تاریخ تجارت و فرهنگ ایران در قرن 21 چقدر و چگونه تغییر کرده؟

تاریخ تجارت و فرهنگ ایران در قرن 21 چقدر تغییر کرده ؟ آیا هنوزم همان ایران مفتخر و پر از اعتبار سابق هستیم ؟

سلام به شما که امروز با روزمرگی ، با تمام چیزهایی که دوست ندارید ، با تمام چیزهایی که خیلی بیشتر می خواستید و با تمام خواسته‌هایی که به دست نیاورده اید زندگی می‌کنید.

این مدل زندگی حق شما و حق هیچ کدوم از ما نیست. ذات، تجربه زندگی ما در ایران، سابقه‌ی تاریخی ما در ایران این رو ثابت کرده که مردم ما تاجرند، مردمان ایران همیشه از ثروتمندترین مردم دنیا بودند. افتخار و اسم ایرانیان در تاریخ با نام پرشین بارها و بارها دیده میشه.

تاریخ تجارت و فرهنگ ایران

برتری ایرانیان ؛ چه کسی باسوادتر است؟

پرشین‌ها خاص بودند، یک برتری عجیب در دنیا در اقتصاد در تجارت در اخلاق در تمدن و فرهنگ در مدل‌های کار و خلاصه همه چیز در دنیا داشتند. جالب بدونید اگر شغل شما شغلی ست که به خاطر اون همیشه توی شهر خودتون باشید تا کسی که شغلی داره که همیشه در حال سفر است؛ کدام آدم رو باسوادتر می‌دونید؟ قطعا فردی که سفر می‌کنه.

چطور از تاجر بودن تبدیل به کارگر شدیم ؟!

تاریخ تجارت و فرهنگ ایران

شغل ما عوض شد ، تبدیل به آدم‌هایی شدیم که همیشه یک جا هستند و از تاجر بودن به کارگر تبدیل شدیم. تقریبا از دویست سال پیش این اتفاق افتاد و شاید بیشتر اثرش به خاطر نفت بود و حالا چیزهای دیگه ای که اتفاق افتاد باعث شده ما امروز دیگه انسان‌های قدیم نیستیم.

اصول تجارت موفق

با اصول تجارت موفق و تاجر شدن به کمک بابیروش آشنایی؟

اصول تجارت موفق

هر کسی می تونه تاجر بشه اما هر کسی نمی تونه تجارتش رو حفظ کنه...
اینجا کلیک کنید
استاد نظام پرور
تاریخ تجارت و فرهنگ ایران
remove add
repeat favorite
0:00:0

چطور دوباره افتخار و فرهنگ گذشته رو به دست بیاریم؟

چه کار کنیم تا دوباره زبانزد بشیم و پرشین‌ها رو در دنیا بشناسن؟ هنوز هم برندهای پرشین زیادی در دنیا وجود داره. اما مساله اینه که ما به عنوان یک ایرانی چیکار کردیم؟! میتونیم به عنوان جهانگرد به کشورهای مختلف سفر کنیم یا به عنوان یک تاجر یا بیزنسی به کشورهای مختلف بریم. اما اینکه کدامش بهتر و کارآمدتر است باید بررسی بشه.

فرق بین تاجر و توریست

وقتی به عنوان تاجر سفر کنید فرهنگ اون کشور رو به صورت واقعی درک می‌کنیم و به شما دقیقا می‌گه این کشور چطور زندگی می‌کنند. اما توریست فقط در مورد جاهای دیدنی میداند. در سفر توریستی جیب خالی میشه و سودی وجود ندارد. اما تاجر وقتی سفر میره دو طرف سود می کنند. ذهن و فکر مردم اون کشور به خاطر مدل رفتار تاجر باهم عجین میشه.

برای رسیدن به شهرت سابق ایران چه کار باید کرد؟

اگر می‌خواهیم شهرت قبل داشته‌باشیم باید بیشتر تجارت کنیم باید تاجرهای بیشتری داشته باشیم باید آدم‌هایی بیشتری که برای تجارت در کشورهای مختلف رفت و آمد می‌کنند داشته باشیم، تا دوباره تاجر بزرگ دنیا بشیم و اون عزت و افتخار گذشته رو به دست بیاریم، برای خودمون برای اطرافیانمون برای نسل‌های بعدیمون و برای تمام اون چیزی که حقمونه و لیاقتش رو داریم.

تصمیم به تغییر با شما ؛ عملیات و اجرای فرایندها با بابیروش

در مجموعه بابیروش تمام این فرایندها رو فراهم می‌کنیم. اهمیتی ندارد که چقدر پول و تجربه دارید. تنها یک چیز میشناسیم این که شما ایرانی و یک فردی هستید که ذاتا تاجرید فقط این ژن خفته باید دوباره درگیر بشه تا خودش رو نشون بده.

فرم مشاوره

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

1 دیدگاه دربارهٔ «تاریخ تجارت و فرهنگ ایران در قرن 21 چقدر و چگونه تغییر کرده؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *