نحوه واردات کالا به ایران و 10 مورد از خدمات واردات بابیروش

نحوه واردات کالا به ایران

نحوه واردات کالا به ایران چگونه است ؟ تامین کالا در بازار ایران برای تولید یا تامین کالا برای مصرف و نیازهای بازار عمومی ایران در شرایطی که کالا در ایران نیست یا به علتی نیازمند تامین کالا در این بازار هستیم یا مجموعه ی تولیدی را به عنوان مواد اولیه در نظر می‌گیرند، جزو ضرورت‌های اصلی فروش و تامین کالا است.

بزرگترین صادرکننده‌های دنیا ، بزرگترین واردکننده‌های دنیا هم هستند!

نحوه واردات کالا به ایران

پس به دنبال تسهیل مبادلات تجاری که در این فرایندها با تامین مواد اولیه یا تامین نیازهای بازار داخلی از بازار خارجی است هستیم. بالاخره همه آن چیزی که در دنیا هست نشان دهنده‌ی این است که بزرگترین صادرکننده‌های دنیا ، بزرگترین واردکننده‌های دنیا هم هستند که اکثرا مواد اولیه وارد می‌کنند اما آمارها این رو نشون نمیده .

آمارها نشون میده که تنوع محصولی که تهیه می‌کنند و در این بازار استفاده می‌کنند بسیار زیاد است و خودشون رو مقید به یک نوع شرایط خاص در واردات نکرده اند. به هر صورت واردات کالا در ایران محدودیت‌ها و شرایطی داره، اما قبل از همه این محدودیت ها، شرایط تامین خود این کالاها معضلات خاصی دارد.

استاد نظام پرور
واردات عمده کالا
remove add
repeat favorite
0:00:0
نحوه واردات کالا به ایران

محدودیت های واردات کالا

10 مورد از دسترسی های تاجران خارجی

مثلا امروز شما می‌خواین از بازار چین کالایی خریداری کنید اگر در شرایط کرونا باشیم رفتن به چین زمان زیادی میبره و حرکت کردن بین هر شهر یا هر منطقه محدودیت‌های خاص خودش رو داره و این مانع از این میشه که ما بتونیم به راحتی از این کشور خرید کنیم و نیازمند تاجرانی هستیم که

1) دسترسی به این بازار و افراد آشنا و ارتباطات قوی

2) امکان پیدا کردن فروشنده و تامین کننده کالا در بازارجهانی

3) امکان بررسی و در واقع وریفای کردن یا تایید هویت کردن فروشنده

4) چانه‌زنی با فروشنده

5) پرداخت چند مرحله‌ای

6) کنترل مسایل پرداخت و انتقال ارز به مشتری

7) کنترل روندهای حمل و نقل و رسیدن کالا

8) کنترل کیفی کالا در زمان بارگیری

9) کنترل کالا در زمانی که به بنادر ایران می‌رسه 

10) و بحث‌های دیگری که مربوط به گمرک و امثال این‌ها می‌شود.

کارت بازرگانی

آیا برای صادرات کارت بازرگانی الزامی ست؟! خیر

کارت بازرگانی

برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید...
اینجا کلیک کنید

خدمات واردات کالای بابیروش

بابیروش در خدمات واردات کالای خودش برای تمام مجموعه‌هایی که قصد دارند کالایی وارد کنند از ابتدا تا انتهای کار رو انجام میده.

یعنی شما فرضا محصولی به ما نشون میدین یا اعلام می‌کنید، اطلاعات کالا رو می دهید یا ممکنه تامین کننده‌های کالاتون رو در بازار جهانی نشناسید یعنی برای شما فرقی نمی‌کنه از اروپا به آمریکا یا به آفریقا باشه، شما درخواست کنید این خدمات رو نیاز دارید بابیروش برای شما 1) کالا رو بررسی می‌کند 2) قیمت می‌گیرد 3)چانه‌زنی می‌کند 4) محاسبه می‌کند و در انتها قیمت مطلوبی که برای این کالا به دست میاد و به توافق رسیده رو اعلام و بعد در 5) پرداخت و بررسی‌ها و کیفیت تامین کننده و مسایل دیگه به جمع‌بندی می‌رسد.

در نهایت 6) کالا را با شرایطی که هست برای شما خریداری کرده 7) با شرکت‌های حمل و نقل هماهنگ می‌کنیم و 8) نمایندگان ما در کشورهای دیگری که هستند کالا رو چک کرده و پس از چک‌کردن کالا 9) آن را به شرکتهای حمل کننده تحویل می‌دهند و 10) کالا به ایران میاد و در بحث گمرکی و بحث تعهدات دیگری که مربوط به انتقال واردات کالا به ایران وجود دارد اونها رو در کنارتون هستیم و بابیروش براتون انجام میده.

بابیروش در صفر تا صد تجارت کمکت می کنه!

بابیروش به عنوان مجموعه‌ای که در بحث توانمندسازی و توسعه تجارت فعالیت می‌کنه با توجه به نیازهای بازار هر نوع فعالیت و خدماتی که بتواند به بهبود روند تجاری و درآمدهای کسانی که در این بازار فعالیت دارند کمک کرده و در راستای وظایف خودش اقدام می‌کند امیدواریم بتونید از خدمات ما و از این فرصت‌های تجاری امروز به خوبی استفاده کنید و یک تاجر موفق در بازار جهانی و ایران بشوید .

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *