اصول تجارت موفق و تاجر شدن در قرن21 چگونه ست ؟

اصول تجارت موفق

اصول تجارت موفق و تاجر شدن رو فرض کن یاد گرفتی و بلدی ، اما میدونستی مهم اینه که بتونی سالها و به طور مداوم تجارت و اعتبارت رو حفظ کنی؟

پس تلاش کردن لازمه ی زندگیته باید نهایت تلاشت رو کنی تا بهترین شغل و بهترین زندگی رو برای خودت بسازی و حفظ کنی.

هر کسی می تونه تاجر بشه اما هر کسی نمی تونه تجارتش رو حفظ کنه.

وقتت رو به بطالت میگذرونی؟

دنبال آرزوهاتی ولی زیاد درگیر فضاهای مجازی میشی؟!

روزها و ساعت‌های مختلفی از روز ما درگیر فعالیت در شبکه‌های اجتماعی یا دیدن کلیپ‌ها و ویدیوهای مختلف بر روی سایت ها یا اینترنت یا در تلویزیون هستیم و قطعا چشم انداز خاصی برای کارمون نداریم .

درسته آدم یک زمان هایی نباید به چیزی فکر کنه و باید زمان و وقت خودش رو آزاد بذاره و به اصطلاح ریلکس کنه. اما واقعیت اینه که ما دوره‌هایی که برای ریلکس میذاریم اینقدر زیاده که بعضا می‌بینیم تایم‌هایی که کار می کنیم هم به ریلکس کردن و گشتن تو فضاهای مجازی می گذرونیم !

منظور این نیست که این روزی هشت الی ده ساعتی که مشغول کار هستید واقعا دارید کار نمی کنید یا این کار نمی‌تونه تاثیری در زندگی شما داشته باشه . درسته همه ی ما روزمره هایی در زندگیمون داریم .

چجوری می تونم موفق بشم ؟

اما اگر واقعا می‌خواین موفق باشید، کاری کنید که دیگران نکردن و مسیری برید که دیگران نمیرن. اکثر مردم با روزمرگی و ساعت‌ها و وقتی که می‌ذارن پیش میرن. اما بذارید یه قسمتی از زندگی هم با سخت کار کردن پیش بره ، کار کردنی که در اون شما تجربه‌های جدید کسب می کنید.

سخت کوش باش، انجام کار تکراری رو همه بلدن!

کار تکراری انجام دادن کار آسانیه و یه قسمت از راحتیه یک کار هست. خیلی وقتا از اینکه صبح بریم سر کار و یه کار اداری رو شروع می‌کنیم بعد تموم میشه احساس راحتی می‌کنیم.

اما اگر خودمون رو درگیر یک کار جدید کنیم یک فشار و یک خستگی مضاعف روی ما میاد به اضافه‌ی استرس این که باید پیش بریم، استرس یاد گرفتن و همه‌ی این‌ها برای ما وجود داره. این میشه کار واقعی و سختیه کار.

اصول تجارت موفق

سختی کار صرفا فقط فیزیکی نیست!

اصول تجارت موفق

سختی کار صرفا به این نیست که شما عرق بریزی، سختی کار یعنی وقتی با یک بیزینس جدید پیش بریم چطور این کار رو انجام بدیم.

خیلی از دوستانی که باهاشون صحبت می‌کنیم تصمیمشون رو برای شروع یه کار میگیرن اما متاسفانه به این تصمیم اقدام نمی‌کنن به خاطر این که تغییر کردن و وارد شدن به یک جریان کاری که در اون باید مداوم چیز جدید یاد بگیری ، مداوم به خودت فشار بیاری تا بخوای نتیجه‌ی خوب از کارت بگیری رو سخت میبینن.

تمام تلاشت رو برای فرصتی که برای خودت ایجاد کردی انجام بده

یه وقتایی صحبت می‌کنیم در مورد این که شما می‌تونی کار صادرات انجام بدی پس امروز با جریان جدیدی از مشتریان پیش میریم ، مشتریان خارجی با ادبیات و فرهنگ‌های متفاوت که فرصت دارین باهاشون مذاکره کنید اما…اما افراد زیادی از این کار پس می‌زنند. چرا؟!

متفاوت فکر و عمل کن

توصیه های انکیزشی استاد نظام پرور رو در این صفحه مطالعه کنید...

چه مسیری درسته ؟

برای راهنمایی و تغییر مسیر مطالعه این صفحه به دردت میخوره...
اینجا کلیک کنید

دغدغه های ذهنی که مانع پیشروی هستند

در جواب میگن من چطور باید با این خارجی‌ها مذاکره کنم، چطور باید فرهنگش رو درک کنم چطور با یه آدمی که تا الان ندیدم بخوام وارد مذاکره بشم.

این دغدغه ها آنقدر در بعضی از افراد زیاد هست و بزرگ دیده میشه که وقتی افرادی وارد یک جریانی از کار میشن و مثلا قصد تغییر محیط کاری از یه دفتری به دفتر دیگه رو دارن یا وقتی قراره یه سری آدمای جدید ببینن می‌ترسن و این کارو نمیکنن.

این دغدغه ها نمی‌تونه به شما کمک کنه که زندگیتون رشد کنه و تغییر در زندگیتون راه بیفته.

استاد نظام پرور
اصول اولیه تاجر شدن
remove add
repeat favorite
0:00:0

نگران سختی کار نباش

هر سختی مثل صیقل دادن و سختی دادن به کربن برای تبدیل شدنش به الماس

وقتی صحبت از این میشه که مشتری من درخواست قیمت کرد من چطور باید قیمت حساب کنم و تا الان این کارو نکردم، در جواب میگم کمکت می‌کنیم.

این فرد نگران این نیستش که ما کمکش نکنیم این فرد نگران این هست که برای اینکه این کارو انجام بده باید به خودش سختی بیشتری بده و این سختی رو نمی‌تونه بپذیره.

اگر این سختی رو نپذیرید ، سختی رو تجربه نکنید و باهاش مواجه نشید این یعنی چیزهای جدید رو در زندگیتون نمی پذیرید و هیچ‌وقت رشد نمی‌کنید.

از سختی ها لذت ببر!

اگر این سختی‌ها برای شما لذت‌بخش نباشد حقیقتا کار کردن با وارد شدن به بازار کسب و کار برای شما مطلوب نیست. همه می‌توانند وارد بازار کسب و کار بشن ، همه می‌توانند تاجر بشوند اما آن‌هایی که نمی‌خواهند به خودشون سختی بدهند هرگز این کاره نمیشن. امیدوارم که این سختی‌ها رو بپذیرید و بتونید تغییر در زندگیتون اعمال کنید .

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

2 دیدگاه دربارهٔ «اصول تجارت موفق و تاجر شدن در قرن21 چگونه ست ؟»

 1. خیلی ایمان و روشن بینی دراین حرفه درخودم میبینم اما متاسفانه هیچ سررشته ی دراین کار ندارم اما شهری داخلش زندگی میکنم میدونم محصولات جهانی داره استان کرمان

  1. سلام امیر حسین
   قطعا برای شروع هر کاری نیاز به همراهی و مراقبت توسط افراد متخصص و صاحب تجربه می باشد.
   ما در کنار شما هستیم تا شما را در رسیدن به هدف خود همراهی کنیم.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *