خدمات و سرویس های تجاری بی نظیر بابیروش در سال 2023

خدمات و سرویس های تجاری

هدف خدمات بابیروش

خدمات و سرویس های تجاری

خدمات و سرویس های تجاری بی نظیر بابیروش در سال 2023 موضوع مقاله و به احتمال زیاد سوال شما دوست عزیزه که قراره در آینده تاجر بشید. پس مطالعه این مقاله به دردتون می خوره.

بابیروش برای اینکه بتونه به کسانی که قصد دارند در بحث تجارت و بازار جهانی و حتی بازارهای داخلی کار کنن به شکل متفاوتی سعی کرده سرویس ارایه بده. این سرویس در جهت توانمندسازی ست، یعنی شما به عنوان کسی که قصد دارید یه بیزینسی را شروع کنید نیازمند این هستید که خودتون توانمند باشید یا اگر مجموعه‌ای دارید ، مجموعتون توانمند باشه، یا درنهایت به این توانمندی برسید، بدون این که در طی زمان وابستگی کاملتون به یک سیستم بخواد حفظ بشه.

توانمندسازی یعنی چه ؟

توانمندسازی یعنی آن چیزی که ابزار و تسهیل کننده‌ی کار شما در بیزینس و تجارت هست را برای شما فراهم کنیم و به شما شرایطی بدیم که خیلی راحت‌تر و خیلی قوی‌تر بتونید در این شرایط بفروشید.


خدمات و سرویس های تجاری

بابیروش چیکار میکنه؟ (خدمات بابیروش)

خدمات و سرویس های تجاری

ما 9 سطح در نظر گرفتیم در هر سطح سرویس‌های مختلفی تعریف کردیم که هرکسی از این سرویس‌ها و از این خدمات که استفاده می‌کنه مقدار توانمندی و امکاناتش بیشتر میشه.

1) از ساده‌ترین سطح یعنی فرآیندهای آموزشی و پشتیبانی معمول برخوردار باشه، تا فردی که میگه من می‌خوام توانمند بشم و نیازمند این هستم که آموزش ببینم ، خدمات بابیروش از حداقل سطوح نیاز برای آموزش، تا بالاترین سطح در اختیارتون قرار میگیره.

2) کسی که قصد دارد چندین دفتر و شرکت در خارج از ایران داشته باشه

3) از امکانات و دفاتر خارجی ما استفاده بکنه

4) از امکانات مالی و ابزارهایی که برای معاملات مورد نیازه

5) سیستم مذاکره داشته باشه

6) دفاتر مجازی

7) دفاتر حضوری

8) حساب بانکی خارجی

9) و و و خیلی چیزای دیگه کنار هم داشته باشن.

پایه خدمات بابیروش

بیس کار بابیروش این ست که کسانی که قصد دارن بیزینسی را شروع کنن ،سعی کنیم با ارائه ابزارهای مختلف توانمندی این افراد را برای رسیدن به اون هدف افزایش بدیم (ابزارها و امکاناتش).

ممکنه یه نفر در پلن‌های ما بگه که من فلان سرویسو نمی‌خوام، در این موضوع توانمند هستم. مثلا بر فرض شخصی ممکنه موارد زیر را بیان کنه :

1) من خودم شرکت خارج از ایران دارم و نیاز ندارم که شرکت خارجی داشته باشم
2) من خودم توان مذاکره دارم و نیازمند کسی نیستم که کار مذاکره مرا انجام بده
3) من خودم امکانات تامین این کالا رو دارم و خودم نیازمند تامین کننده از طرف شما نیستم
4) من امکانات حمل و نقل و دارم و نیازمند تیم حمل و نقل شما نیستم.

نمایندگی داخلی در ایران

اگر قصد گرفتن نمایندگی داخلی در ایران را دارید…

سازمان نمایندگی داخلی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر…

اینجا کلیک کنید

مزیت خدمات بابیروش

پس در بابیروش این امکان را گذاشتیم که غیر از اینکه این پکیج‌ها داره ارائه می‌شه، این سطح از رده‌ها و امکانات عضویتی که به فرد ارائه میشه به صورت آیتمی اضافه یا حذف میشه، تا بتونه در این سطح کارش رو توسعه بده، یعنی محدودیتی وجود نداشته ! نیومدیم یک سرویس خاص و با یک رده‌ی خاص به شما ارائه ‌کنیم که قابلیت هیچ گونه تغییری نباشد، یعنی نگفتیم همینیه که هست 1) شما می تونید به عنوان مشتری سرویس‌تون رو انتخاب کنید 2) آیتم‌ها روکم و زیاد کنید.

پنجاه و چند آیتم تعریف شده و در طی زمان این آیتم‌ها ممکنه اضافه بشه یا تغییراتی روش اعمال بشه، و ما در هر آیتم چندین سطح تعریف کردیم ، یعنی شما به عنوان کسی که کار می‌کنید ممکنه بگید من مثلا بر فرض برای بحث مشاوره‌ تجاری، مشاوره‌ی حقوقی، یا مشاور مالیاتی با کسی که دارم کار می‌کنم صرفا اینکه بهش پیام بدم در چت باکس برام کافیه و کارم خیلی ضروری نیست، یا مثلا در بحث ترجمه‌ی ما در حد چت باکس و پیام تیکتی برام کافیه، اما یه وقت یه نفر میگه می‌خوام یه نفر باشه که جوابش رو شخصا تلفنی به من بده ، یا می‌خوام در بحث مذاکره‌ ی به زبان انگلیسی، دوره هم برای من برگزار کنید، یعنی منو توانمند کنید در این کار.

حرف آخر)

ما همه‌ی سطح آیتم‌ها رو در چندین سطح دیدیم، در حدی که کسی که می‌خواد کار کنه خودش هم بخواهد در اون موضوع توانمند بشود در طی زمان، ابزارش رو براش فراهم می کنیم، در عین اینکه داره خدمات و سرویسش رو دریافت می‌کنه ، و این هدف بابیروش و در این هدف تلاش می‌کنیم تا اون فضا و امکاناتی که یک تاجر و یک صادر کننده‌ی واقعی می‌خواد بدست بیاره رو خودش به دست بیاره و بتواند رشد واقعی کار رو به دست بیاره .

فرم مشاوره


مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

2 دیدگاه دربارهٔ «خدمات و سرویس های تجاری بی نظیر بابیروش در سال 2023»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *