجاری این کشور نیز رشد خوبی داشته است.

ارزیابی اقتصادی امارات

طبق ارزیابی‌های صورت گرفته موازنه تجاری کشور امارات متحده عربی حدود ۲۹۹۴۰۰ میلیون درهم ارزیابی شده است. رشد واردات و صادرات در کشور امارات متحده عربی به میزان ۹۰۴۷۰۰.۰۰ میلیون درهم ارزیابی شده است، در نظر داشته باشید که این کشور از نظر ذخایر طلا نیز رتبه خوبی دارد که ارزش آن به بیش از ۱۲.۳۵ تن می‌رسد که رقم بالایی بوده و نشان از گردش سرمایه بالا در این دارد.

سرمایه‌گذاری‌های مستقیم خارجی در این کشور حدود ۵۲۱۰۰.۰۰ میلیون درهم کشور امارات متحده عربی اعلام شده است و رتبه این کشور در زمینه ورود سرمایه گذاران خارجی نیز بالا است. تولید pmi شاخص در این کشور حدود ۵۷.۷ اعلام شده است و کشور امارات متحده عربی در زمینه تغییرات موجودی انبار نیز به ارزش ۹۸۰۱۱.۴۲ میلیون درهم کشور امارات عمل کرده است.

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.

مراحل به چه صورت هست؟

دفتر تجاری در امارات

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یه پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

دفتر تجاری در چین

برای داشتن جلسات حضوری برای مذاکره یا عقد قرارداد تجاری در چین دغدغه نداشته باشید...

دفتر فیزیکی در چین

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید
استاد نظام پرور
خدمات دفاتر تجاري خارجي بابيروش
remove add
repeat favorite
0:00:0

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.

تعرفه ها

سطح چهار

دفتر تجاری در امارات
میلیون تومان 175 چهل ساعت
 • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی امارات

سطح سه

دفتر تجاری در امارات
میلیون تومان 140 سی ساعت
 • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی امارات

سطح دو

دفتر تجاری در امارات
میلیون تومان 100 بیست ساعت
 • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی امارات

سطح یک

دفتر تجاری در امارات
میلیون تومان 65 دوازده ساعت
 • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی امارات

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

2 دیدگاه دربارهٔ «دفتر تجاری در امارات به کمک بابیروش در سال 2022 چگونه ست؟»

 1. تازه کار و تحصیل کرده دانشگاه دولتی زنجان در رشته مهندسی کشاورزی.و بارزومه خوب در زمینه تدریس در دانشگاه. و بازدید میدانی از باغات وزراعت در ایران و کارشناس فنی در زمینه فضای سبز و طراحی اون در پتروشیمی لردگان .و …اما اونجا هرکاری مشاوران بگن انجام میدم و اشانتیون شما محفوظ میباشد قبل از هرچیز از بذل عنایت و مساعدت جنابعالی سپاسگذارم

  1. سلام
   سپهر عزیز
   فرصت های تجاری بسیار زیاد هست و قطعا فرصت های تجاری و کاری برای فرد تحصیل کرده و علاقه مندی مثل شما بسیار زیاد هست
   با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *