دفتر تجاری در اتریش به کمک بابیروش در سال 2022

دفتر تجاری در اتریش به کمک بابیروش چگونه امکان پذیر هست ؟! این سوال ممکنه برای شمایی که علاقه دارید در اروپا دفتر فیزیکی داشته باشید پیش بیاید.

موقعیت تجاری اقتصادی اتریش

اقتصاد اتریش، یک اقتصاد بازار اجتماعی توسعه‌یافته است. این کشور یکی از چهارده کشور ثروتمند از نظر سرانه ی تولید ناخالص داخلی است. تا دهه ۱۹۸۰، بسیاری از شرکت‌های بزرگ صنعتی در اتریش ملی شدند.
در سال‌های اخیر، خصوصی‌سازی دارایی‌های دولتی را به سطحی قابل مقایسه با سایر اقتصادهای اروپایی کاهش داده است. جنبش‌های کارگری به‌طور خاص در اتریش قوی هستند و تأثیر زیادی بر سیاست کارگری دارند.
در کنار صنایع توسعه‌یافته، گردشگری بین‌المللی مهمترین بخش اقتصاد ملی را تشکیل می‌دهد.

آلمان از لحاظ تاریخی شریک تجاری اصلی اتریش بوده و این امر منجر به آسیب‌پذیری اقتصاد اتریش در برابر تغییرات سریع در اقتصاد آلمان شده است. با این حال، اتریش پس از عضویت در اتحادیهی اروپا، روابط نزدیک‌تری با دیگر اقتصادهای اتحادیه اروپا برقرار نمود. این امر منجر به کاهش وابستگی اقتصادی آن به آلمان شد. علاوه‌بر این، عضویت اتریش در اتحادیه ی اروپا باعث هجوم سرمایه‌گذاران خارجی نیز شده است. این سرمایه‌گذاران عمدتاً به دلیل دسترسی اتریش به بازار واحد اروپا و نزدیکی این کشور به اقتصادهای مشتاق اتحادیه ی اروپا جذب شدند. رشد تولید ناخالص داخلی اتریش در سال‌های اخیر شتاب گرفته است. به‌طوری که در سال ۲۰۰۶ این رقم به ۳٫۳٪ رسید.

در سال ۲۰۰۴، اتریش با سرانهی تولید ناخالص داخلی PPPتقریباً ۲۷٬۶۶۶ یورو، چهارمین کشور ثروتمند اتحادیه اروپا بود. در آن زمان لوکزامبورگ، جمهوری ایرلند و هلند در صدر این فهرست قرار داشتند.

رشد اقتصادی بین سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶ با ثبات بوده و بین ۱ تا ۳٫۳ در نوسان بوده است. پس از رسیدن به صفر درصد در سال ۲۰۱۳، شاخص رشد اقتصادی اندکی افزایش یافت. در سال ۲۰۱۶، رشد اقتصادی اتریش ۱٫۵٪ تعیین شد.

بخش های مهم اقتصاد اتریش

1) تولید انرژی
2) گردشگری
3) کشاورزی
4) صادرات

صادرات اتریش

صادرات به عنوان یکی از بخش های حیاتی اقتصاد اتریش به شمار می رود. صادرات اصلی اتریش در زمینه ماشین آلات، تجهیزات ، موتور خودرو و قطعات آن ،کاغذ و مقوا، کالاهای فلزی، شیمیایی ،آهنی و فولادی ، کالاهای نساجی و مواد غذایی است. این کالاها حدود دو سوم از صادرات اتریش را تشکیل می دهند. اغلب صادرات اتریش وارد کشورهای منطقه اقتصادی اروپا ( و بیشتر از همه کشور آلمان) شده و 15% از آن به سایر کشورهای خارجی فرستاده می شود.

کشورهای اصل واردات اتریش

آلمان 37.2% ، ایتالیا 6.2%، چین 5.9% ، سوئیس 5.3%

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.

مراحل به چه صورت هست؟

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

دفتر تجاری در اتریش

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد:

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یه پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

استاد نظام پرور
خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش
remove add
repeat favorite
0:00:0

دفتر فیزیکی لبنان

دوست داری برای توسعه تجارتت دفتر فیزیکی در لبنان داشته باشی؟

دفتر فیزیکی تجاری در لبنان

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش:

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.

تعرفه ها:

دفتر تجاری در اتریش

سطح چهار

دفتر تجاری اتریش
میلیون تومان 280 چهل ساعت
  • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی اتریش بر اساس تعداد جلسه درصدهای مختلفی دارد

سطح سه

دفتر تجاری اتریش
میلیون تومان 220 سی ساعت
  • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی اتریش بر اساس تعداد جلسه درصدهای مختلفی دارد

سطح دو

دفتر تجاری اتریش
میلیون تومان 150 بیست ساعت
  • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی اتریش بر اساس تعداد جلسه درصدهای مختلفی دارد

سطح یک

دفتر تجاری اتریش
میلیون تومان 96 دوازده ساعت
  • استفاده از امکانات دفتر فیزیکی اتریش بر اساس تعداد جلسه درصدهای مختلفی دارد

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *