خدمات طراحی سایت در بابیروش و 2 مدل راه اندازی سایت

خدمات طراحی سایت
خدمات طراحی سایت موضوع مورد بحث این صفحه است. قطعا برای شروع کسب و کارتون نیازمند یک ویترین در فضای مجازی هستند و سایت می‌تواند ویترین شما باشد.

خدمات طراحی سایت دو مدل است:

1) شما خودتان سایت دارید
2) می‌خواهید سایت داشته باشید

مدل اول:

اگر سایتی دارید باید سایت خود را معرفی کرده تا مورد بررسی ما قرار گیرد تا اگر صلاحیت کافی داشت بتوانیم عملیات کاری یا فنی این سایت انجام را دهیم و اگر به این نتیجه برسیم که بازسازی یا تغییرات یا رساندن سایت شما به استانداردهای موردنظر ما زمان زیادی میبرد، سایت شما از نظر ما رد خواهد شد و وارد پروسه ی آن نمی شویم می‌کنیم .

 

مدل دوم:

سایت شما از ابتدا تا انتها توسط بابیروش راه اندازی می شودقطعا زدن یک مدل سایت با شاخصه‌های مناسب خیلی بهتر است تا اینکه بخواهیم ویرایش و اصلاح کنیم .

خدمات و سرویس های تجاری

در مورد خدمات و سرویس های تجاری بابیروش می دانید؟

خدمات و سرویس های تجاری بابیروش

برای کسب اطلاعات بیشتر
اینجا کلیک کنید

دو مدل راه اندازی سایت:

سایت شما انواع مختلفی می‌تواند باشد. دو مدل سیستم سایت در شرکت راه‌اندازی می شود. یک سیستم ارزان‌قیمت که بر پایه وردپرس است ، مدل دوم بر روی سیستم گرانقیمت که بر پایه لاراول هست .

بابیروش بسته به تقاضای و نوع سرویس شما می تواند هر کدام مدل را خواستید برای شما راه اندازی کند.

تفاوت سیستم راه اندازی شده بر پایه وردپرس و لاراول

راه‌اندازی هر دو حالت این سیستم‌ها به گونه ای ست که می توانند جایگاهشون رو در گوگل بگیرند، فقط نوع و پایه برنامه ریزی نرم‌افزاری که براشون نوشته شده متفاوت است.
استاد نظام پرور
طراحی سایت
remove add
repeat favorite
0:00:0

پیشنهاد بابیروش

پیشنهاد ما این است که در ابتدای کار اگر محدودیت صورت هزینه دارید یا براتون مقدور نیست که زیاد هزینه کنید پس با طراحی سایتتون بر پایه وردپرس شروع کنید.

بابیروش برای هر کدام از این‌ مدل ها که می‌خواهد برای شما راه اندازی کند یک سری اطلاعات نیاز دارد. قطعا شما در این مرحله می بایست لوگو یا نشان تجاری خود ، اسم دامنه تان و محصولتان را انتخاب کرده باشید.

در ادامه بابیروش برای ثبت اطلاعات شما نیاز به یک سری مشخصات از محصولتان دارد. مثلا اینکه محصول شما چه چیزهایی هستند، اطلاعاتی از محصولتان، اگر تولید کننده‌ هستید مشخصات محصول تولیدی تان چیست، اگر عکس یا فیلمی دارید یا در مورد شرکت یا مجموعتون اطلاعاتی هست در اختیار ما بگذارید.

اگر هر کدام از این‌ اطلاعات را ندارید با توجه به فایل‌های آموزشی و مشاورین ما اطلاعات خودتون رو کامل کنید تا اطلاعات کامل شما در اختیار ما قرار گیرد. نهایتا اگر هیچ کدوم از این‌ها رو نداشتید یا برایتان سخت بود ، صفحات محتوایی مربوط به سایت که در تیکت ها به شما ارائه می‌کنیم می تواند به شما کمک کند. هم چنین می‌توانید به مشاورتون اعلام کنید که این صفحات رو برای شما آماده کنند و ما خودمان محتوای و موضوعات صفحاتی که لازم است برای درج کرده و سایتتون رو آماده می‌کنیم و در اختیارتون قرار میدیم .

طراحی سایت اختصاصی برند بابیروش

طراحی سایت اختصاصی بابیروش برای تجارت و برندسازی نیاز است، که در فضای مجازی نیز دیده شوید

طراحی سایت اختصاصی بابیروش

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

طراحی سایت شما به چه زبانی ست؟

ممکن است سایت شما به زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی یا هر زبان دیگری باشد ما با توجه به آن ترجمه اش را براتون انجام میدهیم . قطعا نوشتن این محتوا توسط خودتون می‌تونه خیلی بهتر باشد.

اگر ابتدای کار براتون مقداری پیچیده است این را به ما بسپارید و ما هر مساله ای برای شما انجام خواهیم داد .

سوالی داشتید می‌توانید از طریق تیکت، کامنت گذاشتن در همین صفحه یا از طریق مشاورین تجاری یا پشتیبانیتون با ما در میان بگذارید.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *