دفتر کار در سوئد برای تجارت شما در سال 2022، به کمک بابیروش

دفتر کار در سوئد

دفتر کار در سوئد به کمک بابیروش یک رویا نیست !

اگر تجارت خود را شروع کرده و علاقه مندید برای توسعه ی بیشتر تجارت خود ،ملاقات ها و مذاکرات و عقد قراردادهای حضوری با مشتری اروپایی، خارجی یا ایرانی خود در دفتر تجاری واقع در سوئد داشته باشید ،بابیروش این امکان را برای شما فراهم می کند .

بابیروش رویای تجاری شما را ممکن می سازد.

سوئد از نظر اقتصادی

اقتصاد سوئد یکی از اقتصادهای پیشرفته در میان کشورهای اروپایی است و یکی از کشورهای محبوب برای سرمایه گذاری در شمال اروپا می باشد. سوئد در سال های اخیر بسیار امن بوده است و در هیچ جنگی شرکت نداشته است. به همین دلیل همواره از لحاظ اقتصادی رشد پیدا کرده است. با توجه به رشد اقتصاد و کیفیت زندگی در سوئد در سال های گذشته این کشور با رشد مهاجرین نیز روبرو بوده است.

سوئد با وجود اینکه یک کشور غیر نفتی بود اما با تکیه بر صنعت، فن آوری و تولیدات داخلی و منابعی مانند سنگ آهن و چوب و در کل صادرات، پیشرفت کرد. به علاوه میزان مالیات در سوئد یکی از بالاترین نرخ ها در جهان بوده و این مالیات صرف خدمات اجتماعی و رفاه مردم شده است.

اقتصاد سوئد یک اقتصاد پیشرفته و بر حول صادرات از جمله صادرات سنگ آهن، انرژی و چوب می باشد. علاوه بر این سوئد در صنایع ماشین آلات صنعتی، تجهیزات الکترونیکی، فولاد، داروهای شیمیایی، آهن، کالاهای خانگی و جنگلداری نیز متمرکز است. صنعت کشاورزی در سوئد یک صنعت مدرن بوده است.

همچنین در صنایع مهندسی، فولاد، معدن دارای بازار جهانی و بسیار قدرتمند می باشد. سوئد همچنین محل شرکت های بزرگی در زمینه فناوری، تکنولوژی و تجهیزات است. سوئد اقتصادی رقابتی دارد. بخش بزرگی از منابع دولت از طریق مالیات بر درآمد نسبتا بالا تأمین می شود که توزیع درآمد در کل جامعه را تضمین می کند. همچنین تقریبا 90% از کل منابع و شرکت ها متعلق به بخش خصوصی ست، با اقلیت 5% متعلق به دولت و 5% دیگر نیز به عنوان تعاونی مصرف کننده یا تولیدکننده فعالیت می کنند.

از آنجا که سوئد به عنوان یک کشور بی طرف در جنگ جهانی دوم بود و در جنگ شرکت نکرد نیازی به بازسازی پایگاه اقتصادی، سیستم بانکی مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر نداشت. سوئد در یک سیستم ترکیبی از سرمایه داری پیشرفته و دارای مزایای رفاهی گسترده می باشد و به سطح بالایی از زندگی رسیده است. بیشتر بنگاه های اقتصادی متعلق به محور بازار هستند.

a. نرخ بیکاری 6.7% در سال 2020
b. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی 0.9% در سال 2019
c. نرخ تورم 1.5% در سال 2020

خدمات دفاتر تجاری خارجی بابیروش برای اعضای خودش چه خدماتی ارائه میدهد؟!

شما به عنوان یکی از اعضای ما براتون سوال پیش می آید که من اگر بخواهم از دفاتر خارجی بابیروش استفاده کنم به چه صورت هست؟ ما دفاتر مختلفی در کشورهای زیادی داریم! که دفاتر رو تو سایت می‌تونید ببینید. با توجه به نیاز و تقاضایی که وجود دارد هر کدام از دفاتر ما می‌توانند در مراحل تجاری شما وارد پروسه بشوند.

نمایندگی در ایران بگیر

اگر مایلید در ایران نمایندگی داشته باشید بابیروش به شما کمک می کند...

نمایندگی در ایران

آیا در کشور خودت ایران نمایندگی داری ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

مراحل به چه صورت هست؟

دفتر کار در سوئد

شما یا تولیدکننده یه محصولی هستید یا تاجرید، در طی زمانی که مارکتینگ انجام میشه مشتریانی به سراغ شما میان و از شما قیمت ، خدمات و مشخصات کالا را می‌خواهند، بعضا به دنبال این هستند که با یک واسط غیر ایرانی قرارداد ببندند، تا راحت‌تر پیش بره!

اینجا دفاتر ما به کمک شما می آیند، با توجه به منطقه جغرافیایی و مسیر رفت و آمد مشتری شما، اون دفتر ما می‌تونه بهتون کمک کنه، مثلا اگر بازار عراق ست دفتر عراق ما، اگر بازار کشورهای خلیجی ست پس دفتر امارات بابیروش، اگر بازار آسیای شرقی ست دفتر چین، یا در هر منطقه در اروپا دو الی سه دفتر وجود دارد، در حوزه‌ی CIS دفاتری که داریم در آفریقا دفاتری داریم، در واقع در هر منطقه دفاتر و امکاناتی داریم که به کمک شما می آییم!

مشتری به دفتر مراجعه می‌کنه دو حالت دارد

1) یا خود شما تمایل دارید در این جلسه حضور پیدا کنید و مذاکره کنید که ما با توجه به اون ساعتی که براتون در نظر گرفتیم شما در دفتر حضور پیدا می‌کنید، مذاکره می‌کنید ، معامله را انجام میدید و بابیروش اون هزینه‌ی اولیه برای در واقع اون فضا و مکانی که در اختیارتون گذاشتیم را می گیرد.

2) یا ممکن ست بخواهید که مدیران ما در دفاتر این مذاکره رو انجام بدهند! با توجه به اینکه مدیران و متخصصین بابیروش زبان اون منطقه رو بلد هستند، با فرهنگشون آشنا هستند ، آشنایی و ارتباط بیشتری با مردم آن منطقه دارند و با توجه به سابقه‌ی تجاری خوبی که دارند راحتتر می‌توانند این معامله رو انجام بدهند.

اما یه پایه‌ی معامله، دامنه‌ی تخصصی شماست ، پس شما هم باید کمک کنید!

در این جلسات ممکن ست شما نتونید به صورت حضوری شرکت کنید و مدیر دفتر ما و شما به صورت واتساپ و مشتری حضور پیدا کنه و جلسه رو برگزار کنیم.

فایده دفاتر در نقاط مختلف دنیا

این دفاتر برای سهل کردن و تسریع کردن معاملات شما اتفاق میفتد، تا شما نخواین برای اینکه در دنیا پنج دفتر داشته باشید، پنج تا هزینه‌ی اجاره ، پرسنل و کل هزینه‌های دیگر رو پرداخت کنید! و با این فضاهای اشتراکی بتونید عملا شرکت شما یا مجموعه‌ی شما یا برند شما در چندین کشور دفتر و فضای ارتباطی داشته باشید. حتی بابیروش بعضا برای دوستانی خدمات بیشتری هم فراهم می‌کند که در مقالات یا صفحات دیگر موضوعش را مطرح کرده ایم!

هدف دفاتر تجاری بابیروش

در دفاتر تجاری بابیروش هدف بر اینست که معامله و فرایند کار شما تسهیل شود تا بتوانید خیلی راحت‌تر پیش برید و درآمد دلاری کسب کنید.
استاد نظام پرور
دفتر تجاری در سوئد
remove add
repeat favorite
0:00:0

تعرفه ها:

سطح چهار

دفتر تجاری سوئد
میلیون تومان 280 چهل ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر سوئد

سطح سه

دفتر تجاری سوئد
میلیون تومان 220 سی ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر سوئد

سطح دو

دفتر تجاری سوئد
میلیون تومان 150 بیست ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر سوئد

سطح یک

دفتر تجاری سوئد
میلیون تومان 96 دوازده ساعت
  • استفاده از امکانات فیزیکی دفتر سوئد

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *