دفتر فیزیکی در لبنان به کمک بابیروش در سال 2022

دفتر فیزیکی در لبنان

دفتر فیزیکی در لبنان به کمک بابیروش چگونه امکان پذیر هست ؟! این سوال ممکنه برای شمایی که علاقه دارید در لبنان دفتر فیزیکی داشته باشید پیش بیاید.

اقتصاد لبنان از نظر تاریخی

از منظر باستانی سرزمین لبنان جایگاه تمدن فنیقی‌ها یا کنعانیان بوده است، دریانوردان فنیقی هرگز در اندیشه آفریدن یک نیروی نظامی نبودند، اما به سرعت توانستند نخستین امپراتوری بازرگانی جهان را پدید آورند. فنیقی‌ها به دادوستد بیش از کشاورزی اهمیت می‌دادند که این امر ریشه در شرایط جغرافیایی این کشور دارد، زیرا لبنان بر ساحل مدیترانه واقع شده و ناهمواری‌ها و شرایط کوهستانی اجازه توسعه کشاورزی را نمی‌دهد. همین امر باعث شده بود تا زمانی که مرز‌های ایران تا لبنان کشیده شود از توان دریایی این کشور به خوبی استفاده شد. نکته جالب نفوذ بالای فنیقی‌ها بر شمال آفریقا بوده است.

شرکای اصلی صادراتی لبنان هم اکنون به ترتیب عربستان سعودی ۱۲.۱%، امارات متحده عربی ۱۰.۶%، عراق ۷.۶%، سوریه ۷.۱%، آفریقای جنوبی ۶.۶% هستند.

شرکای اصلی واردات لبنان نیز به ترتیب عبارتند از؛ چین ۱۱.۵%، ایتالیا ۷.۱%، آلمان ۶.۸%، ایالات متحده آمریکا ۵.۷%، روسیه ۴.۶%، یونان ۴.۴% بوده اند.

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

دفتر فیزیکی در لبنان

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.

دفتر فیزیکی در لبنان

مراحل به چه صورت هست؟

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

استاد نظام پرور
خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش
remove add
repeat favorite
0:00:0

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد:

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یک پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

دفتر تجاری فیزیکی در اتریش

اگر برای توسعه تجارت و صادراتتون نیاز به دفتر فیزیکی در اتریش دارید ...

دفتر فیزیکی در اتریش

آیا نیازمند داشتن یک دفتر تجاری در اتریش هستید؟
اینجا کلیک کنید

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا:

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.

تعرفه ها

سطح چهار

میلیون تومان 140
 • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر تجاری لبنان
 • مدت زمان استفاده 40 ساعت می باشد
 • بالا بردن شانس موفقیت در تجارت با خارجی ها
 • تیم تجاری لبنان شامل مذاکره کننده های خبره می باشد
VIP

سطح سه

میلیون تومان 110
 • استفاده فیزیکی از دفتر تجاری لبنان
 • مدت زمان استفاده از دفتر تجاری لبنان 30 ساعت می باشد
 • امتیاز دیدار حضوری و بستن قراردادهای تجاری حضوری در لبنان
 • دفتر لبنان تیمی شامل مذاکره کننده های خارجی و... دارد
 • بالا بردن درصد موفقیت شما در تجارت
پیشرفته

سطح دو

میلیون تومان 75
 • استفاده فیزیکی از دفتر تجاری لبنان
 • مدت زمان استفاده از دفتر تجاری لبنان 20 ساعت می باشد
 • دیگر دغدغه های ملاقات حضوری و بستن قراردادهای حضوری در قاره آفریقا و کشورهای همسایه اش را ندارید
 • از مزیت های تجارت حضوری بهره می برید
اولیه

سطح یک

میلیون تومان 48
 • استفاده فیزیکی از دفتر تجاری لبنان
 • مدت زمان استفاده از دفتر تجاری لبنان به 12 ساعت می باشد
مقدماتی

سوالات متداول:

متقاضی علاوه بر استفاده از فضای فیزیکی دفتر لبنان ،می تواند از تیم مذاکره کننده متخصص تجاری،حقوقی و عقد قرارداد مستقر در دفتر لبنان ما بهره مند شود. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی دفتر لبنان،دسترسی عالی و آسان و هزینه اندک برای مشتریان قاره آفریقا و کشورها ی همسایه فراهم می آورد.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *