نحوه پشتیبانی و ثبت نام و توضیح 3 مرحله ی اصلی در بابیروش

نحوه پشتیبانی و ثبت نام

نحوه پشتیبانی و ثبت نام از مراحل شروع کسب و کار یا تجارت شما به کمک بابیروش است. اینکه در مسیر تجارت قدم گذاشتید جای تحسین برای شما دارد اما اینکه مسیر تجارتتون رو به کمک بابیروش شروع کنید در واقع ایجاد یک فرصت طلایی به خودتان است!

در این صفحه قراره نحوه ثبت نام و ارسال اولین تیکت پشتیبان به شما آموزش داده شود! پس با مشاهده دقیق تصاویر و خواندن توضیحاتش و در انتها سوالات متداول این بخش همراه بابیروش باشید.

چه کسانی باید ثبت نام کنند؟

نحوه پشتیبانی و ثبت نام

بعد از آنکه با مشاورین بابیروش در ارتباط شدید ، صحبتهای ابتدایی و نهایی را انجام دادید ، به این نتیجه تاثیرگذار رسیدید که در مسیر تجارت قدم بردارید تا بتوانید زندگی خود را تغییر دهید، و قصد دارید تجارت یا کسب و کار خودتان را با بابیروش آغاز کنید پس با مجموعه بابیروش قرارداد بسته و با توجه به درخواست های شما از خدماتی که می خواهید و اهدافی که دارید برای شما سرویس هایی فراهم می کنیم .

شروع این سرویس ها بعد از عقد قرار داد، با ثبت نام شما در یک صفحه مشخص که لینک آن در زیر ذکر شده آغاز می شود.

ثبت نام و پشتیبانی

برای ورود به صفحه ی ثبت نام و پشتیبانی کلیک کنید...

ثبت نام و پشتیبانی

برای ورود به صفحه ی ثبت نام ...
اینجا کلیک کنید

تصاویر آموزشی برای ثبت نام :

مرحله اول) ثبت نام

به این تصویر توجه کنید، نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات فرضی می باشد .

نحوه پشتیبانی و ثبت نام

همانطور که میبینید ، بعد از وارد شدن در صفحه ثبت نام ، همه ی اطلاعات خواسته شده به صورت فارسی نوشته شده ، قسمت نام و آدرس محل سکونت، آدرس ایمیل ، شماره تماس ثبت شود.

در قسمت پایین تر صفحه ثبت نام ، شهر ، استان ، کد پستی، انتخاب کلمه عبور ، تایید کلمه عبور ثبت شود. حواستان باشد کلمه عبور خود را به خاطر بسپارید!در انتهای صفحه هم کدی که مشاهده می کنید را درست وارد کنید.مراحل ثبت نام انجام شده ، پس وارد یک صفحه جدید خواهید شد.توجه کنید همانطور که در بالای صفحه ثبت نامی ذکر شده به صورت انگلیسی یا لاتین اطلاعات را باید وارد کنید.در انتها روی ثبت نام کنید کلیک کنید، به صفحه جدیدی وارد می شوید.
نحوه پشتیبانی و ثبت نام
همانطور که میبینید صفحه جدیدی باز شده. روی نوار بنفش بالایی قسمتی که نوشته ارسال تیکت پشتیبانی کلیک کنید تا به مرحله دوم ثبت نام وارد شوید: در تصویر بعدی دور تیکت پشتیبانی با قرمز خط کشیده شده که باید روی آن کلیک کنید.

مرحله فرستادن اولین تیکت

در این مرحله از ثبت نام باید عکس کارت ملی و عکس فیش واریزی خود را در قسمت تیکت برای ما بفرستید.
همانطور که در تصویر میبینید پس از آنکه روی ارسال تیکت پشتیبانی کلیک کردید صفحه جدید بالا باز می شود، سپس روی راه اندازی کلیک کنید . دوباره به صفحه جدیدی وارد می شوید.

در قسمت پایین صفحه ضمیمه ها را خواهید دید، روی choose file کلیک کنید تا بتوانید عکس های مورد نظر خود را وارد کنید.

روی ادامه کلیک کنید ، صفحه نهایی زیر باز خواهد شد.

پس از ارسال عکس های مورد نظر صفحه نهایی بالا باز خواهد شد. پس مراحل ثبت نام و فرستادن اولین تیکت پشتیبانی انجام شده .

فرستادن انتقاد و پیشنهاد و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین خود یا با پشتیبانی خود در ارتباط شوید. یا از طریق همین تیکت فرستادن انتقادات و پیشنهادات و سوالات خود را بپرسید.

سوالات متداول:

اگر آدرس ایمیل دارید، نشانی آدرس ایمیل خود را وارد کنید مثلا : rahim.rahimi@yahoo.com
اگر آدرس جیمیل دارید آن را وارد کنید مثلا: rahim.rahimi@gmail.com

اگر هیچ آدرس ایمیلی ندارید وارد google شوید، سپس در گوگل وارد gmail شوید و روی گزینه Create a new gmail adress یا ایجاد یک آدرس جیمیل جدید کلیک کنید.

مراحل ایجاد آدرس را پیش ببرید برای خود پسوورد مناسبی که بخاطر می سپارید تعیین کنید.

بعد از ایجاد آدرس جدید جیمیل خود آدرس خود را هنگام ثبت نام در قسمت درج آدرس جیمیل یا ایمیل وارد کنید.

آدرس مالی همان آدرسی ست که در فاکتورها و قرارداد شما ثبت می شود ( همان آدرس محل سکونت شماست).

وقتی شما قرارداد میبندید پس انتظار دارید خیلی زود مراحل تجارت یا شروع کسب و کار شما طی شود ، اینکه برای شما ثبت دامنه شود ، انتخاب لوگو و صحت اطلاعات هویت شناسایی شما و فیش واریزی شما مشخص شود ، برای حفظ ارتباط شما با مشاورین و گروه پشتیبانی سایت باید در لینک مورد نظر ثبت نام کنید و اولین تیکت خود را جهت بررسی بفرستید ، پس ثبت نام شما ضروری ست.
اگر در طی انجام مراحل ثبت نام به مشکل برخوردید از طریق واتس آپ با مشاور خود در میان گذاشته ، یا از طریق تیکت به پشتیبان خود پیام دهید تا به مشکل شما رسیدگی کنند .

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران