بهترین مدل های سرمایه گذاری قرن 21 و طرح مشارکت صادراتی

بهترین مدل های سرمایه گذاری - طرح مشارکت صادراتی

بهترین مدل های سرمایه گذاری قرن 21 در این مقاله بررسی شده؛ هم چنین بابیروش پیشنهاداتی برای شما دارد تا بتوانید بهترین تصمیم گیری برای سرمایه و آینده خود بگیرید و با طرح جدید مشارکت صادراتی بابیروش آشنا خواهید شد.

آتش زیر خاکستر

آتش زیر خاکستر یک اصطلاح کامل معروف است که می‌تونیم برای پیش‌بینی شعله‌ور شدن و ایجاد یک شعله‌ی بزرگ و یک اتفاق جدیدی داشته باشیم. هر موقع در بازار یه سکوت خیلی عجیبی اتفاق میفته و یک لحظه در یک چیزی در یک جایی ثابت می‌شه برای ما سوال پیش میاد که آیا این واقعا تغییر اقتصادی ست یا نتیجه‌ی یه آتش زیر خاکستر است که میخواهد فوران کنه.
بهترین مدل های سرمایه گذاری

نوسانات شدید دلار

ما در این هفته یک جریان ثابتی از دلار دیدیم یک جهش و سپس یک برگشت یا خیزش در دلار دیدیم. در این خیزی که داشت می‌بینید که دلار در یک عددی ثابت شده و با یک سکوت بسیار عجیبی، بازار در حال پیشروی ست.

این اتفاق رو می توان مثل آتش زیر خاکستر دید که یه دفعه آمادگی جهش بعدی رو دارد. این که چه زمانی این اتفاق بیفته قطعا خیلی دور نیست . مساله اینه که ما در این بازار چطور منافع خودمون رو کسب کنیم؟!

چطور با چالش های نوسانات بازار مقابله کنم؟

خرید دلار با توجه به سیاست‌های کنترلی دولت باعث میشه به شکل‌های مختلف برای ما مالیات میزنن و به شکل‌های مختلف برای ما داستان‌های مختلف ایجاد میشه که این خودش یک چالش است. اما چه کار کنیم؟

راه کارهای سودآور؛ موج سواری روی نوسانات بازار

میتونیم پول یا دلار رو تبدیل به یک کالایی کرده و این کالا رو به خارج از ایران بفروشیم، چون در داخل ایران به قیمت ریال دیده میشه و اگر دلار گرون شود تاثیر افزایش قیمت دلار در بازار مواد غذایی ، صنایع صنعتی، تولیدی و امثال این‌ها دوره شش ماه ست، یعنی اینجوری نیست که ناگهانی اتفاق بیفته، این روند گرانی شش ماه تا یک سال طول می‌کشد ، البته برای بعضی از محصولات دو سال هم طول می‌کشد تا نرخش دیده شود و بتونیم اثرش رو ببینیم .

چگونگی روند افزایش حقوق و دستمزد و گرانی کالاها

به عنوان مثال امسال حقوق و دستمزد افزایش پیدا کرد، که این نتیجه‌ی افزایش نرخ دلار مثلا یک سال و نیم تا دو سال پیش است که اثرش امسال دیده می شود. یا مثلا در خیلی از کالاها شش ماه تا یک سال زمان برده، اما نرخ اثرش خیلی زمانبرتر بوده است.

اما کالایتان در خارج از ایران نرخ اثرش در لحظه است چون نرخ دلاری بوده است، مثلا بر فرض این کالا در خارج از ایران هیجده دلار بوده اما امروز در داخل ایران قیمت اون به ریال است و قیمت دلاری نیست. یعنی شما بخواهید کالایتان را بفروشید دلاری نمی‌تونید بفروشید و این خود چالش‌برانگیزه است.

استاد نظام پرور
سرمایه گذاری درست؛طرح مشارکت صادراتی
remove add
repeat favorite
0:00:0

سه مزیت تبدیل کالا به دلار

مدل سود آور سرمایه گذاری در کالا

پس ما میایم کالا رو تبدیل به یک محصولی در داخل ایران به قیمت ریال کرده و این ریال رو تبدیل به دلار در خارج از ایران می‌کنیم. این فرایند چند مزیت دارد اول اینکه ما سرمایه‌های کشورمون رو در قالب دلار، اسکناس و طلا و امثال این‌ها بلوکه نمی کنیم و در واقع جلوی احتکار ارز و نقدینگی را می گیریم.

دوما اینکه ما با این کار موجب صادرات و بهبود شرایط اقتصادی مردم کشور خودمون خواهیم شد.

سوم اینکه پولمون تبدیل به یک ارز واقعی در یک بازار دیگر شده و می‌تونیم در واقع سود حاصله رو به داخل کشور انتقال داده و خودمون منفعت تجاری ، منعفت دلاری و هم منفعت ناشی از اقتصاد و معافیت مالیاتی ببریم چون صادرات معاف از مالیات است و این یک مدل سرمایه گذاری در کالا است.

یعنی شما به جای اینکه دلار، پول یا سرمایه تون رو در بازار خرج کنید باید در بازار دنیا به صورت دلار به کالا تبدیل کنید، کالایی که میخوایم رو بفروشیم و سود تجاری و سود ارزی ببرید.

آنالیز کالاهای ایرانی در بازارهای خارجی

آنالیز ما در بازارهای کشورهای اروپایی آمریکایی و کشورهای خلیجی نشان می دهد کالاهای ایرانی با قیمت‌های چندبرابر و بعضا ده برابر ایران در حال فروخته شدن است.

یعنی ما کالاهایی در بازار مثلا آمریکا یا بازار اروپایی داریم که ده برابر قیمت ما داره فروخته می‌شه. مثلا اگه کالایی در ایران قیمتش ده یا صد میلیون است در بازار آمریکایی و اروپایی به قیمتی معادل با 5،8 الی 10 برابر قیمت ایرانی فروخته می شود.

تاریخ تجارت و فرهنگ ایران

آیا تاریخ تجارت فرهنگ ایران به پر افتخاری گذشته است ؟!

ایرانیان تاجرین بنام گذشته

آوازه ی برند پرشین هنوز هم زبانزد دنیاست…

اینجا کلیک کنید

دغدغه ی فروش کالا یا محصولت در خارج از ایران چیه ؟

بعضا معدود افرادی هستند که وقتی علاقه مند به فروش کالاشون در بازار خارجی میشن این دغدغه به ذهنشون میاد “من که مغازه ای در خارج ندارم ، اصلا چطوری باید این همه هزینه کنم و به خارج برم و مغازه ای بزنم ”

جواب به این مدل افکار و دغدغه ها اینه : دنیا عوض شده.

مدل جدید فروش در دنیا

دیگه کسی برای فروش کالا یا محصولش نیازی نیست مغازه بزنه. میتونه در استورها یا فروشگاه‌های آنلاین مثل آمازون که معروف ترین فروشگاه آنلاین هست کالاش رو در معرض دید و فروش بگذاره .

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیاست ایبی و… هم از بزرگترین و معروفترین ها هستند.

آیا تحریم مانع فروش کالای ما میشه ؟ بابیروش این مانع رو برمیداره برات

اینکه چجوری بفروشیم وقتی تحریم وجود داره جوابش اینه که این کار رو ما براتون انجام میدیم. امروز شما به عنوان یه کسی که قصد دارد یک درآمد خوبی داشته باشد بهتر است درآمدی بدست بیاری که به مردم کشورت و اطرافیانت آسیب نزده و موجب رشد اقتصادی و درآمدی خودت هم بشود.

بله من می‌خوام سود کنم اما نه به هر قیمتی، می‌خوام سودی کنم که دو طرفه باشه. هم برای خودم هم برای مردم دیگر هم اطرافیانم.

با صادرات و تجارت هزاران شغل ایجاد میشه

اگر شما بخواید این پولت رو بزاری تو کار صادرات و تجارت این تیپی شما در قبال این کار داری هزاران شغل دیگر ایجاد می‌کنید و این شغل واقعا آدم‌هایی که به جای تکدی‌گری و دست نیاز به سمت دیگران دراز کردن به جای اینکه دنبال وام و بدهکار کردن خودشون و مشکلات دیگر باشن ، پول واقعی بدست میارند. و این میتونه یک اقتصاد خوب ایجاد کنه .

مدلهای مختلف سرمایه گذاری پیشنهادی بابیروش برای شما

ما برای کسانی که می‌خوان به مدلهای مختلف سرمایه‌گذاری کنند رو بررسی می‌کنیم و کالاهای مختلف رو می‌سنجیم، کالا رو خریداری و ارسال، حمل ، گمرک ، ترخیص و فروش کالا در بازار دنیا رو براتون انجام میدیم.

در واقع تمام مدارک به نام شماست و انجام تمامی فرایندها با بابیروش. مدارک ، امکانات خارج از ایران، شرکتها و مجوزهای لازم رو داریم و مارک و برند شما رو کاملا می‌بریم در اون کشور می‌فروشیم.

سود حاصل از معامله که بعضا ممکن چندین برابر قیمت خود کالا باشه و هم تامین تضمینی خود کالا رو براتون فراهم می‌کنیم . حالا ممکنه در سال یک الی دو بار یا چند بار فروخته بشه .

نوع کالا در سود شما موثر است

فروش کمتر یا بیشتر بستگی به نوع کالای منتخب شما دارد. ممکنه تدریجی یا یکجا فروخته بشه اما بالاخره کالایی هست که در بازار جهانی خریداری میشه.

یعنی شما ممکنه یک دهم این کالا رو در بازار جهانی که بفروشید اندازه ی پول جنستون سود کنید و الباقی فروش کالا همه سود خالص شماست. پس هر چقدر زمان ببره بفروشید باز هم شما سود خواهید کرد.

اما مسله‌ ی مهم آن شخص یا مجموعه ی با تجربه و متخصصی ست که قرار است این کارها و فرایندها و فروش رو براتون انجام بده، که بابیروش براتون انجام میده.

بابیروش در قبال فراهم کردن بازار فروش جهانی شما چه چیزی دریافت می کند؟

بابیروش ساختار فروش و سازمان رو برای شما فراهم کرده و در قبالش درصدی از سود رو برمی‌دارد. یعنی هر سودی که از معامله بدست بیاورید با یک نسبتی حالا نصف نصف ، کمتر یا بیشتر ، به صورت توافقی از شما برمی‌دارد.

شما هرچقدر سرمایتون بیشتر باشه سهم بابیروش کمتر میشه. یک سود خالص به شما میدیم یعنی هزینه‌ها و مایه کاری جنس رو حساب کرده و الباقی سود رو به شما برمی‌گردونیم.

منعفت شما در مدل جدید تجارت

شما هم سود خواهید کرد، هم رشد اقتصادی ایجاد خواهید کرد و هم سرمایه هاتون کاملا محفوظ بوده و در ضمن این مدل کار موجب این میشه که اگر به هر علتی امروز شما مثلا قصد خرید دلار یا ارز رو داشته باشی و بخوای در خانه خودت نگه داری و بعدها بفروشی، اگر قانون جدیدی در جامعه باب بشود که هر کسی در بازار دلار یا ارز بفروشد دستگیر یا مجازات می شود ، اون زمان چه میخواهید بکنید ؟!

کسی که میخواد دلارش رو بفروشه باید کارت ملی خودش رو ثبت کنه پس کسی که غیر از این مدل قصد فروش دلار خودش رو داره مجازات یا جریمه می شود یا باید پاسخگوی دولت باشد.

فرق بین سرمایه گذاری در صادرات و خرید دلار و ارز

اگر وارد بازار صادراتی بشید هرکسی بیاد بگه آقا چرا این پول به حسابتون آمده شما در جواب خیلی راحت و آسوده میگید من صادرات انجام دادم ، این هم بارنامه های صادراتیش و سودش برگشته به حسابم و این عمل کاملا قانونیه و هیچکس هم نمیتونه چیزی در موردش بگه یا ایراد بگیره چون کاملا معاف از مالیات است.

متاسفانه این مسائل و فواید اصلا در بازار ما دیده نمی‌شه در صورتی که یک فرصت فوق‌العاده فوق‌العاده فوق‌العاده عالی برای شما می‌تونه باشه .

پس ما از همه‌ی این امکانات و ابزارها استفاده می‌کنیم برای اینکه بتونیم در اقتصاد امروز بیشترین میزان رشد و سود برای خودمون و شما تولید کنیم و بتونیم در یک پایه‌ی امنیت یه پایه‌ی کاملا منطقی و اساسی، پروسه یا ساختاری ایجاد کنیم که به قطع یقین به بالاترین سودهای ممکن در بازار برسیم.

هدف طرح مشارکت صادراتی بابیروش

طرح مشارکت صادراتی بابیروش برای این هستش که بتونیم یه خدمت خیلی خاصی برای ایرانی‌ها تولیدکننده‌ها و صادرکننده‌ها فراهم کنیم.

عده ی زیادی از شما سرمایه دارید، عده‌ی زیادی کالا تولید می‌کنید و ما به هر دوی اینها می‌تونیم کمک کنیم.امروز فرصت این رو دارید که کالا را در بازار جهانی بفروشید بدون واسطه، بدون اینکه هیچ شرکت دیگری یا تاجر دیگری بخواهد سودش رو بگیره به صورت واقعی داریم می‌فروشیم.

بعضا افرادی میان میگن چقدر خوب می‌شد کسانی که میوه تره‌بار داشتند یا باغدار و کشاورز یا تولید کننده‌ بودند جنسشون رو به قیمت به بازار میفروختن . باید بدونید تا وقتی که یک مجموعه‌هایی نیان در این مسیر یک فرایند ایجاد کنند که سود اصلی حالا به سهم خودش درصدی به دست مزرعه دارها برسه به جای اینکه کمترین مبلغ برسه حقیقتا اتفاق خوبی در کشور نمیفته.

همراه طرح مشارکت صادراتی بابیروش باشید

امروز اگر شمایی که یک تولیدکننده سرمایه‌دار و امثال این هستید کمک کنید به اینکه این جریان اتفاق بیفته حقیقتا یه اتفاق خیلی خیلی خوب در اقتصادمون منتظر نسل بعدی ما خواهد بود .

امیدوارم موفق و پیروز باشید با مشاوران ما چی برای طرح جدید بابیروش یعنی طرح مشارکت صادراتی در ارتباط باشید.

فرم مشاوره


مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مدل های سرمایه گذاری قرن 21 و طرح مشارکت صادراتی»

 1. سلام آقای نظام پرور
  تو طرح مشارکتی نوشتید قبل از تولید یا ارسال کالا میتونید اونو به فروش برسونید ولی مشاوران شما و آقای حیدری گفتند همچین موردی ما نداریم و مدل مشارکت رو توضیح دادن که فاصله زیادی با توضیحات سایت داره
  گفتند جنس باید در انبار امارات دپو بشه که اصلا در این مورد چیزی تو سایت ننوشتید، نمیخوام انتقاد غیر سازنده کنم ولی چطوره که حتی مدیر شما این موضوع رو تکذیب میکنه و میگن همچین مدلی نداریم ولی تو سایتتون دقیقا همین توضیح داده شده.
  https://babirush.com/export-participation/
  اینجا تو بخش صادرات تضمینی وسط صفحه همه چیز توضیح داده شده.
  ممنون میشم منو همینجا توجیه بفرمایید.
  من یک سرمایه گذار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *