چجوری ال سی بگیرم؟ به کمک بابیروش و 5 مدل شرایط بررسی دریافت ال سی

چجوری ال سی بگیرم؟

چجوری ال سی بگیرم؟

خدمات ال‌سی یکی از معضلات و چالش‌های کسانی ست که در بازار صادراتی می‌توانند کار کنند و یا کسانی که قصد واردات کالا دارند و نمیدانند چطور این مساله رو حل کنند.

ما در بابیروش برای این‌ها راهکار داریم!

یعنی نگفتیم که صرفا فقط برید ال سی بگیرید یا ال سی مشتری رو نقد کنید، یا اینکه چجوری این کار رو انجام بدید ، بابیروش فقط جزییات کاری را بیان نمیکند، بلکه بابیروش به غیر از جزییات ، اجرای عملیات ال سی هم برعهده گرفته ست!

یعنی شما به عنوان کسی که امروز میخواین صادرات کنید اگر چالش این رو دارید که کالایی می‌خواید صادر کنید و این کالا به خاطر تحریم‌ها و سوییفت هایی که در ایران وجود دارد نمی‌توانید ال سیشو بگیرید، در این حالت ما از طریق شرکت‌هایی که در خارج از ایران داریم برای شما این ال سی رو دریافت میکنیم!

شروط دریافت ال سی

چجوری ال سی بگیرم؟

دریافت ال سی یک سری شروط دارد، این کالا جزو دسته‌ی کالاهای تحریمی نباشه، مثلا مواد غذایی ، مصالح ساختمانی ، پوشاک و امثال این‌ها محصولاتی نیستند که تحریمی باشند!

بعضی از کالاها مثل نفت و دیگر کالاهای تحریمی هستند که اون‌ها رو کار نمی‌کنیم، به خاطر اینکه کار کردن این نوع کالاهای تحریمی بسیار پر ریسک ست و اگر وارد این پروسه بشویم ، شرکتهای ما در خارج از ایران ممکن ست دچار مشکل بشوند. پس ما کالاهای عمومی رو راحت کار می‌کنیم و مشکلی در این زمینه نداریم .

استاد نظام پرور
خدمات ال سی
remove add
repeat favorite
0:00:0

بررسی شرایط مشتری صادراتی

باید شرایط پرداخت مشتری شمارو بررسی کنیم ، 1) که از کدام بانک میخواهد ال سی باز کند؟ 2) چقدر میخواهد پرداخت کند؟ 3) نوع ال سی چجوریه؟ 4) از سایت کانفرمت هست یا نیست؟ 5) ترانسفربل هست یا نیست ؟ و مسایل مختلف دیگر رو بررسی می‌کنیم و به شما اطلاع می دهیم که این محصول و این شرایطی که شما برای ال سی دارید رو با چه قیمت، با چه تعرفه‌ای و با چه شرایطی می‌تونیم براتون انجام بدیم، و از طریق نمایندگان دفاتری که در خارج از ایران داریم برای شما کارسازی رو انجام بدیم!

پاسخ بابیروش به درخواست ال سی شما

انتخاب نوع کالای شما مهمه!

ممکنه بگیم به علتی نمی‌توانیم انجام بدیم یا ممکنه بگیم که به راحتی می‌توانیم این کالا رو برای شما خدمات ال سی اش رو انجام بدیم و مشکلی در زمینه‌ی کالایش نداریم و خیلی خوب می‌تونیم پیش بریم. پس نوع کالای شما و شرایط کالا و نوع پرداخت شما مهمه !

انواع حمل و نقل بین المللی

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

انواع حمل و نقل در تجارت

برای کسب اطلاعات بیشتر...
اینجا کلیک کنید

برای بابیروش نه وجود نداره!

بابیروش بررسی می‌کند ، چیزی به اسم نه وجود نداره که بگیم نمی‌شود! در واقع هر کاری هزینه‌هاش و ریسک کارش کم و زیاد میشود. اینها رو با هم تفاهم می‌کنیم و با توجه به همون درخواست شما انجام میدهیم .

قاعدتا بعدا پولش از طریق سیستم بانکی ایران، در سامانه نیما یا سامانه‌های دولتی وارد میشود و از آن طرف پول حاصل در سیستم ارزی دولت واقع در بانک مرکزی باید ارائه شود. همه این کارها کاملا قانونی و رسمی براتون انجام میشه و فرایندتون در بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان برای شما عرضه می شود.

به کمک بابیروش هیچ محدودیتی نخواهی داشت!

شما در واردات یا در صادرات هیچ محدودیتی نباید داشته باشید و بابیروش هم سعی می‌کند با ابزارهای مختلفی محدودیتها رو از بین برده و این خدمات را به شما ارائه کنیم.

فرم مشاوره

وضعیت(Required)

ارزش مورد توقع جهت صادرات

مشاوره تخصصی برای شروع کسب و کار

توسط بزرگترین مرکز شتاب دهنده کسب و کار در ایران

شروع یک تجارت یا سرمایه گذاری در صادرات یا بازار داخلی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *