شروع کار و راه اندازی به کمک بابیروش و 4 مرحله اصلی روند آن

شروع کار و راه اندازی

شروع کار و راه اندازی به کمک بابیروش و 4 مرحله اصلی روند آن در این مقاله برای شما دوستان عزیز ذکر شده . در این مقاله سعی داریم برای دوستانی که به تازگی کار با بابیروش رو شروع کرده اند، مباحث و نکاتی که بتوانند از آنها در اجرا و شروع کارشون قابل استفاده ست بیان کنیم.

قطعا شما به عنوان یک فردی که امروز قصد دارید وارد کار تجارت بشید یا تصمیم دارید در این بازار مراحلی رو طی کنید و مشتریانی به دست بیارید بنابراین در پروسه‌ای از کار قرار می‌گیرید و این پروسه به نوع قراردادی که با بابیروش بسته اید بستگی دارد.

انواع مدل قرارداد با بابیروش

1) ممکن است قرارداد شما صرفا مشاوره بوده و در حین مشاوره مراحل پروسه کار مشخص میشه.
2) ممکن است قرارداد شما یک سری از مشخصات یا مفاد خاص باشد.

ادامه مطلب در مورد دوستانی ست که قراردادشان شامل مفاد خاصی ست.

مثلا شخصی از سرویس‌هایی که بابیروش دارد تعدادی سرویس انتخاب کرده، سعی می‌کنیم ابتدای کار رو بیان کنیم و با توجه به کسی که هیچ زمینه‌ و دیدگاهی نسبت به موضوع ندارد همراه با بابیروش پیش خواهید رفت.

در این صفحه نکاتی بیان شده که در حین کار با بابیروش بهتر بتوانیم با هم پیش بریم.

استاد نظام پرور
مراحل شروع کار
remove add
repeat favorite
0:00:0

اولین مرحله شروع کار شما) انتخاب محصول

شما به عنوان کسی که میخواهید یک بیزنس شروع کنید اولین مرحله اینست که باید تصمیم‌گیری شما بر این باشد که چه محصول یا کالایی رو باید انتخاب کنید. کالاها و بازخورد آنها متفاوت اند و ما این کالا رو با شما و در طی یک سری جلسات مشاوره‌ای تصمیم گیری کرده و به جمع‌بندی می‌رسیم.

مثلا اگر قصد دارید بازار صادراتی کار کنید، با توجه به سرمایه ، دانش و علاقه‌ی شما در یک گروه از محصولات یا یک محصول خاص هدایت می‌کنیم و در آخر تصمیم نهایی برای محصول خود را، شما باید بگیرید و ما سعی می‌کنیم گزینه‌های مختلف و مطلوب رو به شما پیشنهاد کنیم.

انتخاب محصول

آیا محصول خود را انتخاب کرده اید؟

انتخاب محصول

آیا تولید کننده یا صاحب محصول هستید ؟
اینجا کلیک کنید

بابیروش کمک میکنه انتخاب محصول براتون چالش برانگیز نباشه !

شروع کار و راه اندازی

تجربه نشون داده که انتخاب محصول آنچنان پر چالش نیست و اگر شما درگیر وسواس‌های شدید نشید به نظر می‌رسد که خیلی سریع بتوانید انتخاب محصول انجام بدید و هر محصولی که انتخاب شود معمولا محصولات خوبی هستند، چه در بازار داخلی و یا صادراتی هر دو ظرفیت‌های بسیار خوبی دارند و میتوان از آنها استفاده کرد.

دومین مرحله) برندسازی

بعد از اینکه محصول انتخاب کردید، وارد بحث شروع برندسازی می شوید.

طراحی بهترین لوگو

طراحی بهترین و خاص ترین لوگو یا نشان تجاری به کمک بابیروش

طراحی لوگو یا نشان تجاری

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

سومین مرحله) نشان تجاری

اولین مرحله برندسازی اینست که یک نام یا نشان تجاری برای خودتون انتخاب کنید که این نام و نشان تجاری شما از مشتقاتی مثل لوگو، نام دامنه ی سایت شما، و هویت تجاری شما از اون نشات می‌گیره و در کنار اون چیزهای دیگری که مربوط به برندسازی شخصی یا برندسازی شرکتی شما اعم از زیر ساختهای مکاتباتی اسناد و امضاهای شما و چیزهایی که متناسب با کار شما باشه کنارش قرار می‌گیرد. و ما هم سعی می‌کنیم که در این موضوع با شما این مسئله رو به راحتی پیش ببریم.

انتخاب نشان تجاری و دامنه

نشان تجاری به عنوان هویت شما در بازار صادرات معرف شما خواهد بود..

نام تجاری و دامنه

برای انتخاب نام و نشان تجاری و دامنه خود به راهنمایی های این صفحه احتیاج دارید...
اینجا کلیک کنید

مرحله چهار) راه اندازی سایت

پس نام و نشان تجاری خودتون رو باید انتخاب کنید. نام و نشان تجاری صفحه و آموزش جداگانه‌ای دارد که در صفحه مربوط به آن می‌توانید با موضوع کاملا آشنا بشید. وقتی این مرحله رو گذراندید و یک نام و نشان تجاری انتخاب کردید براساس نشان تجاریتان اسم دامنه یا اسم سایت شما انتخاب خواهد شد و سایت شما راه‌اندازی می شود.

در حین راه‌اندازی با توجه به سرویس‌های دیگری که دارید مثلا برندسازی بازار داخلی ،برندسازی بازار خارجی یا تبلیغات مرتبط با آن قضیه، برای شما شروع خواهد شد. در اینجا مکاتبات موضوعی با هر تبلیغ یا سرویسی که باید برای شما راه‌اندازی شود برای شما انجام می شود.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت به کمک بابیروش چگونه است؟

طراحی سایت

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

مدت زمان راه اندازی

معمولا بازه از یک تا چهار ماه است. بعضی سرویسهایی که کار راه‌اندازی شرکت در خارج از ایران و بحث قانونی بین‌المللی دارند، راه اندازی اینها تا چهار ماه طول میکشد و کسانی که در پروسه ی ساده‌تری قرار دارند یک ماه راه اندازی سایتشون با الگوهایی که مد نظر ما هست برای ابتدای کار و ورود به پروسه‌ی تبلیغاتی زمان می برد.

پروسه تبلیغات

در پروسه‌ی تبلیغاتی کالا و خدماتی که دارید معرفی شده و شروع به بازرگانی و بازاریابی کردن کالای شما می شود.

ارائه هر خدمات و سرویسی که نیاز دارید به کمک بابیروش

اگر مکاتبه و مذاکره با بابیروش باشد ما مکاتبه و مذاکره رو انجام میدهیم و اگر انجام این کارها با خودتان باشد شما انجام می دهید ، اگر آموزش نیاز داشته باشید سرویس‌های آموزشی برای شما در نظر گرفته می‌شود. اگر پشتیبانی یا حمایت بیشتری نیاز داشته باشید در هر قالبی اعم از تامین، حمل و نقل، گمرک ، ترخیص و هر سرویس دیگری که در صادرات یا بازار داخلی مطرح هست برای شما سرویس و خدمات فراهم می‌کنیم.

این پروسه‌ی اولیه شروع کارتان را انجام دهید . در توسعه‌، مشاوران بابیروش کنار شما هستند تا مراحل توسعه و برنامه‌های توسعه رو داشته باشید. قطعا کار شما در طی زمان نیازمند بررسی و آنالیزهای دقیق‌تری هست که مشاورین فنی و پشتیبان‌های ما با بررسی‌های دقیق خودشان و اطلاعات گرفته شده از شما راه اندازی را پیش میبریم.

بالاخره مشتریان با شما ارتباط دارند، بازخوردها، فرایندها و درگیری‌هایی دارید و این‌ها همه اطلاعاتی ست که با این اطلاعات برای شما برنامه‌ریزی‌های جدید انجام میدهیم تا بتوانید راحتتر تصمیم‌گیری کنید و راحت‌تر پیش برید.

پاسخگوی شما هستیم

صفحات و اطلاعات دیگری در اختیار شما گذاشته خواهد شد تا پشتیبان فنی مداوم شما را به روز کند و نسبت به سرویس‌ها و خدمات هر قسمتی هر سوالی داشتید می‌توانید در داخل سایت قسمت‌ کامنت‌ها سوال خودتون رو درج کنید. ما در بابیروش تلاش می کنیمتا به بهترین حالت پاسخگوی شما باشیم و یا می توانید مستقیما با شماره تماس‌های شرکت ارتباط بگیرید و از طریق پشتیبان خودتون یا از طریق مشاور تجاری ای که دارید سوالات خودتان را به ما انتقال داده تا برای شما جواب‌های مناسب ارسال شود.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *